1

@FCBparasiempre Goikoetxea grał potem w Barcelonie.Chyba że się mylę bo piszę z pamięci.

0

Ferran dosiężny niczym Jacek Wszoła( taki polski skoczek wzwyż) :D

1

Jak to jest możliwe że taki kloc jak Rugerri ubiega Yamala? To można wytłumaczyć tylko zmęczeniem młodego.

1

Dobra strzelić chociaż jedną i czekać na rewanż.

2

Simeone taki sam cham boiskowy jak tatuś.Niedaleko pada jabłko od jabłoni...

2

Dobrze że dziadek Koke nie połamał nam Olmo.

0

@GeneralXavi Atletico to banda fizioli z ograniczonym polotem i fantazją w grze.

2

15 minut meczu a tu już wszyscy zawodnicy Barcy-jak to się na Śląsku mowi-"skryklani" :D

1

@gumaz Dobra trzeba zapalić jednego,dopić Żubra,otworzyć następnego :D Vamos,jedziemy z nimi !!!

2

@escarabajo Kibicuj tam dobrze.Jak nie wygrają to jutro zaleje cię fala hejtu z mojej strony :D Oczywiście żartuję,miłego ogladania :)

1

@FcPortoFan1999 Ale to dawno temu było właśnie :)Ech dobra bo jeszcze mnie nostalgia najdzie :)

1

@gumaz Znam te klimaty grałem 2 sezony w A-klasie ;) Ale @FcPortoFan1999 nigdy na trybunach nie widziałem :D.Może to nie była ta A-klasa :D

1

@gumaz Dopiero na II połowę 1-szego otworzę,mecz Barcy najważniejszy.

3

Zawisza Wu! Zawisza Ka! Zawisza Es! Zawisza Bydgoszcz WKS,sialalalalalalala,Zawisza Bydgoszcz WKS !!! Z Bogiem i po zwycięstwo!

1

@gumaz Oni zaczynali od B-klasy i nie grali wtedy na swoim stadionie,tylko na jakimś podmiejskim boisku(jak poszukam to tu napiszę).Wzór murawy i bieżni podobny do tego ze Stadionu Olimpijskiego w Berlinie.Gardło będzie zdzierane dziś,aż mi sasiadów szkoda-zwłaszcza przy korzystnym wyniku i paru Żubrach :D

2

@FCBparasiempre Ksywa "Świr" wiele wyjaśnia :)Ale lubiłem go za tą boiskową zadziorność choć czasami przesadzał.

15

Co za troglodyci jprdl xD I dobrze skupią całą uwagę na Laminie a bramki będą ładować Lewy i Fermin.

1

@gumaz Będzie zacięte meczycho.

0

@Sinirsey Kac tylko,bo pomyślałem żeby ten ostatni dzień spędzić na wesoło :D

1

@Barca_Big_Moment No Nusa też kot.Ale jakoś mało ludzi tu wierzy w tego Bonnego.Wiem on malo gra w Interze bo jest Thuram i przede wszystkim Lautaro.Myślę że gdyby przyszedł do Barcy został by-oczywiście zachowując wszelkie proporcje-takim Ronaldo Fenomeno i z buta wszedł do pierwszej 11-tki.Jak dla mnie ma olbrzymi potencjał.Pozdrawiam.

1

W studiu TVP 1 masowy orgazm.

0

Noja top znaki

0

@Encore Ja tylko na Diaza ale zaraz potem strzelił gola :)

0

Diaz na razie nota 1/10

3

Real Laga Madrid.

0

@takisobiektos Pamiętam jak byłem w podtawówce w 7-mej klasie też miał być jakiś koniec świata.Wieczorem zaczęły się potężne wichury i zaczęło się błyskać a był wrzesień.Wtedy rzeczywiście miałem cykora :)

1

No i niechcianemu w Jagiellonii chłopu wyszedł strzał życia i Miedz prowadzi 1:0...

1

@FcPortoFan1999 @VamoSBarca88 -3 punkty jadą do Bytomia panowie ;)

0

@Szicek10 1:1 do przerwy a potem wszystko zależy od sędziego co wywinie w 2 połowie wzgledem penalti favour del Real Madrid...

3

Andreas Schjelderup moze być nawet,ale co się tak uparli na tego Alvareza? Kupić Yoana Bonny z Interu na 9-tkę,Bastoniego no i niech będzie ten Schjelderup.Sprzedać Balde i kupić Grimaldo lub Cucurellę.I tyle.Albo znając życie aż tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?