Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre Dokładnie,a raczej dwie dzielnice.Z połączenia klubów Górnika Kostuchna i Górnika Murcki powstał „Klub Sportowy Murcki-Kostuchna Górnik. Katowice”-KS MK Górnik Katowice.
1
@FCBparasiempre MK Górnik Katowice czyli Murcki Kostuchna Górnik Katowice.Swego czasu solidny średniak III ligi śląskiej,teraz tułają się w A-klasie.Ale jest perspektywa na awans.
1
@Kapitan hawk Śliczna.Ciekawe tylko jak u niej z charakterem :)
0
1
Polonia Bytom grając na obiekcie piłkarskim przypominającym ligowe boiska przegrywa z Ruchem Chorzów 0:1
0
@FcPortoFan1999 Pytanie retoryczne-pamiętasz KSZO w Extraklasie i Janusza Jojko w bramce ? ;)
0
Bramkarz Armini życówka.Skądś to znam :)
6
@capoN Lamini Fati-potwór,połączenie genialnego Yamala z potężnym wciąż Fatim.Hybryda doskonała.On to dziś rozstrzygnie w 98 minucie.I wbrew pozorom-wcale nie po karnym ;)
0
Aj,ale Karaman teraz zepsuł..A mogło byc 2:0 dla Schalke.
1
@Safrani I dodatkowo-tak dla przykładu-jeden zakaz wyjazdowy więcej dla Ruchu. Tu oczywiście śmiech przez łzy bo chciałem żeby ten mecz w niedzielę był grany może nie na Śląskim-bo to byłby zbyt duży handicap dla Ruchu-ale chociażby na Piaście z kibicami obu drużyn.Bo na naszym kurniku to nawet wielu kibiców Polonii będzie stało za płotem, o Ruchu nie wspominając gdyby chcieli przyjechać...A pamietam jeszcze jak dziś 2009 rok i piłkarskie święto na Olimpijskiej:
I komu to ku.wa przeszkadzało....
0
Nie wiem czy było ale w meczu Wisla-Śląsk może być obustronny walkower.
3
@kubix05 W 1994 roku jako młodociany pracownik w ramach praktyki miesięcznej w technikum zarobiłem jakieś niecałe 6 000 000 zł.Wiem że się elegancko w "Big Star" ubrałem,dałem coś rodzicom "na życie"(choć nie chcieli ni złotówki) i jeszcze mi zostało dość sporo.
1
@AmigoBlancos Może i tak być niemniej 2-ka pewna.
0
@kanver_ Niemcy z natury są skąpi,ale oni to szumnie nazywają pragmatyzmem.Taki naród ,co zrobić.
1
@MateS @gumaz Jak dla mnie najgorze jest Załęże-dzielnica Katowic.Tam jest 50 na 50 % kibiców GKS-u i Ruchu.Więc wpierdol jako kibic Polonii mógłbym obskoczyć podwójnie :D To samo tyczy Ligoty i Brynowa-tam też bitki czy wjazdy jednych na drugich czy mniejsze incydenty były na porządku dziennym.Na Brynowie lekka przewaga GKS-u,na Ligocie Ruchu.
0
@gumaz Oj to by było co ogladać. Zawisza"stara miłość" kibicowska:)
0
@Arden Po tym co pokazuje Huijsen już mi się odechciało młodych,zdolnych i wysokich z PL.Kierunek dobry jako Tottenham ale wolałbym stamtąd pewnego Holendra.Notabene też ze świetnymi warunkami fizycznymi i szybkiego w dodatku.
0
@Azi To ostatnie też mi przyszło na myśl.Dla minie ten wygląd rzeczywiście jakiś paranormalny.
4
@BulaKG Bywało :D I to nie raz.
2
@KamQiX Dobra taktyka i tok myślowy :)
7
No to sam zainteresowany to wie ale fanbnoye Vitinhi i tak będzą twierdzić że lepszy jest Portugalczyk...
0
Piękna jest Karvina,grają prawie tak dobrze jak my we wtorek. Karvina-Pilzno 2:0 w pucharze Czech.
0
Nie no to jest chore :D-
1
Cały Raków-strzelili,zamurowali się i dowiezli..
4
@Frimpong Prześcieradło obspermione.
2
1:1-brawo AVIA !!! P.S.-karniaczki poproszę i Raków won z PP :)
3
Za chwilę wielka Avia Świdnik odprawi z kwitkiem Raków z Pucharu Polski.
0
@PIWOSZ89 Podobno Jarek"Kobra" Królewski szantażuje Śląska pozwem sądowym :)
1
@BorzyKrzys Nayebany to do domu :D
1
@gumaz Szpilki nie wetkniesz ;)