Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HypeR Kasy na odszkodowanie im szkoda.
2
Liverpool zgruzowany.
2
Teraz pewnie piąteczka wleciała i game pas na wypasie.Zazdro...
0
Już jest nasz.Barcelonie się nie odmawia.
1
W koszyku zajączek z marcepanu czy baranek z ciasta?
1
@kanver_ Jak Włochy to tylko Inter-my im Lewego +20 baniek a oni nam Bastoniego i wszyscy szczęśliwi.
3
Muriqi i Ferran bohaterami odpowiedenio Mallorci i Barcelony.
1
Nie wiem czy to też nie była wielkanoc ,dlatego za jajka :)
1
@FcPortoFan1999 No w końcu bo z tych nudów zapiłbym się na śmierć :)
1
@Safrani Nie chodzi o fizyczność ale postawa jakby siebie widział 20 lat temu .Na szczęście zmądrzałem :) Zdrowych i wesołych świąt ;)
1
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUVY1V1ZWRzdaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.BLrRUOOIYPNXK_O64I3oH80JCfPrfg5VKsh2Owys7iU&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUVY1V1ZWRzdaMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.BLrRUOOIYPNXK_O64I3oH80JCfPrfg5VKsh2Owys7iU%26source%3DSB
Skopiowane od kogoś jak coś ale za 2 zł można się pobawić :)
3
Świderski? Na litość boską....
0
@NeroTFP1 Coś w tym jest.Ja słyszałem że najlepiej sex uprawiać w nocy-wtedy kobieta nie zajdzie w ciążę bo plemniki śpią.
0
@Nazio_87 .Powinnismy grać 4-3-3 z dwoma defensywnymi pomocnikami.Tak by to wyglądało przykładowo: Grabara-Casch,Bednarek, Kiwior,Skóraś-Moder,Zielinski-Szymanski-Kamiński,Lewandowski, Zalewski.
0
@matirix20 Masturbinho na 4-ej pozycji to jakaś kpina.Tak samo ten Gumoha z Liverpoolu mocno za wysoko.
2
@July_6_BcN Wygrałaś :D
1
@Ilka No i pięknie.Ja chcę uznania osobowości prawnej rzeki Brynicy ! :D
2
@FcPortoFan1999 Lepiej 11:10-szwedzki bramkarz się myli a Grabara pieczętuje awans :)
3
@Luciano99 co to się z tym Zagłębiem Sosnowiec dzieje? Bo pikują do 3 ligi.Nowy stadion jest,kibice są,skład całkiem spoko jak na 2 ligę-znani z extraklasy m.in.Gryszkiewicz,Matras,Shikavka czy Szymon Sobczak.Kasa z tego co wiem też jest.A ostatnio porażka z rezerwami Śląska u siebie,potem temu klęska w Grudziądzu 0:7 teraz w meczu z bezspośrednim rywalem do utrzymania Rekordem 0:3 u siebie do przerwy...Bo abstarahując od animozji kibicowskich czy śląsko-zagłębiowskich szkoda mimo wszystko by taki klub pałętał się po 3 lidze.
2
2
@Lanosss Dokładnie.Kiedyś te drużyny były może nie absolutnym topem ale ekipami których wszyscy z czołówki się obawiali i mogli pokonać każdego.Liczyłem że w tym roku Rangersi awansują do LM-niestety FC Brugge brutalnie ich zweryfikowało,zwłaszcza w 1-szym meczu na Ibrox Park.
15
Jak słyszę "fałszywa 9-tka"to mi się nóż w kieszeni otwiera.Wiem-Hiszpania wygrała tak Euro 2012,tak grała Barca z Fabregasem w tej roli ale mi za cholerę się ten system nie widzi.Miliony podań a jak trzeba będzie nacisnąć w końcówce to nie ma do kogo piłki wrzucić.Tu trzeba 9-tki z krwi i kości,gościa conajmniej 1.85 cm wzrostu z dobrym wyskokiem co potrafi zawalczyć w powietrzu a jednocześnie szybkiego i zwinnego z nienaganną techniką.Przykadem takiego zawodnika był Balotelli w prime a teraz Osimhen.Niestety u obu głową szwankuje...
2
@Lanosss Dokładnie zwłaszcza Old Firm Derby.Ja Polakom życzyłem tam jak najlepiej ale nie w meczach z Rangersami :) Od małolata im kibicuję byłem nawet na takim meczu na Stadionie Ślaskim z Tatą :
0
@Azi Ja się Formułą mniej niż średnio interesuję ale jak piszecie Kimi w kontekście F1 to to imię mi się tylko z jednym kierowcą kojarzy-Kimi Räikkönen :)
3
Taki fajny filmik mi wleciał na You Tube.Pewnie sporo osób tutaj zna te historie ale myślę że warto to sobie przypomnieć a młodszym cules unaocznić jakie "piękne"czasy kiedyś były...Miłego weekendu wszystkim.
1
@FCBparasiempre Ledwo ze sklepu wróciłem a tu cyk-znów trzeba czytać :D Miłego weekendu.
0
@Arden Wiadomo że są pewne gatunki które się za bardzo mnożą i są do tzw.odstrzału.Ale w tym kontekście powinni utworzyć grupy specjalnie wykwalifikowanych do tego myśliwych zajmujących się tym zawodowo.A polowań dla samych polowań powinni zabronić bo to niemoralne i nieetyczne.A jest to tylko wymówka dla bogatych snobów-bo z takich kregów wywodzi sie jakieś 95 % tzw.myśliwych--by wyrwać się z domu od żony i dzieci i nachlać się przy tym i postrzelać.Takie duże dzieci z sadystycznym zacięciem i nałogiem alkoholowym.Nie wiem co to za przyjemność stzrelać do bezbronnej sarny,dzika czy kaczki...
4
Łażą na te polowania nayebani jak meserszmity a potem nie dość że strzelają do samych siebie to jeszcze do zwierząt pod ochroną.Ja bym te całe koła łowieckie polikwidowal w pi.du.
0
@Kapitan9 Thiago Almada.
4
@Luciano99 I po rowerze. Chyba że na nim przyjechał po tą koszulkę.Jak nie to 2 fanty ma :)