0

Moim zdaniem dostanie 2, przecież niby przeprosił, więc max 3 mu nie dadzą, chodź zdecydowanie zasłużył.

9

Fajnie jest odpowiadać samemu sobie;)
CR też nie zrobił tego pierwszy raz miał już jeden czy nawet dwa podobne wybryki.

0

Kto zrozumie te wojenki prasowe katalońsko-madryckie? czasami mam wrażanie że ich redaktorami są zagorzali kibice, działający w struktórach grup kibicowskich, że są tak zjadliwie stronnicze w obie strony. Każda gazeta wynosi na piedestał choćby drobny sukces swojego klubu jednocześnie do max poziomu uwypukla potknięcia przeciwnika. Trochę jakby to były gazetki klubowe, a nie rzetelne dzienniki regionalne czy ogólno państwowe.

0

tlye że tam dział regulamin Fifa a w lidze hiszpańskiej regulamin RFPP (czy jak oni tam mają) i tu podstawą jest zapis z protokołu sędziowskiego. Zresztą czy to ważne i tak w najbliższych trudnych meczach nie zagra, a czy by dostał jeszcze jeden czy dwa mecze więcej ze słabeuszami to pewnie Real by sobie bez niego poradził.
Wogóle zastanawiam się czy to jest faktycznie ich osłabienie, bez niego (w aktualnej formie) Real może grać nawet lepiej. Obym się mylił.

0

Nie pamiętam gdzie, ale w kilku miejscach tą wersję podawali. Coś tam, że to niby nie było agresywne czy brutalne bo wtedy kara byłaby 4-12 meczy, A że sędzie nie uznał tego w protokole za brutalne to max kara może zgodnie z regulaminem wynieść 3 mecze. i Pewnie tyle dostanie, zasłużył.

1

Okładka okładką ale próbuje sobie przypomnieć kiedy po raz ostatni okładka MD był poświęcona niemal w całości CR?

0

ponoć kara ze względu na zapisy w protokole może być max 3 mecze.

0

Ok, ale nie pamiętam czy był przypadek wogóle by MD prawie całą okładkę poświęciła wrogowi publicznemu nr 1 w Katalonii. Wogóle to mi wygląda na jakąś presję wywieraną na tych co mają orzekać w sprwie CR. I tak więcej niż 3 meczy kary nie dostanie, bo sedzie jakoś to tam w protokole łagodnie opisał. Moim zdaniem powinien dostać maksymalną karę (to w końcu nie pierwszy raz) czyli te 3 mecze.

0

nie tylko Ty, poczekaj cierpliwe, zaraz pewnie uaktualnią newsa.

0

CR na na pierwszym planie okładki Mundo, no proszę to się często nie zdarza :)
Ehh te wojenki prasowe katalońsko-madryckie.

0

No własnie, tyle że gra w złym klubie. Nie tam jest jego miejsce.

1

tego "Iścio" to ja bym chciał u nas, w tym momencie ustalanie składu naszych pomocników zaczynałoby się od niego. Bardzo żałuje że chłopak do nas nie trafił.

0

nie ma żadnych dowodów że Real ma mu płacić te wszystkie sumy które tu są podawane, te same brednie.

0

czymś musieli go przekonać , w końcu chłopak mógł wybierać w najlepszych klubach Europy. Ale też mi się nie chce wierzyć w te wszystkie sumy. No ewentualnie może ma je mieć zagwarantowane jak na stałe dołączy do pierwszej drużyny i bedzie się łapał przynajmniej do meczowej 18-stki.

0

jakoś o bojana czy llarramendiego nie biły się największe kluby w Europie. Dla mnie ten Norweg ze swoim talentem porównywalny jest z naszym Haliloviciem. Zobaczymy z którego, który klub będzie miał większy pożytek.

0

moim zdaniem 2 lub 3.

0

i dlatego Barca dawała więcej jak real dopinał transfer?

0

Nie wiem czy wybrał kasę, ponoć jak Real dopinał transfer z Barcy dzwonili przebijając ofertę Realu. Więc i Barca mogła dać chłopakowi jeszcze więcej $$$. Moim zdaniem zadecydował tutaj ten nieszczęsny ban i możliwość przejścia do nas dopiero za rok.

0

Co jak co ale niejeden tutaj chciałby w naszym klubie mieć takiego prezesa/prezydenta jak Perez. Akurat w tej dziedzinie nie mamy ostatnio szczęścia do ludzi, którzy potrafią w solidny sposób kierować wielkim projektem jakim jest klub piłkarski z topu.

1

Dobra dajcie już spokój Realowi, teraz nasz mecz.

2

Nie przesadzajmy ponoć gra regularnie w młodzieżówkach repr. Brazylii i był czołowym zawodnikiem swojego klubu, a nie jak nasz kochany Douglas, którego rzekomo nawet kibice jego klubu go często wygwizdywali.

1

Neymar też był taką gwiazdą jak był nastolatkiem, więc nie rzucajmy słów na wiatr, pamiętajmy że my też chcieliśmy tego norwega ściągnąć do siebie, jak praktycznie wszystkie wielkie firmy w Europie.

0

Toż to identyczna sytuacja jak z naszym chorwatem Halilovićem.

0

"Nie jest rozliczany z Bramek"
No co jak co ale chyba napastnika głównie z tego powinno się rozliczać, czy jednak coś się zmieniło od wczoraj w futbolu?
Nie czarujmy się, Suarez miał być napadziorem z top 3 na świecie, a na razie jest słabiutku (porównując do jego występów w poprzednich klubach).
Nasz klub i nasza gra jest bardzo specyficzna i naprawdę potrzeba czasu by się w tym odnaleźć, niektórym potrzeba na to kilku tygodni, innym miesięcy, a innym roku lub nawet 2. Pytanie tylko czy dadzą mu szansę na to. Potencjał chłopak ma niesamowity, liczę że drugą połowę będzie miał lepszą, a naprawdę odpali w następnym sezonie. Choć królem strzelców u nas nie będzie, bo wiadomo MESSI.

2

"ale walczy , rozpycha sie , szuka podan do kolegow i strzalow. To sie ceni"
A Alexis tego nie robił???

"Suarez nie ma za soba okresu przygotowawczego bo mial kare"
A co ma kara do okresu przygotowawczego w którym gra się mecze towarzyskie? przecież Suarez miał ten okres przygotowawczy przepracowany, a przez swoją karę nawet miał możliwość dłuższego "przygotowywania się".

Widać jasno że facet poprostu nie może się odnaleźć w całym tym naszym systemie, nie ma poprostu tego DNA. Może z czasem zacznie grać choć połowę tego co pokazywał w poprzednich swoich klubach. Ale jakoś nie liczyłbym że będzie jakimś królem strzelców, nie u nas, my mamy Leo.

0

200? na pewno?, sama koszulka kosztuje tyle, a nawet więcej.

0

No ba przecież poprawa gry Barcy to przecież jego zasługa ;)

0

A co to jest to trance?

0

i podobno Reus juz na lato zaklepany.

0

tyle że to chyba odwrotnie, to obrońcy widzą Leo jako smugę jak ich mija :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?