Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymam kciuki za polskie Hoffenheim.
1
@Bilon87 Wzajemnie.Amen.
1
Nie no ci to mają fart w genach...
0
Uff spalonya już myślałem ze materace w swoim stylu bramka w końcowce z d.py :)
0
Ale bieda te Atletico.
0
Górnik pikuje szolom w dół na poziom 4 :)
0
Niech to dunder świśnie i jeszcze Kymyś...
1
Svensson i cwajcu cwaj:) Może jednk BVB ?:)
1
@escarabajo Aż zobaczę z ciekawości jaki tam jest naprawdę poziom.to będzie mój debiut w oglądaniu ligi rzekomo tak dobrej jak francuska :)
1
@tbas No nie przesadzajmy.
0
Yan Couto milimetry obok słupka bramki Neuera.
1
@blakkudium Ok już włączam. :)Tak serio to mam nadzieje na świetny mecz i dużo bramek bo + 3.5 gola na kuponie ;).
0
@FCB24 Dokładnie,Marcus na 9-tka.
0
@Fffddddddx Jak dla mnie Mathieu lepiej strzelal z wolnych od Messiego :)
1
@regatta52 Solidne 6 na 10 moim skromnym zdaniem.
1
@Sulimo Nie podoba mi sie ten Motor,nie podoba mi się.Ale tylko z tego względu że na kuponie remisik ;)
1
To co teraz? Mallorca-Sociedad czy BVB-Bayern ?
1
@Filipem" Czełwona kałtka dla obu liniowych" Tak to w oryginale brzmiało :D
0
@ap0f1s Marcus na 9-tkę? Może to jest jakieś tymczasowe rozwiązanie.
1
@Comentateiro Doppelpacka to dziś Guirassy ładuje potężnemu Bayernowi ;)
1
Piękny jest Pedri.60 % tej bramki to jego.
1
Lewy wali dublecik dzisiaj.
0
Ayoze już rentier,nie wytrzymuje tempa.
0
Jest i nasz Maestro.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Doping jest na poziomie Wieczystej.I to nie jest sarkazm ani ironia.
0
W Bundeslidze do przerwy grad bramek.
0
@VamoSBarca88 A nogi do kowala podkuć.
1
Jakby Ferran miał protezę to by właśnie wylądowała na trybunach.
1
@Gitarkafcb A ja jakbym nie widzial Douglasa.
1
Balde profesorskie wyprowadzenie piłki...