Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre Goikoetxea grał potem w Barcelonie.Chyba że się mylę bo piszę z pamięci.
0
Ferran dosiężny niczym Jacek Wszoła( taki polski skoczek wzwyż) :D
1
Jak to jest możliwe że taki kloc jak Rugerri ubiega Yamala? To można wytłumaczyć tylko zmęczeniem młodego.
1
Dobra strzelić chociaż jedną i czekać na rewanż.
2
Simeone taki sam cham boiskowy jak tatuś.Niedaleko pada jabłko od jabłoni...
2
Dobrze że dziadek Koke nie połamał nam Olmo.
0
@GeneralXavi Atletico to banda fizioli z ograniczonym polotem i fantazją w grze.
2
15 minut meczu a tu już wszyscy zawodnicy Barcy-jak to się na Śląsku mowi-"skryklani" :D
1
@gumaz Dobra trzeba zapalić jednego,dopić Żubra,otworzyć następnego :D Vamos,jedziemy z nimi !!!
2
@escarabajo Kibicuj tam dobrze.Jak nie wygrają to jutro zaleje cię fala hejtu z mojej strony :D Oczywiście żartuję,miłego ogladania :)
1
@FcPortoFan1999 Ale to dawno temu było właśnie :)Ech dobra bo jeszcze mnie nostalgia najdzie :)
1
@gumaz Znam te klimaty grałem 2 sezony w A-klasie ;) Ale @FcPortoFan1999 nigdy na trybunach nie widziałem :D.Może to nie była ta A-klasa :D
1
@gumaz Dopiero na II połowę 1-szego otworzę,mecz Barcy najważniejszy.
3
Zawisza Wu! Zawisza Ka! Zawisza Es! Zawisza Bydgoszcz WKS,sialalalalalalala,Zawisza Bydgoszcz WKS !!! Z Bogiem i po zwycięstwo!
1
@gumaz Oni zaczynali od B-klasy i nie grali wtedy na swoim stadionie,tylko na jakimś podmiejskim boisku(jak poszukam to tu napiszę).Wzór murawy i bieżni podobny do tego ze Stadionu Olimpijskiego w Berlinie.Gardło będzie zdzierane dziś,aż mi sasiadów szkoda-zwłaszcza przy korzystnym wyniku i paru Żubrach :D
2
@FCBparasiempre Ksywa "Świr" wiele wyjaśnia :)Ale lubiłem go za tą boiskową zadziorność choć czasami przesadzał.
15
Co za troglodyci jprdl xD I dobrze skupią całą uwagę na Laminie a bramki będą ładować Lewy i Fermin.
1
@gumaz Będzie zacięte meczycho.
0
@Sinirsey Kac tylko,bo pomyślałem żeby ten ostatni dzień spędzić na wesoło :D
1
@Barca_Big_Moment No Nusa też kot.Ale jakoś mało ludzi tu wierzy w tego Bonnego.Wiem on malo gra w Interze bo jest Thuram i przede wszystkim Lautaro.Myślę że gdyby przyszedł do Barcy został by-oczywiście zachowując wszelkie proporcje-takim Ronaldo Fenomeno i z buta wszedł do pierwszej 11-tki.Jak dla mnie ma olbrzymi potencjał.Pozdrawiam.
1
W studiu TVP 1 masowy orgazm.
0
Noja top znaki
0
@Encore Ja tylko na Diaza ale zaraz potem strzelił gola :)
0
Diaz na razie nota 1/10
3
Real Laga Madrid.
0
@takisobiektos Pamiętam jak byłem w podtawówce w 7-mej klasie też miał być jakiś koniec świata.Wieczorem zaczęły się potężne wichury i zaczęło się błyskać a był wrzesień.Wtedy rzeczywiście miałem cykora :)
1
No i niechcianemu w Jagiellonii chłopu wyszedł strzał życia i Miedz prowadzi 1:0...
1
@FcPortoFan1999 @VamoSBarca88 -3 punkty jadą do Bytomia panowie ;)
0
@Szicek10 1:1 do przerwy a potem wszystko zależy od sędziego co wywinie w 2 połowie wzgledem penalti favour del Real Madrid...
3
Andreas Schjelderup moze być nawet,ale co się tak uparli na tego Alvareza? Kupić Yoana Bonny z Interu na 9-tkę,Bastoniego no i niech będzie ten Schjelderup.Sprzedać Balde i kupić Grimaldo lub Cucurellę.I tyle.Albo znając życie aż tyle.