Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzew zamiast Fornalczyka to mógł takiego Fasbendera sprowadzić-taniej i lepiej.
0
@MateS Latające krzesełka pamietam :D I te przypomnienie to nie była złośliwość tylko wspomnienie.Za rok wróciliście i awansowali do eliminacji LE od razu.
1
@MateS Jak dobrze pamiętam po meczu ostatniej kolejki w 2016 roku w meczu z Termaliką "przypieczętowaliście" swój spadek do 1-szej ligi.Ale sentyment dla byłych żaboli-bez urazy,sami tak siebie nazywacie-jak najbardziej rozumiem :)
1
@Eklerek Dokladnie,jakieś Ligi Narodów potrzebne jak tym paniom przy autostradzie majtki,dziwne KMŚ z jeszcze dziwniejszymi warunkami kwalifikacji...Dla mnie Puchar Konfederacji to już było za dużo.Kiedyś były MŚ,ME czy inne kontynentalne czempionaty dla reprezentacji,PEMK,Puchar UEFA i PZP dla klubów i wszystko było ok.
0
@Chimera Ange-Yoann Bonny-tak :)
4
@Eklerek Wciąż ma łatkę nowej 10-tki w Barcelonie.To dalej budzi respekt i pobudza wyobraźnię :D
6
'AS Monaco jest zdecydowane wykupić Ansu Fatiego, ale pod jednym warunkiem"Tak wiemy pod jakim- że za darmo to uczciwa cena :D P.S.- czy my kiedyś wypożyczymy zawodnika na normalnych warunkach? Tzn. na takich że klub wypożyczający pokryje w pełni wynagrodzenie zawodnika ?
0
Dalej chcemy Sorlotha ? :D
9
Widok płaczących kibiców Atletico- nic lepszego mnie dzisiaj przez ostatnie 3 minuty soboty nie spotka.
2
No i brawo Sociedad.Atletico znow zero tituli.
0
Coś pięknego 'D
0
Buhahahaha.......
0
RSSS to bierze w karnych.
0
@Marcelinho99 W PES czy jak to się teraz nazywa też nie sa bez szans :)
0
Jak chodzi o pajacowanie to Simeone jest bezkonkurencyjny w tabeli wszechczasów jeśli chodzi o trenerów.
0
@Soetie Ja bym tego Panichelliego że Straburga brał.
0
@MsBarca I bardziej jakościową przede wszystkim.
3
Jakże miło jest widziec-jeszcze nie zrozpaczoną ale już zaniepokojoną -twarz Julka Alvareza.Obysmy taka jego twarz oglądali w meczach z Arsenalem.
0
Totki :D Simons znów w ryk xD
0
@VamoSBarca88 Do przerwy 1:0 z ŁKS-em ;)
0
@FcPortoFan1999 A można kibicować na karne po bramkowym remisie(najlepiej takim 3:3) ? :)
0
Płaczek z bramką dla Totków.Wreszcie coś zrobił pozytywnego na tym boisku oprócz wiecznego wykrzywiania mordy w pałąk.
3
Nie no,nie wiem jak to nazwać ...
3
Ale mu siadło...
1
@FcPortoFan1999 Sandro Kulenović-pamiętamy.Megatalent.Też chyba skończył w Zagłębiu Sosnowiec na wypożyczeniu o ile się nie mylę :)
1
@FcPortoFan1999 Można i tak na to spojrzeć :)
1
Tapsoba-ale zjazd,zamienić Leverkusen na Radomiaka, no kto to widzioł :D
0
@BorzyKrzys Lubuszanin Trzcianka top.Kiedyś solidny 3-cio ligowiec,teraz niestety tylko w V lidze.Byłem dwa razy na wakacjach w Trzciance jako małolat :)
1
@Romario87 Real Madryt nie ma 15 trofeów, ponieważ w latach 1955-1960 współpracował z L'Equipe przy tworzeniu "Ligi Mistrzów" i mógł zapraszać dowolne drużyny. Nawet przekupywali sędziów, bo to był ich turniej. Gorąco pragnęli skopiować Copa Libertadores. Czy to zbieg okoliczności, że Real Madryt wygrał pierwsze 5 turniejów? Lata 2016-2018 też na kążdym etapie rundy pucharowej jakieś kontrowersje.Tak więc jak dla mnie 7 wygranych uczciwie.
0
@Barceloniarz987 Bastoni ok ale wolałbym już Van de Vena o identycznym niemalże profilu i cenie.Do tego gość jest szybszy,ma lepszy orient i może grać na LO.