Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
gol=gol nie ma tu żadnej niesprawiedliwości.
0
Chyba jednak nie, tam trzeba biegać najwięcej, z reguły właśnie def. pomocnicy mają najwięcej przebiegniętych km w meczu, a jakoś nie widzę Leo biegającego non stop. Widać w meczach Barcy jak czasami sobie spaceruje/odpoczywa. Nie mam mu tego za złe puki gra jak gra. Ale na def. pomocnika to on napewno się nie nadaje.
0
tyle że golami też mógłby pomagać drużynie wygrywać mecze, a w końcu tego się oczekuje od napastnika.
0
Ale chyba nie po to kupowano najlepszą 9 świata by liczyć mu asysty? Suarez jako napastnik ma strzelać gole, a narazie słabo to trochę u wychodzi. Ale dajmy mu czas.
3
kwestia czy sam będzie chciał wrócić
1
tak i za pieniądze Barcelony, a nie Arsenalu. Od co, taki kaprys.
1
Ale ten napis Beko na ramieniu rzuca się w oczy, wygląda jakby go komputerowo dorobili.
0
oj, ale buty mógł wyczyścić do zdjęcia ;)
1
dziś jest tylko posiedzenie, decyzja ostateczna będzie pewnie za klika dni.
1
Co do zakazu transferów to wiadomo trzeba czekać na decyzje TAS'u, ale mam pytanie odnośnie kupna zawodnika z powodu kontuzji Vermalena, czy to jest na 100% potwierdzone że taki transfer jest możliwy, mimo obowiązującego ogólnego zakazu narzuconego przez FIFA?
Czy to tylko narazie informacja że Barca będzie się starała o taką zgodę, na ten warunkowy transfer?
0
Nie ma co się dziwić chłopakowi skoro jest tak traktowany.
1
akurat teraz dostali oręż w dłoń bo kartki Isco nie anulowali, a nam tak.
0
to chyba na podstawie rachunku różniczkowego zostało wyliczone ;)
0
i po co te prowokacje?
0
wiem, już poprawiłem, zagalopowałem się :)
0
widocznie takie są regulacje.
To samo mozna powiedzieć o Legii, którą za błąd administarcyjny praktycznie wyrzucili z LM.
0
Przecież chyba 2-3 lata temu bodajże Chelsea dostał zakaz na jedno okienko za sprowadzenie dzieciaka. Oni ściągneli tylko jednego, a nas dot. to chyba kilkunastu młodocianych.
0
a ja jestem za utrzymaniem kary, była wina ma być kara, sprawiedliwość od co. Czemu Barca ma być traktowana inaczej niż inni.
Może jak zarząd dostanie nauczkę to socios w nastepnych wyborach zagłosują rozsądniej.
0
ok, niech będzie eliminacji LM.
11
Legie za taki "błąd administracyjny" wyrzucili z Ligi Mistrzów.
0
Ciekaw jestem późniejszej decyzji TAS'u, z jednej strony nic złego się nie stało dzieciakom, z drugiej błędy proceduralne były, więc kara powinna być, coś o tym Legia wie.
0
dziś ma być posiedzenie komisji, a decyzja zapewne kilka dni później.
0
Jakiś taki rozdźwięk jest w klubie, z jednej strony dziwny transfer Douglasa i Lucho mówiący że Montoya jest 4 w kolejce do gry na prawej obronie, z drugiej stronie piłkarze, którzy okazują wsparcie wychowankowi Barcy. Tak jakby Lucho i zarząd stali po przeciwnej stronie barykady w stosunku do zawodników.
Jakieś takie odczucia mam, choć pewnie wnioski wyciągam zbyt daleko idące.
0
Ba, po tej okładce to ja wnioskuje, że to najlepszy pomocnik obecnie na świecie.
3
a choćby to określenie, którego ty użyłeś w skrócie HD, czy wyzywanie innych ludzi w ten czy inny sposób nie jest jakimś przejawem braku szacunku. Ok, nieistotne.
Oni (kibice Realu) też o nas mówią w jakiś niewybrednych słowach, ale czy to oznacza że mamy zachowywać się tak samo. Czy chcemy zniżać się do tego poziomu. Chciałbym by dyskusja tu była merytoryczna, bez wyzwisk czy innego obrażania się nawzajem. Ale wiem że w dobie powszechnego dostępu do internetu dla każdego często, młodego jeszcze człowieka, to raczej nie możliwe.
To mój ostatni post w tej dyskusji bo i tak nic nie ustalimy, wy macie swoje zdanie, ja swoje i tyle.
Pozdrawiam serdecznie.
1
No tak juz widzę jak Leo tam jedzie firmować swoim nazwiskiem reżim Kim Dzong-Una, powodzenia.
2
Mnie nie prowokują, tylko po co to wszystko?
Sami mamy pretensję żę ich tu jest za dużo i niepotrzebnie się wtrącają, a sami też ich do tego wywołujemy takimi zdaniami, o to mi chodzi oraz o jakąś namiastkę szacunku dal innych, ot tyle, ale wiem za dużo wymagam, przepraszam.
11
Po co te prowokacje do fanów rywala, nie mogłeś skończyć na tym swoim pozdrowieniu. Skąd aż takie ciśnienie u Ciebie?Sami narzekamy że się tu cisną ze swoimi wypocinami, a niejednokrotnie sami ich wywołujemy i prowokujemy. Ehh, po co? naprawdę dajmy sobie z tym spokój i szanujmy też kibiców Realu.Pozdrawiam
1
Też się zgadzam, zagrał niezłe zawody przeciwko 3 ligowemu klubowi i już robią z niego "cracka". Jakoś ostatnio Barca nie daje nam chyba powodów by się cieszyć, skoro prasa katalońska, aż tak się podnieca meczem z ogórkiem.
1
chyba wstępnie już został przez część zarządu zaakceptowany, włącznie z naszym super naczelnym prezesem. Juz są przecież nawet w produkcji, więc chyba naprawdę duża medialna krytyka może to powstrzymać.