12

Kurcze dziś naprawdę ważny i cięzki mecz nas czeka, a tu i tak większość komentarzy o CR.
Proponuje redakcji załozyć osobną zakładkę, dostepną cały czas gdzie ludzie by mogli sobie o nim popisać.
Litości to strona naszego kochanego klubu Barcelony.

0

jakie oszustwo? gdzie to wyczytałeś?

0

Ale Marca dała okładkę, jakby liczyli na jakieś wybawienie lub cud.

0

"Do końca sezonu Zubizarreta zostanie zastąpiony przez czteroosobową komisję"

No proszę aż 4 osoby muszą pracować za Zubiego, musiał nieźle się napracować, że podniósł poprzeczkę tak wysoko.

0

Coś czuje że będzie to bardzo intensywny mecz z ostrym pressingiem z obu stron. Może zabrzmi to dziwnie ale chciałbym żeby w tym meczu były emocje do końca (niż gładkie zwycięstwo Barcy np 3:0), oczywiscie z pomyślnym zakończeniem dla nas.

3

ja słyszałem że jest na madagaskarze gdzie z królem Julianem rozwala system.

3

Może nie po 2 bramki na mecz, ale lepsza postawa by nas bardziej cieszyła. Zważ że facet nie miał kontuzji, gdzie nie mógłby trenować czy wogóle się ruszać. On był tylko zawieszony, odbył normalne przygotowania do sezonu, trenowal z drużyną od początku, brał udział w sparingach. Wiec trochę mam większe oczekiwania wobec niego. Mam nadzieje że w drugiej połowie sezonu wróci mu forma.

0

"W Premier League są większe pieniądze, a więc to się przekłada na lepszy marketing..."

No właśnie chyba odwrotnie, z podstaw ekonomii na studiach wyniosłem że to lepszy marketing przekłada się na większe pieniądze, a nie na odwrót.

0

Spokojnie Rakitic się rozkręca, Z Modriciem w Realu było to samo. Po pierwszej części sezonu najgorszy transfer ligi, a na zakończenie gwiazda. MOże Chorwaci tak mają.

0

a ja dalej nie rozumiem czemu Parejo jest w 11 rundy a nie Kroos, którego wybraliście njalpszym pomocnikiem przed Parejo?

0

Przecież Pique miał tak nierówną forme że szkoda gadać, przecież był okres że chyba 3 mecze pod rząd Lucho go na ławkę posadził. Dopiero w koncówce rundy zaczał grać lepiej, ale to za mało. Wybrana 3 całą rundę grała na wysokim poziomie.

0

dobrze że przynajmniej zdajesz sobie sprawę z błędu. Taka dobra rada na przyszłość przeczytaj dokładnie artykuł zanim zaczniesz informować o nim. Pozdrawiam serdecznie.

0

do usunięcia

0

Ja się nie zgadzam z tobą, mówisz tylko o 3 drużynach, a przecież w ostatnich latach choćby w Lidze Europejskiej do półfinałów/finałów dochodziły głównie hiszpańskie zespoły (i to nie ta trójka najlepszych) Jakoś zespołów angielskich w fazach półfinałowych czy to LM czy LE nie uświadczyliśmy ostatnio. PL jest moze bardziej wyrównana, ale na pewno nie lepsza.

0

a już myślałem że po swojej dzisiejszej kompromitacji odpuścisz sobie dziś komentowanie.

0

w sensie co? bo nie rozumiem jaki tytuł?

0

a niekonsekwencja w postaci wyboru Parejo do 11 rundy? skoro Krossa wybraliście najlepszym środkowym pomocnikiem.

0

Wszystko ok, tylko jedna niekonsekwencja wyszła skoro Krossa wybraliście najlepszym środkowym pomocnikiem to w 11 rundy powinien być on a nie Parejo.

0

3:2 dla nas, niech będą emocje do końca.

0

Tak, ale problem w tym że sędzia w protokole meczowym, który jest podstawą wymierzania kar w federacji hiszpańskiej, nie zakwalifikował tego zdarzenia jako "brutalne". Stąd max kara tylko 3 mecze. Komisja dyscyplinarna nie ma podstaw prawnych żeby rozszerzać sobie zakres incydentu z protokołu sędziowskiego.

0

w końcu to przegląd prasy, wiec nie dziwie się że tłumaczą nagłówki artykułów.

0

Tyle że regulamin dyscyplinarny w PL dopuszcza tego tyupu dowody, a w lidze hiszpańskiej podstawą jest tylko i wyłącznie zapis z protokółu meczowego. Piotr777Nie wiem czy specjalnie sędzia tak to opisał czy tak poprostu uznał, możemy tylko gdybać.

0

Pewnie gdyby sędzia zapisał to poprawnie w protokole to by dostał te 4-5 meczy kary, a tak może max 3 dostać. Powinni dostosować tez zapisy regulaminowe do XXI wieku.

1

a ty dziś się wystarczająco skompromitowałeś tym info o zawieszeniu sędziego z meczu Realu na 12 meczy. Na Twoim miejscu chyba bym dziś już nic tu nie pisał, taka mała sugestia.

0

będą 2 lub 3. Wiecej niż 3 nie może być ze względów regulaminowych.

0

Jeśli były nieprawidłowości dostaną bana. Fifa by się skompromitowała gdyby jednych karała, a drugich nie. Inna sprawa czy takowe były, pozwoliłem sobie przejrzeć ich oficjalne odniesienie i wyglada że jest ok, z 2 dzieciaczków nawet zrezygnowali bo nie byli pewni co do zapisów, u nas zarząd takich pewnie ściągał.
Zobaczymy, trzeba czekać.

3

ty tak na serio czy udajesz głupiego???
spójrz na datę tego artykułu i jakiego meczu to dotyczy. To z zeszłego sezono geniuszu. Ale twoja prawda jest najważniejsza, ehhh, szkoda słów.

0

No ok, ale raczej nie zasłużył za zeszły sezon by był w top 3 na świecie.

0

coś ci nie wyszło z tym linkiem

0

No aż tak to nie. Ale gdyby był naprawdę gwwiazdą ligi byłoby o nim głośno też w Europie i więcej druzyn z topu by się nim interesowało.
Nie ujmuje chłopakowi talentu, życzę mu szczęścia w Europie niech pokaże na co go stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?