Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre Pomnik jest naprzeciwko nieistniejacego już budynku klubowego,tzw"krzywego domku".Te krzaki są u podnóża boiska treningowego Akademii Piłkarskiej,które znajduje sie na nasypie po hałdach kopalnianych byłej KWK Centrum.Po prawej za tym boiskiem,trochę w dół znajduje sie aktualny "stadion" Polonii.
Chciałem wklejić link z Google Maps ale albo się nie da albo ja nie umiem :)
https://maps.app.goo.gl/CK7xt1UD2t5ersNg8
Udało się -pomnik jest oznaczony na mapie jako "Złapał".
4
Po co płacić za Rashforda 30 baniek jak możemy mieć zawodnika o podobnej charakterystyce za 500-600 tyś. euro.
https://www.transfermarkt.pl/morgan-fassbender/profil/spieler/346309
1
@FCBparasiempre https://zapodaj.net/plik-gAkQC2hT27
To na potwierdzenie przedostatniego zdania :)
1
@FcPortoFan1999 No rzeczywiście kontrowersyjny.
0
Karny dla Motoru.P.S. Wykorzystany przez Czubaka i 1:1.
9
Wynik-meczu Śląsk-Wisła ustalony jako walkower 3:0 na korzyść Śląska.Jedyna słuszna decyzja-mecz był zaplanowany,Wisła nie przyjechała,walkower.Wyrok jest nieprawomocny i ciekawe czy krakowski Harry Potter będzie się jeszcze odwoływał.Teraz czekam na poniedziałek jak Śląskowi dowalą potężną karę finansową-żeby jak następnym razem znów nie będą chcieli przyjąć kibiców gości, to dwa razy się zastanowią.Żeby było sprawiedliwie.
1
@FcPortoFan1999 Aha. ........
0
Na tym "stadionie" Fiorentiny trwa wieczny remont czy to po prostu taki dizajn?
4
@FCB_dimiC Księżyc dla księży.
0
@ArterkHD Kupon? Mnie tez zawalili a miałem X2...
2
@gumaz Zawiszy kibicuję juz od ładnych kilkudziesięciu lat i liczę po cichu że dadzą rady Górnikowi.A finał taki jak @FcPortoFan1999 pisze to też byłoby coś .
1
@Kapitan hawk Bezczelność.
2
No i po Lechu...
2
A pamiętacie jak Arda Turan rzucił butem-prawie w sędziego liniowego-w meczu z Barcą w Copa del Rey ? :D
1
Rewanż Szachtar -Lech będzie na stadionie Wisły Kraków ?
2
@Lanosss No fakt,zapomniałem o tym ze Turan jest trenerem Szachtara :)
4
W barwach Szachtara nasz "dobry" znajomy Marlon :) Który rozegrał w barwach Barcelony 4 mecze-dwa w La Liga i dwa w Barcie B.Swego czasu wiązano z nim duże nadzieje,ale juz nie pamiętam co nie pykło :)
0
@FcPortoFan1999 Tak.Dlatego ja nie chciałem Carlitosa w Polonii Bytom :D
1
@MessiForeverTheBest Moralnie Mbappeto to-"Marność nad marnościami a w tej marności jeszcze jedna marność"
Jan Eklezjasta,księga izraela,rozdział IV,psalm V.
0
@Popitek12 https://zapodaj.net/plik-iiqrVO2MmI
Jak za darmo. Lecha nie obstawiam bo za bardzo chimeryczny.
2
@Ilka Obydawaj przeciwnicy ciężkiego kalibru.Co by nie mówić uznane w Europie marki.Jeśli chodzi o awans (procentowo)-Lech-Szachtar 45:55,Raków-Fiora 35:65 moim skromnym zdaniem.
0
@ACRAB95 Dokładnie.100 baniek to może za niego miasto Wrocław zapłacić.Tam podobno mają vacat w krasnalach ogrodowych na wrocławskim rynku po wizycie kibiców Chelsea w ubiegłorocznym finale LK.
1
@L3OM3SSI Miał jetlaga po wyczerpującym locie z Manchesteru do Madrytu i nie ogarniał gdzie jest.
0
@Aequlibre Ja zamiast wrócić z Piekar Śl do Bytomia to wróciłem do Bytomia Odrzańskiego.
0
@Danny Gaucho Molina to ten co od Marka Citko za kołnierz z 40 metrów dostał ?
0
Jutro Donnaruma będzie nazywany rasistą bo obronił karnego Viniemu.
2
90 minuta a Pep krzyczy z ławki i" Dobra teraz,ruszamy na nich !!!"
1
@Gibbon_FCB Dokładnie.To podkreślanie co chwilę że "królewscy są królewscy i grają jak królewscy bo mają królewski mental" jest żenujące...
0
@esem91 Messi też nie :)
5
Mój ulubieniec Masturbinho wchodzi.