Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcelinho132 No też dobry wybór.Albo może Cucurella? Coś tam ostatnio mówił gdzieś że Barcie by nie odmówił :)
4
@Nefir Tego płaczka? W życiu.
0
@Marcelinho132 Tu trzeba Udogiego sprowadzić na LO ale to jakieś 30-35 mln wydatku.
2
Jak Brunesa ładnie nauczyli klękać i żegnać się na Jasnej Górze.
2
Proszę komentatorów TVP Sport o niedopierdal.anie się do sztucznej murawy na boisku Polonii Bytom !
0
@FcPortoFan1999 Pogoń to bierze po bramce w 80+ minucie ;)
1
@FcPortoFan1999 No tak ale pomylilem sie też w obliczeniach.Można by było z jakieś 75 tysięcy zarobić za postawione 100 zł :) Pod warunkiem że wszystkie 3 mecze zakończyłyby się wynikiem 1:0.
1
@FcPortoFan1999 A niech to...
1
@FcPortoFan1999 By tak człowiek postawił 100 zł na te trzy mecze po 1:0 na dokladny wynik to 8-9 tysi szło by zgarnąć :)
0
@FcPortoFan1999 I dobrze bo Górnictwo za bardzo by się zaczęło panoszyć ;)
0
Nie no Ruch dawać z tymi frajerami z Wieczystej,co wy robicie ???
0
@Piotrek1993 Też to zauważyłem :D Chcę taki szalik !
0
Spokojnie zaraz zvarują nakladkę Yamala :d
0
To jest jakiś fejk z tymi strzałami?
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/ks-wieczysta-krakow-ImhQf1z6/ruch-chorzow-S4zygtuJ/szczegoly/statystyki/ogolnie/?mid=lzdfiHpA
0
Ten Cyril Ngonge to był kilka lat temu spory talent.
0
@damian16161212 Tak.
0
@kulek22 Żeby tylko.
1
Balde wrzutka jak Giggs w swoim prime.
0
@Geble To taki espanyolski Matuzalem.
2
Znów piła za plecy obrony i sytuacja 1na 1.Jak w FIF-ie 14.
0
Co tu dużo pisać-Rekin po chamsku okradł Araujo z gola.
2
50 % tej bramki jest Fornalczyka.
2
Pierwszy raz w życiu widzialem jak ktos spierdol.ł 300 % sytuację.Kapuadi GOAT.
0
@MOLESTA Nie znacie się,za młodzi jesteście:
1)Czterej pancerni i pies
2)Klan
3)Złotopolscy
0
Wiem że inne pozycje ale-choćprzykro mi to pisać- Casado to taki drugi Denis Suarez będzie.Też skończy w Alaves albo innym Leganes.
0
@Herato Średnio czyli dobrze.
0
Alaves fajne stroje.Taki"Boca Juniors dizajn".
0
@clyde Głos rozsądku.Takich cules potrzebujemy ;)
2
@BulaKG Dekady ? To bedzie najlepszy pólfinałowy dwumecz w LM w XXI wieku.
0
Po co tego Trossarda Arsenal trzyma? Chlop jest conajwyżej solidny i do tego już nie młodzieniaszek.