Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wciśnie to ten Śląsk czy nie? Bo liczba kuponów przegranych przez nieoczywiste wyniki osiągnęła już maximum w moim przypadku...
4
@Safrani 1994 rok w Atenach jak dobrze pamiętam.Przerżnąłem wtedy kieszonkowe w wysokości 500 000 starych złotych z kolegą Milanistą :D Podwójny ból czterech liter przez jakiś miesiąc xD.
1
Inter miszczem chyba.
0
@Eklerek Nie jest to na faktach? Bo ostatnio oglądałem taki dokument na You Tube jak w czasie II wojny światowej rozbił się samolot zwiadowczy z trzema amerykańskimi żołnierzami.Dwóch zginęło na miejscu,trzeci przeżył i po dwóch miesiącach tułaczki dotarł do cywilizacji po drodze chroniąc się w domkach myśliwych.Ale rzecz się działa na Alasce więc chyba nie...
0
No i Adamski niestety.
0
Marković i Nowak TOP.
1
@mekston Dopóki tam będzie CR7 przeszkadzał w grze to nawet pomoc w składzie Iniesta,Cruyff,Maradona,Beckham by nie pomogła-zakładając że byliby portugalczykami.
2
@agaFCB Na placek keczup i na to pieczarki usmażone.Pilecam.Ale same w sobie też niebo w ustach.
0
Ja będę z uporem maniaka powtarzał tu jedno imię i nazwisko-Ange-Yoan Bonny :)
0
@Krzywy95 W sobotę będzie kolejka-przy barze ;)
0
@JimMorrisonFCB Jeszcze tak do końca nie wiadomo czy Tottenham spadnie,po drugie gośc jest podobno pazerny na pieniążki i żąda horrendalnej tygodniówki,więc taki wybór dziwić nie może :)
2
@Dari0G Mark'Oh jeszcze :)
1
No tak bo nie widzi powodu żeby on też "dzięki temu" wziął mniejszą prowizję.Menadżerowie i większość dziennikarzy to hieny pazerne na pieniądze i zakała sportu.Będą ci wciskać gówno w papierku po cukierku i powiedzą że to marcepan.
1
@BillyButcher Te całe Nadniestrze to dla mnie jakiś stan umysłu-państwo w państwie czy jak to coś nazwać.Niby państwo ale na mapie go nie ma,nie wiem czy mają coś w rodzaju konstytucji czy coś takiego.Po za tym tam raczej większość jest prorosyjska więc niech to dają ruskim i niech oni się z tym czymś męczą.
0
@szela1899 Ja bym chciał takiego Balotellego w prime czyli z 2012 roku :)
1
@NeroTFP1 Jeszcze w takie cudo się grało :)
https://zapodaj.net/plik-IDZhcoaS7D
0
@Karol145 Jest jeszcze psychicznie chory Rudigier,siejacy zamęt Mbappi i egotop Belingham.Tych trzech jakby zostało+dwójka wymieniona przez ciebie to będzie git :)
0
@FcPortoFan1999 Tak :D Najbardziej wyrachowany i cyniczny futbol jaki kiedykolwiek oglądałem.Juve za jego kadencji to chyba bardziej od Realu nie lubiłem,co wydaje się być rzeczą absrtakcyjną :)
3
Jasiu chyba czerwo niestety...
1
Nie daj Boże by ten Szachtar wygrał tą LK...
1
@Safrani "Pierwsza Miłość" :)
3
Nie ma to jak odcinek zaczyna się od retrospekcji.Przez minutę leci rzewana muzyczka i baba wspomina co było 20 lat temu.Marnowanie czasu serialowego.
1
@mordini123 Ale to będzie chujnia.Dwa razy po 0:0.
1
@mmaciass Przecież całe Węgry to cygańscy uchodzcy.
0
Stary juz jest. Do arabaerów niech idzie.
0
@MateS Jak ich Podolski wykupi to już nie będzie Górnik Zabrze tylko -Bergman Hindenburg.
3
Młoda dziewczyna siedzi na miejscu dla niepełnosprawnych w autobusie.Kontrola biletów i kanar zwraca jaj uwagę:
-Ale siedzi pani na miejscu dla niepełnosprawnych
-Tak bo ja jestem kaleką
-Przepraszam,ale jakoś tego nie widać
-Tak bo miesiąc temu rzucił mnie chłopak
-A co to ma wspólnego?
-Bo ja bez c.uja to jak bez ręki.
0
@ViscaBARCA666 Yoan Bonny z Interu.Wielki potencjał ale się tam marnuje przy Thuramie i Lautarku przereklamowanym.
1
No i gitara.Łaski nie robi.
1
@Katalończyk 99 Proszę nie szkalować redakcji.