Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielki Bayern jednak drzy przed Atalantą skoro w bramce nie do końca zdrowy Urbig ;)
9
Grada d'Animació dziś 12-ty zawodnik.Oby tak zawsze .P.S. I piłkarze mają z kim poświętować i pośpiewać po meczu.Oby było ich jak najwięcej!
0
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/newcastle-p6ahwuwJ/szczegoly/sklady/?mid=hx7cXCAd
Wszystko fajnie ale spojrzcie na noty naszej defensywy...Ale kontrast w porównaniu z ofensywą.
3
@PatrychoO Nie znasz się pan,to Lacrimoso jest :D
7
Standing ovation dla Lewego-piękne obrazki.
0
Herr flick wpuszczaj tego Bardjhiego,Yamal niech odpocznie.
0
@Arden BoYamal ma więcej lajków na IG od Raphini.
0
Yamal nie ma prawej nogi,tak jak Messi.
0
Zaczynają sie małpie figle Araujo.Chyba w przerwie skoczę do Żaby po Żubry bo na trzezwo się nie da..
0
@LukaszFan Podobno słowo klucz.
1
Magister to już nawet instynkt strzelecki zatracił...
6
Powiedzieć że ciężko się to ogląda to tak jakby nic nie powiedzieć.
2
Piętka w ciemno przed wlasną 16-tką to można z Almerią w PK grać wygrywając 5:0 a nie w ćwierćfinale LM.Debilizm Yamala.
0
@kamiVeB To była tego typu sytuacja :D
0
@AmigoBlancos Bierz-zawsze to do przodu a 416 zł to nie są grosze.Bayern może na luzie zagrać rezerwami,z 16-latkiem w bramce,więc róznie moze być.Brać :)
1
Gerard umie w te asysty w LM :)
4
Memiczna jest nasza obrona jednak.Każdy solidny średniak strzela nam gole.
0
@ProMILs Albo i nie :D
1
Mógł lobać ale ciężka piłka to była.
1
@LukaszFan Też sie tego obawiam niestety...
1
Cubarsi-Martin-to nie wygląda dobrze...
0
@Hosh Dokładnie.Najlepiej to mi się żyło przed 7 czerwca 2004 roku-pomalutku i spokojnie.Bez żadnych nakazów,zakazów i obostrzeń z UE...
1
@1LY0 Na amoroso albo na Bułgara.Albo na wierzbę płaczkę :D
0
@szela1899 Dokładni,dużo biega,nic po za tym.Typowy fiziol z żelaznymi płucoma.
1
@Ghandi Bo pani Elif,migrantka i sprzątaczka w gmachu TVP jest Turczynką z pochodzenia.Parytety dla uchodzców.
0
@Eklerek No niestety Galata nie umie w wyjazdy.Może się zesrać jak w Turynie.
0
@NeroTFP1 Na miejscu piłkarzy Maroka odmówiłbym przyjęcia takiego tytułu.
1
@majkiii Też może być:)
11
Na 90 procent któryś z meczów Bayernu z Realem będzie sędziować Marciniak.Pewnie rewanż żeby nie było niedomówień.
1
Ten Guehi to chyba piłkarskim autystykiem jest.