3

@HypeR Kasy na odszkodowanie im szkoda.

2

Liverpool zgruzowany.

2

Teraz pewnie piąteczka wleciała i game pas na wypasie.Zazdro...

0

Już jest nasz.Barcelonie się nie odmawia.

1

W koszyku zajączek z marcepanu czy baranek z ciasta?

1

@kanver_ Jak Włochy to tylko Inter-my im Lewego +20 baniek a oni nam Bastoniego i wszyscy szczęśliwi.

3


Muriqi i Ferran bohaterami odpowiedenio Mallorci i Barcelony.

1

Nie wiem czy to też nie była wielkanoc ,dlatego za jajka :)


1

@FcPortoFan1999 No w końcu bo z tych nudów zapiłbym się na śmierć :)

1

@Safrani Nie chodzi o fizyczność ale postawa jakby siebie widział 20 lat temu .Na szczęście zmądrzałem :) Zdrowych i wesołych świąt ;)

3

Świderski? Na litość boską....

0

@NeroTFP1 Coś w tym jest.Ja słyszałem że najlepiej sex uprawiać w nocy-wtedy kobieta nie zajdzie w ciążę bo plemniki śpią.

0

@Nazio_87 .Powinnismy grać 4-3-3 z dwoma defensywnymi pomocnikami.Tak by to wyglądało przykładowo: Grabara-Casch,Bednarek, Kiwior,Skóraś-Moder,Zielinski-Szymanski-Kamiński,Lewandowski, Zalewski.

0

@matirix20 Masturbinho na 4-ej pozycji to jakaś kpina.Tak samo ten Gumoha z Liverpoolu mocno za wysoko.

2

@July_6_BcN Wygrałaś :D

1

@Ilka No i pięknie.Ja chcę uznania osobowości prawnej rzeki Brynicy ! :D

2

@FcPortoFan1999 Lepiej 11:10-szwedzki bramkarz się myli a Grabara pieczętuje awans :)

3

@Luciano99 co to się z tym Zagłębiem Sosnowiec dzieje? Bo pikują do 3 ligi.Nowy stadion jest,kibice są,skład całkiem spoko jak na 2 ligę-znani z extraklasy m.in.Gryszkiewicz,Matras,Shikavka czy Szymon Sobczak.Kasa z tego co wiem też jest.A ostatnio porażka z rezerwami Śląska u siebie,potem temu klęska w Grudziądzu 0:7 teraz w meczu z bezspośrednim rywalem do utrzymania Rekordem 0:3 u siebie do przerwy...Bo abstarahując od animozji kibicowskich czy śląsko-zagłębiowskich szkoda mimo wszystko by taki klub pałętał się po 3 lidze.

2

2

@Lanosss Dokładnie.Kiedyś te drużyny były może nie absolutnym topem ale ekipami których wszyscy z czołówki się obawiali i mogli pokonać każdego.Liczyłem że w tym roku Rangersi awansują do LM-niestety FC Brugge brutalnie ich zweryfikowało,zwłaszcza w 1-szym meczu na Ibrox Park.

15

Jak słyszę "fałszywa 9-tka"to mi się nóż w kieszeni otwiera.Wiem-Hiszpania wygrała tak Euro 2012,tak grała Barca z Fabregasem w tej roli ale mi za cholerę się ten system nie widzi.Miliony podań a jak trzeba będzie nacisnąć w końcówce to nie ma do kogo piłki wrzucić.Tu trzeba 9-tki z krwi i kości,gościa conajmniej 1.85 cm wzrostu z dobrym wyskokiem co potrafi zawalczyć w powietrzu a jednocześnie szybkiego i zwinnego z nienaganną techniką.Przykadem takiego zawodnika był Balotelli w prime a teraz Osimhen.Niestety u obu głową szwankuje...

2

@Lanosss Dokładnie zwłaszcza Old Firm Derby.Ja Polakom życzyłem tam jak najlepiej ale nie w meczach z Rangersami :) Od małolata im kibicuję byłem nawet na takim meczu na Stadionie Ślaskim z Tatą :


0

@Azi Ja się Formułą mniej niż średnio interesuję ale jak piszecie Kimi w kontekście F1 to to imię mi się tylko z jednym kierowcą kojarzy-Kimi Räikkönen :)

3

Taki fajny filmik mi wleciał na You Tube.Pewnie sporo osób tutaj zna te historie ale myślę że warto to sobie przypomnieć a młodszym cules unaocznić jakie "piękne"czasy kiedyś były...Miłego weekendu wszystkim.



1

@FCBparasiempre Ledwo ze sklepu wróciłem a tu cyk-znów trzeba czytać :D Miłego weekendu.

0

@Arden Wiadomo że są pewne gatunki które się za bardzo mnożą i są do tzw.odstrzału.Ale w tym kontekście powinni utworzyć grupy specjalnie wykwalifikowanych do tego myśliwych zajmujących się tym zawodowo.A polowań dla samych polowań powinni zabronić bo to niemoralne i nieetyczne.A jest to tylko wymówka dla bogatych snobów-bo z takich kregów wywodzi sie jakieś 95 % tzw.myśliwych--by wyrwać się z domu od żony i dzieci i nachlać się przy tym i postrzelać.Takie duże dzieci z sadystycznym zacięciem i nałogiem alkoholowym.Nie wiem co to za przyjemność stzrelać do bezbronnej sarny,dzika czy kaczki...

4

Łażą na te polowania nayebani jak meserszmity a potem nie dość że strzelają do samych siebie to jeszcze do zwierząt pod ochroną.Ja bym te całe koła łowieckie polikwidowal w pi.du.

0

@Kapitan9 Thiago Almada.

4

@Luciano99 I po rowerze. Chyba że na nim przyjechał po tą koszulkę.Jak nie to 2 fanty ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?