0

Trzymam kciuki za polskie Hoffenheim.

1

@Bilon87 Wzajemnie.Amen.

1

Nie no ci to mają fart w genach...

0

Uff spalonya już myślałem ze materace w swoim stylu bramka w końcowce z d.py :)

0

Ale bieda te Atletico.

0

Górnik pikuje szolom w dół na poziom 4 :)

0

Niech to dunder świśnie i jeszcze Kymyś...

1

Svensson i cwajcu cwaj:) Może jednk BVB ?:)

1

@escarabajo Aż zobaczę z ciekawości jaki tam jest naprawdę poziom.to będzie mój debiut w oglądaniu ligi rzekomo tak dobrej jak francuska :)

1

@tbas No nie przesadzajmy.

0

Yan Couto milimetry obok słupka bramki Neuera.

1

@blakkudium Ok już włączam. :)Tak serio to mam nadzieje na świetny mecz i dużo bramek bo + 3.5 gola na kuponie ;).

0

@FCB24 Dokładnie,Marcus na 9-tka.

0

@Fffddddddx Jak dla mnie Mathieu lepiej strzelal z wolnych od Messiego :)

1

@regatta52 Solidne 6 na 10 moim skromnym zdaniem.

1

@Sulimo Nie podoba mi sie ten Motor,nie podoba mi się.Ale tylko z tego względu że na kuponie remisik ;)

1

To co teraz? Mallorca-Sociedad czy BVB-Bayern ?

1

@Filipem" Czełwona kałtka dla obu liniowych" Tak to w oryginale brzmiało :D

0

@ap0f1s Marcus na 9-tkę? Może to jest jakieś tymczasowe rozwiązanie.

1

@Comentateiro Doppelpacka to dziś Guirassy ładuje potężnemu Bayernowi ;)

1

Piękny jest Pedri.60 % tej bramki to jego.

1

Lewy wali dublecik dzisiaj.

0

Ayoze już rentier,nie wytrzymuje tempa.

0

Jest i nasz Maestro.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Doping jest na poziomie Wieczystej.I to nie jest sarkazm ani ironia.

0

W Bundeslidze do przerwy grad bramek.

0

@VamoSBarca88 A nogi do kowala podkuć.

1

Jakby Ferran miał protezę to by właśnie wylądowała na trybunach.

1

@Gitarkafcb A ja jakbym nie widzial Douglasa.

1

Balde profesorskie wyprowadzenie piłki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?