Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay "Przepraszamy państwa za drobne problemy techniczne"-jakby mi komuna mignela przed oczami i zabrzmiała w uszach :D
0
Raya ma jednak zdecydowanie za mało cm.jak na bramkarza.Wiem że był kiedyś Jorge Campos co mial 173 cm bodajże ale to był ewenement.
3
Ja tam bardziej niż na gole liczę na emocje ze strony dwóch trenerskich choleryków.Może bitka przy lini będzie przy jakiejś kontrowersji ? :)
0
Remontada Almere z Den Bosch w barażu o Eredivisie.Chłopaki z 0:2 wyciągnęli na 3:2 i to na wyjezdzie.
2
@Deviler 0:0.Wczoraj grad goli więc równowaga w przyrodzie(czyt. LM) musi być :)
0
@Roobo Amerykanki z Teksasu albo członkinie Koło Gospodyń Wiejskich z Orzecha albo Świerklańca :)
16
Christensen to potrzebny jak tej pani przy autostradzie majtki.Wejdzie na 15 minut i znów złapie kontuzję.Zapakować ładnie i wysłać do Aarhus albo innego Vejle bo Kopenhaga to już za wysokie progi.
0
Coraz "lepsi" ci kandydaci na naszą ewentualną 9-tkę.Może wezmy Rajovica albo Czubaka z Motoru...
1
@Awedi Trafiłeś w 10-tkę,dokładnie tak mam.
3
Jak Tottenham to tylko Van de Ven.Romero to boiskowy bandyta,Bomba z opóznionym zapłonem a mentalnie to Araujo to przy nim mistrz hartu ducha.A najlepiej to by było Danso stamtąd wyciagnąć ale on jest tylko tam wypożyczony chyba z Lens,co w sumie lepiej dla nas.Albo kupić Bastoniego a Danso też wypozyczyć i kwestia ŚO na następny sezon zamknięta.
2
Chłop 1,60 w kapeluszu strzela głową po rożnym.Dziwny jest ten świat.
0
Ale Olise kręci tym Nuno Gomesem przereklamowanym.
0
Ale Robben to był wstrętny egoista.
0
@Arden Gabryś Batistuta.
1
@AmigoBlancos Harry Kane.
0
@Kgorecki2500 Poczobut to dobrze w Błękitnych Stargard kiedyś wymiatał,w historycznym sezonie w Pucharze Polski.
0
@Wierzbba21 Wychodzi przepalanie pieniędzy za flopów typu Coutinho,Dembele,Lenglet czy zwłaszcza Griezman i Umtiti.
1
@RobertNieLewandowski Ten cały Alvarez to mikrus,mediapunta bardziej,typowa 10-tka bardziej niż 9-tka.
1
To jest skrzydłowy nie typowa 9-tka jakiej potrzebujemy-czyli Ange Yoann Bony
https://www.transfermarkt.pl/ange-yoan-bonny/profil/spieler/827734
0
Grube pieniądze dziś poszly na potężny Bayern i Rodę Kerkrade.Mam nadzieję że jedni i drudzy nie zawiodą.
3
@Aequlibre Żartujesz oczywiście z tym Raphinią na 9-tce prawda?
0
Na pewno lepszy wybór niż karzełkowaty Alvarez.
1
@FCBparasiempre Pamiętam ten mecz kilku powodów. M.in. Marcelo znokautował Messiego prawie wybijając mu zęby i akcja na 3:2 po której Leo ściągnął i zaprezentował w pełnej krasie swoją koszulkę przed kibicami Realu :)
0
Taki obrzydliwy klub jak RB Lipsk chcieli do Pucharu Gampera zaprosić? Co za "Eł" geniusz na to wpadł ?!
3
@FCBparasiempre 0:1 po golu CR7.
P.S. To było po golu Scholesa przepraszam za wprowadzenie w błąd.
1
@Messibestplayerintheworld Też mam takie podejście :)
0
Lazio dawać z tą "La Dełą".
1
@MessiForeverTheBest Dwa czteropaki Żubra ;)A czasami nawet trzy.
0
@Czajka90Końcówka wymiata- "Kim chcesz na początek być ?-mamusią czy mamusią ?"
1
@Safrani Też pamiętam.Ale takie czasy były że "nie wypadało" nie iśc na pochód 1-majowy.Jako mały kajtek szłem wtedy z ojcem który pracował na kopalni.Ale co trzeba oddać tym pochodom to to że masa eventów i darmowych rzeczy była zwłaszcza dla dzieci i śnieg mi wtedy nie straszny był :)