0

Fajnie, czekam by się dowiedzieć co z nimi.

2

Trochę tego było, nie popadajmy ze skrajności w skarajność. W końcu przegraliśmy z Realem dwa ostatnie mecze. LM też wygrali, a że strzelili w 90 min. to jakie to ma znaczenie, wygrali, wygrali. Po drodze eliminując jeszcze w dwumeczu Bayern 5:0. Więc nie mówmy że Real gra dopiero od 2 miesięcy. Jeden mecz z RSSS nie rzutuje przecież na cały rok. Mieli bardzo dobry rok (4 tytuły), a patrząc na ich poprzednie lata to rzekłbym nawet genialny jak na swoje warunki, choć i tak im jeszcze trochę brakuje do 6 trofeów Barcy i jej poziomy gry za Pepa.PS. Ja się napociłem a ten usunął swój komentarz :(

0

Myślałem że to będzie jeden z tych chłopaków zakontraktowanych niezgodnie z przepisami. Swoją drogą ciekawe co z nimi, jakoś nie widziałem by ktoś o nich coś pisał.

5

"No coz po raz kolejny pozostaje tylko sie smiac z Realu"

A czemu chcesz się śmiać z Realu? czy Real to Marca albo AS?
Real jako klub nie publikuje informacji o golach strzelonych przez CR, robi to tylko hiszpańska prasa, więc jak chcesz się śmiać to się śmiej z gazet madryckich a nie klubu jako takiego.

0

Dni Zubiego są policzone, ciekawe, ciekawe...
Choć i tak do 2016 nic nie zepsuje, więc co za różnica.

0

Kolejna bzdura, Po to są przepisy by je przestrzegać. Skoro osoba kierująca pojazdem posiada uprawnienia, powinna też znać przepisy drogowe i konsekwencje związane z ich łamaniem. Idąc Twoim tokiem rozumowania to przecież o tej 23:59 mogę sobie przejeżdżać np. na czerwonym świetle na skrzyżowaniach jak nie ma większego ruchu.
Dalej chyba nie rozumiesz jak działa prawo, kary/mandaty mają za zadanie "odstraszać" ludzi od ich łamania. Kiedy o tej północy ktoś wjedzie za zakaz wjazdu i dostanie tylko upomnienie to następnym razem zrobi to samo bo pomysli sobie że nic za to nie zapłaci, nic na tym nie będzie stratny, a może oszczędzi sobie drogi i czasu wjeżdzając np w drogę jednokierunkową pod prąd (przed nią był zakaz wjazdu). Te znaki są po coś postawione, nikt ich nie stawia od tak sobie. Mają zapewniać bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu.

a co do Twojego zdania: "Roczny ban transferowy to przesada, nie można karać kogoś na postrach innym" to pisałem Ci już wcześniej że już taką karę dostała Chelsea, tyle że na jedno okienko (zakontraktowali wbrew przepisom tylko jednego zawodnika, Barca kilku lub kilkunastu), więc twój argument że to kara na postrach innym odpada bo już takie kary były wcześniej.

0

byle się nie cofnąć jeszcze trochę do lat 2003 2004 bodajże gdzie Barca biła się o 4 miejsce w lidze.

0

Też coś może w tym jest ale 2-3 lata temu chyba Chelsea też dostała karę na jedno okienko za transfer jakiegoś małolata.

0

Ten przykład z dzieckiem na czerwonym świetle to bzdura. Wiadomo że to nie małoletni zapłaci za mandat a jego ustawowy opiekun prawny. Jak dostanie po kieszeni wyższą karę to może nauczy w końcu swoją pociechę prawidłowego poruszania się po ulicach, a tym samym zwiększy jego bezpieczeństwo, a być może nawet uratuje dzieciakowi życie.
Dla mnie ten Twój argument uważam za kompletnie nie trafiony.

0

z jakich "was"? proszę mnie do jednego worka z takimi osobami nie wrzucać.

0

To jest (pozycja w lidze) obiektywny wykładnik m.in. też ich gry i ich wkładu w ten zespół.

0

Nigdy nie byłem w gimnazjum, jeżeli już chcesz wiedzieć.

0

Nie ośmieszaj się, sam Eusebio ostatnio był na nich zły że każdy gra pod siebie, żeby siebie wypromować, że nie grają zespołowo. Zobacz na którym miejscu w tabeli jest Barca B. Ogarnij się trochę, zamiast pisać takie głupoty.

0

to wolny kraj, mam ochotę i wolne po świętach to sobie komentuje.

0

pomoc Bussi, Rafinia, jakoś to słabo widzę.

0

Alvarez...

i co ma z tego wynikać?

0

tak, tak na pewno.

0

Gratuluje pomysłu od razu wszystkich do pierwszego składu, oni w drugiej lidze sobie nie radzą a mają być lekiem dla pierwszej drużyny Barcy?

0

wiedziałem że jakiś dzieciak wyskoczy z takim tekstem, po prostu ręce opadają.

1

to już się robi nie smaczne, przyjęli by to na klatę, uderzyli w pierś i tyle, a oni dalej chcą się kompromitować, na końcu to chyba odwołanie do stwórcy będą wnosić za pośrednictwem papieża.

4

nagroda za szkółkę a ban za niezgodne z regulaminem pozyskiwanie dzieci do tej szkółki, dalej nie widzisz różnicy?

0

już wszystko wiadomo czego ty się spodziewasz?

0

poczekamy, zobaczymy. Za długo na tym świecie już jestem by wiedzieć żeby nigdy nie mówić nigdy.

0

pytanie czy Alves będzie tego chciał.ps. dalej twierdzisz że Reus nie przejdzie do Realu?

0

Na mecze ze słabszymi rywalami gdzie nie ma takiej presji pewnie wystarczą, ale na mecze LM czy też klasyki z Realem czy Atletiko już słabo to widzę, opierając trzon drużyny (pomoc) na młodzieży, choćby i mocno utalentowanej.

0

Tak, decyzja już podjęta, masz nawet linki do jej skanu z pdf, a o 15 odficjalnie ją zamieszczą na swojej stronie.

0

na wycieczkę?

0

Na pewno nie przejdzie do Realu, tak pisał użytkownik LOL LOL

0

wydali już decyzje, tyle że nie zamieścili jeszcze pewnie newsa na stronie internetowej. W końcu pierwsi muszą się dowiedzieć strony postępowania, czyli Fifa i Barca, pewnie faxy czy maile poszły, Na stronę wrzucili skan decyzji w pdf a niedługo pojawi się też i news na TAS

0

Nie mam tak wysokiego mniemania o sobie jak pewnie ty, by mysleć że jakiś szejk i jeden z najlepszych trenerów na świecie rozmawiają o mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?