0

Wielki Bayern jednak drzy przed Atalantą skoro w bramce nie do końca zdrowy Urbig ;)

9

Grada d'Animació dziś 12-ty zawodnik.Oby tak zawsze .P.S. I piłkarze mają z kim poświętować i pośpiewać po meczu.Oby było ich jak najwięcej!

0

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/newcastle-p6ahwuwJ/szczegoly/sklady/?mid=hx7cXCAd
Wszystko fajnie ale spojrzcie na noty naszej defensywy...Ale kontrast w porównaniu z ofensywą.

3

@PatrychoO Nie znasz się pan,to Lacrimoso jest :D

7

Standing ovation dla Lewego-piękne obrazki.

0

Herr flick wpuszczaj tego Bardjhiego,Yamal niech odpocznie.

0

@Arden BoYamal ma więcej lajków na IG od Raphini.

0

Yamal nie ma prawej nogi,tak jak Messi.

0

Zaczynają sie małpie figle Araujo.Chyba w przerwie skoczę do Żaby po Żubry bo na trzezwo się nie da..

0

@LukaszFan Podobno słowo klucz.

1

Magister to już nawet instynkt strzelecki zatracił...

6

Powiedzieć że ciężko się to ogląda to tak jakby nic nie powiedzieć.

2

Piętka w ciemno przed wlasną 16-tką to można z Almerią w PK grać wygrywając 5:0 a nie w ćwierćfinale LM.Debilizm Yamala.

0

@kamiVeB To była tego typu sytuacja :D

0

@AmigoBlancos Bierz-zawsze to do przodu a 416 zł to nie są grosze.Bayern może na luzie zagrać rezerwami,z 16-latkiem w bramce,więc róznie moze być.Brać :)

1

Gerard umie w te asysty w LM :)

4

Memiczna jest nasza obrona jednak.Każdy solidny średniak strzela nam gole.

0

@ProMILs Albo i nie :D

1

Mógł lobać ale ciężka piłka to była.

1

@LukaszFan Też sie tego obawiam niestety...

1

Cubarsi-Martin-to nie wygląda dobrze...

0

@Hosh Dokładnie.Najlepiej to mi się żyło przed 7 czerwca 2004 roku-pomalutku i spokojnie.Bez żadnych nakazów,zakazów i obostrzeń z UE...

1

@1LY0 Na amoroso albo na Bułgara.Albo na wierzbę płaczkę :D

0

@szela1899 Dokładni,dużo biega,nic po za tym.Typowy fiziol z żelaznymi płucoma.

1

@Ghandi Bo pani Elif,migrantka i sprzątaczka w gmachu TVP jest Turczynką z pochodzenia.Parytety dla uchodzców.

0

@Eklerek No niestety Galata nie umie w wyjazdy.Może się zesrać jak w Turynie.

0

@NeroTFP1 Na miejscu piłkarzy Maroka odmówiłbym przyjęcia takiego tytułu.

1

@majkiii Też może być:)

11

Na 90 procent któryś z meczów Bayernu z Realem będzie sędziować Marciniak.Pewnie rewanż żeby nie było niedomówień.

1

Ten Guehi to chyba piłkarskim autystykiem jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?