Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie gańba jak c.uj ze wszystkim-organizacją,dopingiem a przede wszystkim grą.
0
Organizacja(hymn)-żenada,wygwizdanie hymnu Abanii-zenada,doping i gra mierne-i to jest naciągana opinia.Trzeba było grać na Stadionie Śląskim ale wiadomo że Warsiawa ma przywileje.
5
@Bykunn Nie stać go.Wódka w Hiszpanii droga a on charytatywnie pracuje.Słodkości żona piecze z cukru i mąki oraz dżemów z hiszpańskiego MOPS-u.
4
@KrychaFCB A myśmy po wygranym meczu w A-klasie dostawali 2 skrzynki piwa Gornośląskiego(wtedy jeszcze było) oraz skrzynkę krupnioków i żymloków od miejscowego masarza.Piękne czasy były.
1
@Fffddddddx Po co to tutaj pisałeś? Teraz on zrobi dokładnie odwrotnie i Rapha zagra pełne 90+ minut.Jest talemnicą poliszynela że Carlo codziennie namiętnie czytuje La Ramblę.
1
@Szenszej real madryt parzy 11-ś cie herbart z 1-ej torebki.
0
Nie no uparli się na tego Alvareza jak dziecko na lizaka na odpuście.Tu trzeba chłopa z warunkami fizycznymi choćby podobnymi do Lewgo,co potrafi powalczyć w powietrzu i przy stałych fragmentach.A nie chłopa co może na wrocławskim rynku za krasnala ogrodowego robić.
7
Powołanie Grosickiego a nie wzięcie Nowaka to jest jakiś sadomasochizm w wykonaniu Urbana.
0
@Chaoss Nie no-to jest i tak miniaturowe i co to ma na celu że w tym jeszczce 10 ml. mniej będzie? To jakaś paranoja z tymi setkami.Za moich młodych czasów było normalne 0.75 l.zwane także "maciorą",pół litra zwane na Śląsku "halbą",ćwiartka czyli uczciwe 250 ml. a nawet swego czasu tzw."krówki" czyli 37.5 mI.I komu to przeszkadzało? Niech tak dalej redukują gramaż i procenty a meliny znów będą miały się znakomicie.Bo do tego to wszystko zmierza.Dalej będę twierdzić ze w Polsce pięknie,powolutku i spokojnie żyło się przed 1 maja 2004 roku.Bez żadnych nakazów,zakazów i obostrzeń z UE.
0
Jak będzie chciał rady to się zapyta Froholdta,Pepe czy Luka De Jonga.
0
@Frimpong A czemu 90 ml ???!!!!
0
@Colin94 E tam-Psikuta silniejsza psycha ;)
1
@blakkudium Matko Bosko...To jest taki sam kloc jak Rugerri z Atletico.Ani to szybki ani zwinnny,ani nic.To już bym wolał Rauma z RB Lipsk bo tańszy i motoryka lepsza w ogólnym tego słowa znaczeniu.Albo Samuela Dahla z Romy brać.
0
@escarabajo Aha czyli to był taki żart słowny,tzw. grandilokwencja :) Rozumiem w czym rzecz.
0
@Aequlibre Ronaldo to chyba od wymuszania karnych :)
1
@escarabajo Fajne podsumowanie i nie chcę się czepiać ale wynika z niego że Milik 16 lat pauzował :)
"- Arkadiusz Milik po 16 latach bez gry wszedł na boisko na ostatnie 12 minut".
2
@marcin62 10 kostek masła to ja przez pół roku nie zjem a 10 kg cukru to w rok nie zużyję.Jak taki Tusk mądry to niech za 20 złotych idzie kupić pół litra ,fajki i zapitkę.
1
Furę szczęścia mieli w tym meczu.O kontrowersjach nie wspomnę bo to sie mija z celem ,człowiek już przywyknął.A jak wiadomo przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka.
1
@Reviven Tylko Żubr :)
1
@kch Bracia Esposito mocno przereklamowani jak dla mnie.Jak już miałbym nieograniczony budżet na napastnika to-wiem śmiesznie bedzie ale piszę całkiem serio-zawalczyłbym o Darwina Nuneza.Wydaje mi się że to napastnik idealnie pod Barcę skrojony i idealnie by się tu wpasował i odbudował.
2
@Carlosss Dokładnie.Brać z Interu Bastoniego i Yoana Bonny.Jeszcze można by Di Marco jako rotacyjnego do pary z Balde i byłoby git.Przy okazji Inter wyruchany.
0
Przecież po co on nam?To niepoważne zainteresowanie.O Almadę sie było starać-lepszy,młodszy,perspektywiczny.Znów materace zagrali nam na nosie jak z Suarezem czy Villą.
0
@Pawel13sz Bez urazy ale na 9-tce wolałbyś mikrusa niż chłopa jak dąb z podobnymi umiejetnościami? Szanuję twoje zdanie ale jak już bym miał wybór między nimi to zdecydowanie Ekitike.
0
@Frimpong Tobie zle nie zyczę,nie jestem fanem Turków.Ale lubię niespodzianki :D
0
@cymanski15 Będzie bochaterem tego meczu po karnych ;)
0
Totki to zrobią-dokonaja cudu jak w 2019 roku w Amsterdamie ;)
3
@Laminedependencia Marciniak bardziej bolesna strata.
0
@Messibestplayerintheworld Wojtek da radę.
To nie jest pierwszy lepsz random tylko bramkarz z doświadczeniem i umiejętnościami.
0
@Elvisek Proste.Atletico wyeliminowało nas z PK,teraz my wyeliminujemy ich z LM."Chcieliście wydymać Freda,teraz Fred wydyma was" :)
0
@Elvisek Po co jak jest Kamil nie gorszy od Skorupskiego.