Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A gdybyśmy np zremisowali z PSG w ostatniej kolejce i zajęli 2 miejsce w grupie, gdyby podobnie się ułożyło gralibyśmy z Chelsea.
3
xexepin powinien zmienić nick na xenna ;)
3
i jaki z tego wniosek wyciągnąłeś? bo ja że mieliśmy ciut mniej szczęścia w losowaniu i tyle.
1
a jak u nas Messi złapie kontuzje to co?
2
człowieku odstaw to co bierzesz, dobrze radzę.
1
losowanie będzie
1
Nie wiadomo, po 1/8 będzie nowe losowanie 1/4
0
ponoć to najczysciej grający obrońca obecnego sezonu w Hiszpanii, ale jak mu co 2-3 lata odwali to nie ma co zbierać z przeciwnika ;)
Może już trochę z wiekiem ochłonął i oby nie powtarzał swoich występków, dla dobra całego futbolu, żeby dzieci się na nim nie wzorowały ;)
0
piszemy o wymówkach a nie o brutalnej grze. Przecież słowa Xaviego już stały się kanonem w futbolowym świecie. Chcę ci tylko uzmysłowić że każddy (no może większość) szuka po porażkach jakiś usprawiedliwień i tyle.
0
a propo Ibry to facet wielki się zrobił, zawsze był wysoki, ale od jakiegoś czasu strasznie szeroki w barach się zrobił. Ni zdziwie się jak po zakończeniu karery spróbuje swoich sił w czymś w stylu MMA ;)
0
no sorry, ale teksty naszego generała że trawa za wysoka lub za sucha to niby co? nasi piłkarze nie szukają usprawiedliwień?, no proszę cię.Każdy jest tylko człowiekiem i po porażkach szuka się jakiś wymówek, usprawiedliwień, nieważne czy to piłkarz Barcy, Realu, czy Jagielonii Białystok.Kwestia jest tego typu żeby to miało sens, a najlepiej zawsze zaczynać od autokrytyki za swój występ, a potem patrzeć na inne okoliczności.
0
ale nie przesadzajmy góra 3 były kontrowersyjne lub nie powinno ich być.
0
BIj, Podczas kontuzji Girou Alexis grał wysunętego, obejrzyj sobie jakieś mecze, zwłaszcza drugie połowy, gdzie Arsenal gra już jednym napastnikiem, którym był właśnie Alexis.
Sedoor333
własnie wszystko przez te sztywne schematy w Barcelonie podporządkowane pod ten cały nasz system, niegdyś dumnie nazywany tiki taką, i grą na Leo nowi piłkarze nie mogą się u nas odnaleźć. Idę o zakład że Suarez w Barcelonie nie zbliży się do walki o złotego buta, jak w zeszłym sezonie i raczej więcej niż 30 bramek w sezonie nie strzeli.
0
dopóki nie wrócił kontuzjowany Girou, to właśnie Alexis grał w Arsenalu najbardziej wysuniętego zawodnika.
A co do naszej pomocy to się zgadzam, zero kreatywności, częste granie na alibi, słabo to wygląda. Gdyby nie Leo i Ney to byśmy byli w punktach sporo dalej od realu.
0
Oby szybko, ale cały czas jak go widzę na boisku to mam wrażenie, że facet przez te cztery miesiące kary chyba trenował jedynie na siłowni.
Jest większy niż w poprzednim sezonie grając w L:iverpoolu, jest wolniejszy, mniej zwrotny, taki ociężały. Moze popełniono jakieś błędy przez sztab trenerski rozpisując mu treningi podczas przymusowej przerwy.
2
Jakoś Alexis też zmienił klub i w Arsenalu gra pierwsze skrzypce strzelając gola za golem.
U nas "problemem" dla każdego nowego piłkarza, zwłaszcza ofensywnego jest Messi. Piszesz że nawet najwięksi potrzebują czasu, tyle, że największym u nas zawsze jest i będzie Messi, a nowy zawodnik (będąc czołowym graczem swojego poprzedniego zespołu) musi się dostosować do druzyny, która gra pod Leo.
1
transmisje będą na Eurosport2, a jeżeli warunki będą takie jak we wczorajszym meczu ćwierćfinałowym to real nie będzie miał tak łatwo jak się im wydaje.
0
to chyba skutek zbyt długiego przebywania z Xavim.
2
a u nas o zgrozo w komentarzach więcej miejsca poświęca się Cr niż chyba całemu naszemu atakującemu tridente
1
Wątpie że po tym wszystkim Montoya będzie wogóle chciał wrócić, jak trafi do solidnego klubu gdzie będzie grał regularnie.
0
and Bejing ;)))
0
Moim zdaniem o ile takie zgrupowanie jest w jednym miejscu to jest ok. Gorzej jest jak tak jak w poprzednich sezonach BArca grała mecze towarzyskie w róznych miejscach/ krajach, zbyt duże zmęczenie ciągłymi podróżami.
A np pojechać do Austaralii, USA na 2-3 tyg. i tam sobie trenować rozgrywając 3-4 mecze kontrolne to jest moim zdaniem ok.
0
Pewnie pojadą do Chin, więc też droga będzie długa.
0
Dlatego byłoby wszystko jasne gdyby brazylijczyk zdecydował się odpowiedzieć na zadane pytanie, wszak tego kultura osobista wymaga.
0
Ale cierpliwości do czego skoro raz zapytany pozostawił to bez komentarza to za drugim trzecim razem też może nie udzielić odpowiedzi. Co też byłoby samo w sobie dość wymowne - kolejny domysł :)
0
Ale brak odpowiedzi na zadane pytanie też jest jakimś rodzajem odpowiedzi i daje właśnie pole do domysłów.
3
Pewnie zaraz się pojawią tu teksty że Perez ich przysłał, ba może on sam był jednym z nich, ludzi nie wpadajmy w jakąś paranoje.
0
Z takim podejściem to można zanegować prawie wszystko. Gdyby autor gestu wyjaśnił co to miało oznaczać moglibyśmy tylko ewentualnie się spierać czy mówi prawdę, ale przynajmniej coś konkretniej byśmy wiedzieli co autor rzekomo miał na myśli.
1
no właśnie sfera przypuszczeń, domniemań to droga postępu i rozwoju cywilizacyjnego, który świadczy o inteligencji homo sapiens.
Gdyby nie przypuszczenia/domysły wielu rzeczy by nie wynaleziono, wielu zjawisk by nie wyjaśniono. Bo dopiero po ich dokładnym zrozumieniu możemy je uznać za fakt.
Więc nie rozumiem logiki mówiącej że człowiek inteligentny nie interpretuje domysłów.
0
Gdyby tak było faktycznie to dalej byśmy żyli w jaskiniach i polowali za pomocą pałki.