0

@Kwasiak98 Dokładnie.Motoryka i technika 9 na 10 ale myślenie naciągane 3 na 10.

0

@Siloos Cytując klasyka-"Wróg bo wróg ale swój" :)

0

Leverkusen-Bodo w ćwierćfinale.Kto by się spodziewał.

2

@capoN Bardziej wylewy,ale trzeba Realowi przyznać że umią to po mistrzowsku wykorzystać.

0

Jprdl.Jakie te City jest miałkie...I jeszcze te ryje madryckie na trybunach na zbliżeniach w Tv...

4

Kabaret.Pep może sie rzeczywiscie Flickowi do kieszeni schować.

0

Spokojnie.Zaraz się (City) rozkręci.

1

Liczę na powtórkę z wczoraj-3 spektakularne babole Huijsena i zejście po 17 minutach jak wczoraj bramkarz Kinski z Tottenhamu.

1

Leverkusen się dziś obroni remisem albo jakimś 1:0.Dopiero w Londynie polegną.

2

@Kinginiesta To w takim razie kto z trójki
Gonzalo, Brahim, Mastantuono ma aż dwie szare komórki ???

1

Łoł Totki z golem.

0

@Sulimo Szoboszalai ;)

0

@Camel_46 To samo co Bayern Atalancie :)

0

@Cyzix Z Rzymu będzie miał ciężko nas prowadzić :D

0

Wsadz komuś palce w oko i miej pretensje do sędziego.

2

Szkoda ze ta bomba G.Sary nie siadla.

1

Nie ma Gordona więc jest cień nadzieji dla nas. :D

11

No i pełna zgoda.

2

@rocky5 Tak. ..............

5

Osimhen jeszcze dziś coś załaduje ;)

10

"Cancelo - Araujo - Cubarsí - Gerard Martin." -zdecydowanie tak.

1

@blakkudium Doceniam kreatywność ale przesadzili...

0

@Bilon87Może miałeś okno uchylone,ten przyleciał,narobił ci na parapet i stąd to wszystko ?

0

@Krzysztof1987 Dobry chłopak,gra w Watfordzie,na razie mało co osiagnął ale potencjł ma spory i 20 lat dopiero.

1

@Ignareks Dlatego to był sarkazm kolego :)

1

To jest wszystko pryszcz,my musimy zneutralizować Gordona ;)

2

@Safrani 1)Nie film ale serial-"Tulipan".Muzyka dużo oddaje w tym filmie-od miłosnych uniesień i złamanych serc aż do humorystycznych melodii i piosenek jak tytułowy bohater zawsze-poza jednym razem-wymykał się milcji.

2}"Kiler"-genialna muzyka "Elektrycznych Gitar" również oddająca to co w danym momencie dzieje się w filmie.

3)"Piłkarski Poker"-tutaj też nostalgiczna przeważnie muzyka doskonale odzwierciedla nastroje i rozterki bochaterów.


0

@Krzysztof1987 Jak o lewe skrzydło tylko chodzi to Wilfried Gnonto z Leeds albo Nestory Irankunda z Watfordu.Można jeszcze Szoboszalaia z Liverpoolu spróbować który zagra i na skrzydle i w pomocy.Ale pierwej mi kaktus na dłoni wyrośnie jak nam Liverpool jakiegokolwiek piłkarza sprzeda.Z tych co wymieniłeś żaden mnie nie przekonuje.

1

@agaFCB Dziękuję bardzo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?