1

@FCBparasiempre Pomnik jest naprzeciwko nieistniejacego już budynku klubowego,tzw"krzywego domku".Te krzaki są u podnóża boiska treningowego Akademii Piłkarskiej,które znajduje sie na nasypie po hałdach kopalnianych byłej KWK Centrum.Po prawej za tym boiskiem,trochę w dół znajduje sie aktualny "stadion" Polonii.
Chciałem wklejić link z Google Maps ale albo się nie da albo ja nie umiem :)
https://maps.app.goo.gl/CK7xt1UD2t5ersNg8
Udało się -pomnik jest oznaczony na mapie jako "Złapał".

4

Po co płacić za Rashforda 30 baniek jak możemy mieć zawodnika o podobnej charakterystyce za 500-600 tyś. euro.
https://www.transfermarkt.pl/morgan-fassbender/profil/spieler/346309

1

@FCBparasiempre https://zapodaj.net/plik-gAkQC2hT27
To na potwierdzenie przedostatniego zdania :)

1

@FcPortoFan1999 No rzeczywiście kontrowersyjny.

0

Karny dla Motoru.P.S. Wykorzystany przez Czubaka i 1:1.

9

Wynik-meczu Śląsk-Wisła ustalony jako walkower 3:0 na korzyść Śląska.Jedyna słuszna decyzja-mecz był zaplanowany,Wisła nie przyjechała,walkower.Wyrok jest nieprawomocny i ciekawe czy krakowski Harry Potter będzie się jeszcze odwoływał.Teraz czekam na poniedziałek jak Śląskowi dowalą potężną karę finansową-żeby jak następnym razem znów nie będą chcieli przyjąć kibiców gości, to dwa razy się zastanowią.Żeby było sprawiedliwie.

1

@FcPortoFan1999 Aha. ........

0

Na tym "stadionie" Fiorentiny trwa wieczny remont czy to po prostu taki dizajn?

4

@FCB_dimiC Księżyc dla księży.

0

@ArterkHD Kupon? Mnie tez zawalili a miałem X2...

2

@gumaz Zawiszy kibicuję juz od ładnych kilkudziesięciu lat i liczę po cichu że dadzą rady Górnikowi.A finał taki jak @FcPortoFan1999 pisze to też byłoby coś .

1

@Kapitan hawk Bezczelność.

2

No i po Lechu...

2

A pamiętacie jak Arda Turan rzucił butem-prawie w sędziego liniowego-w meczu z Barcą w Copa del Rey ? :D

1

Rewanż Szachtar -Lech będzie na stadionie Wisły Kraków ?

2

@Lanosss No fakt,zapomniałem o tym ze Turan jest trenerem Szachtara :)

4

W barwach Szachtara nasz "dobry" znajomy Marlon :) Który rozegrał w barwach Barcelony 4 mecze-dwa w La Liga i dwa w Barcie B.Swego czasu wiązano z nim duże nadzieje,ale juz nie pamiętam co nie pykło :)

0

@FcPortoFan1999 Tak.Dlatego ja nie chciałem Carlitosa w Polonii Bytom :D

1

@MessiForeverTheBest Moralnie Mbappeto to-"Marność nad marnościami a w tej marności jeszcze jedna marność"
Jan Eklezjasta,księga izraela,rozdział IV,psalm V.

0

@Popitek12 https://zapodaj.net/plik-iiqrVO2MmI
Jak za darmo. Lecha nie obstawiam bo za bardzo chimeryczny.

2

@Ilka Obydawaj przeciwnicy ciężkiego kalibru.Co by nie mówić uznane w Europie marki.Jeśli chodzi o awans (procentowo)-Lech-Szachtar 45:55,Raków-Fiora 35:65 moim skromnym zdaniem.

0

@ACRAB95 Dokładnie.100 baniek to może za niego miasto Wrocław zapłacić.Tam podobno mają vacat w krasnalach ogrodowych na wrocławskim rynku po wizycie kibiców Chelsea w ubiegłorocznym finale LK.

1

@L3OM3SSI Miał jetlaga po wyczerpującym locie z Manchesteru do Madrytu i nie ogarniał gdzie jest.

0

@Aequlibre Ja zamiast wrócić z Piekar Śl do Bytomia to wróciłem do Bytomia Odrzańskiego.

0

@Danny Gaucho Molina to ten co od Marka Citko za kołnierz z 40 metrów dostał ?

0

Jutro Donnaruma będzie nazywany rasistą bo obronił karnego Viniemu.

2

90 minuta a Pep krzyczy z ławki i" Dobra teraz,ruszamy na nich !!!"

1

@Gibbon_FCB Dokładnie.To podkreślanie co chwilę że "królewscy są królewscy i grają jak królewscy bo mają królewski mental" jest żenujące...

0

@esem91 Messi też nie :)

5

Mój ulubieniec Masturbinho wchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?