Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwasiak98 Dokładnie.Motoryka i technika 9 na 10 ale myślenie naciągane 3 na 10.
0
@Siloos Cytując klasyka-"Wróg bo wróg ale swój" :)
0
Leverkusen-Bodo w ćwierćfinale.Kto by się spodziewał.
2
@capoN Bardziej wylewy,ale trzeba Realowi przyznać że umią to po mistrzowsku wykorzystać.
0
Jprdl.Jakie te City jest miałkie...I jeszcze te ryje madryckie na trybunach na zbliżeniach w Tv...
4
Kabaret.Pep może sie rzeczywiscie Flickowi do kieszeni schować.
0
Spokojnie.Zaraz się (City) rozkręci.
1
Liczę na powtórkę z wczoraj-3 spektakularne babole Huijsena i zejście po 17 minutach jak wczoraj bramkarz Kinski z Tottenhamu.
1
Leverkusen się dziś obroni remisem albo jakimś 1:0.Dopiero w Londynie polegną.
2
@Kinginiesta To w takim razie kto z trójki
Gonzalo, Brahim, Mastantuono ma aż dwie szare komórki ???
1
Łoł Totki z golem.
0
@Sulimo Szoboszalai ;)
0
@Camel_46 To samo co Bayern Atalancie :)
0
@Cyzix Z Rzymu będzie miał ciężko nas prowadzić :D
0
Wsadz komuś palce w oko i miej pretensje do sędziego.
2
Szkoda ze ta bomba G.Sary nie siadla.
1
Nie ma Gordona więc jest cień nadzieji dla nas. :D
11
No i pełna zgoda.
2
@rocky5 Tak. ..............
5
Osimhen jeszcze dziś coś załaduje ;)
10
"Cancelo - Araujo - Cubarsí - Gerard Martin." -zdecydowanie tak.
1
@blakkudium Doceniam kreatywność ale przesadzili...
0
@FcPortoFan1999 https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/feio-pozegnany-przez-radomiaka-oto-nastepca/296484
0
@Bilon87Może miałeś okno uchylone,ten przyleciał,narobił ci na parapet i stąd to wszystko ?
0
@Krzysztof1987 Dobry chłopak,gra w Watfordzie,na razie mało co osiagnął ale potencjł ma spory i 20 lat dopiero.
1
@Ignareks Dlatego to był sarkazm kolego :)
1
To jest wszystko pryszcz,my musimy zneutralizować Gordona ;)
2
@Safrani 1)Nie film ale serial-"Tulipan".Muzyka dużo oddaje w tym filmie-od miłosnych uniesień i złamanych serc aż do humorystycznych melodii i piosenek jak tytułowy bohater zawsze-poza jednym razem-wymykał się milcji.
2}"Kiler"-genialna muzyka "Elektrycznych Gitar" również oddająca to co w danym momencie dzieje się w filmie.
3)"Piłkarski Poker"-tutaj też nostalgiczna przeważnie muzyka doskonale odzwierciedla nastroje i rozterki bochaterów.
0
@Krzysztof1987 Jak o lewe skrzydło tylko chodzi to Wilfried Gnonto z Leeds albo Nestory Irankunda z Watfordu.Można jeszcze Szoboszalaia z Liverpoolu spróbować który zagra i na skrzydle i w pomocy.Ale pierwej mi kaktus na dłoni wyrośnie jak nam Liverpool jakiegokolwiek piłkarza sprzeda.Z tych co wymieniłeś żaden mnie nie przekonuje.
1
@agaFCB Dziękuję bardzo :)