0

Nie wyciągajmy pochopnych wniosków, akurat Mendes to jeden z najwięszkych działaczy wśród agentów, ma pod opieką sporą liczbę piłkarzy. Dwaj wyzej wymienieni raczej na pewno nie staną się częścią Barcy.

0

Chyba już wszyscy zakładają że nam TAS nam cofnie zakaz transferowy, oby tylko się nie przeliczyli.

0

czemu nie? nie dziwisz się chłopakowi, który praktycznie wogóle nie gra że chce odejść?

2

ciekawe czy pod jego rządami nasi obecni piłkarze potrafiliby tak poświęcać się na boisku jak obecna kadra Simeone

0

a co jakieś uprzedzenia do mulatów ? ;) a tak na serio na MŚ pokazali ładną piłkę, miło sie oglądało te ich szybkie akcje, często z pierwszej piłki

0

może poprostu nie chce się pobrudzić

0

Ehhh gdyby to było takie proste

1

dokładnie, też tak to odbieram.

0

tyle że z tych zmian za dużo pożytku nie było, każdego zabrali z jego optymalnej pozycji i każdy spisywał się na nowej gorzej.

3

ojej Busquets też niezłe numery odwalał, nawet nasz Leo kopał piłką w kibiców na trybunach. Ja akurat Ramosa lubię za jego charakter, jest teraz dla Realu i reprezentacji kim takimś jak Puyol był dla nas. Ma taką dusze wojownika i charyzmę odpowiednią by dowodzić drużyną. U nas brakuje takich osób, może Masche się nadaje.

1

Nie wiem jak ze słów Ramosa tak to odebrałeś.

0

niestety ale Real jest teraz w formie i dodatkowo ich pomoc bije teraz naszą na głowę, co jeszcze 2 - 3 lata temu byłoby nie do pomyślenia.

1

Bo Real nie ma Zubiego :(

0

mam nadzieje że to żart z tym Suarezem w pomocy?

1

Tyle że to taki klub trochę z ograniczeniami, zarówno finansowymi jak i aspektem narodowo-tożsamościowym, wszak że to klub baskijski. Co prawda nie tak rygorystyczny jak athletic bilbao, w którego składzie mają grać sami baskijczyczy, ale zawsze bedą mieć pierwszeństwo przed "obcymi".

2

Ale co to ma wogóle do rzeczy ? wygrał CR LM i PK? wygrał. Indywidualnie zdobył Pichichi, złotego buta i rekord goli w LM? zdobył.
Jak ty chcesz na podstawie jednego słabszego meczu (finał LM, w którym nota bene też zdobył bramkę, wiem z karnego, jak juz było po meczu, ale jednak) odbrać mu tę nagrodę to ja gratuluje.

0

może to tylko lekkie zwichnięcie będzie lub naciągnięcie mięśnia ;)

0

Ale pomógł drużynie w awansie do finału LM (z rekordem goli), pomógł w awansie do finału PK, praktycznie sam w pojedynke wygrał Portugalii baraże o MŚ ze Szwecją, Na końcu liczą się fakty, a nie gdybanie. Myślisz że głosujący nie wezmą pod uwagę że CR zdobył LM z Realem, tylko dlatego że zagrał słabszy finał, no proszę cię.

0

a jaka karabyła by odpowiednia? również dożywotnia dyskwalifikacja? to trochę jakby ząb za ząb., oko za oko. W prawie bodajże nie ma takiego ujęcia definicji kara = poniesiona wina. To jakby za wypadek ze skutkiem śmiertelnym skazać winowajce na karę śmierci. Może trochę zbyt rygorystyczny przykład ale mniej więcej wyraża moje zdanie.
Żeby nie było że bronię takie występki (brutalne faule), ale uważam że kary jakie są są odpowiednie, ewentualnie można by je wydłużyć np. do końca sezonu, a w naprawde drastycznych przypadkach coś na wzór kary za doping (do 2 lat dyskwalifikacji). A dodatkowo jeszcze potężne kary finansowe, które byłyby przeznaczane na jakieś cele charytatywne.

0

porównując hierarchię w Lidzie hiszpańskiej i w angielskiej to RSSS może być takim odpowiednikiem dla Evertonu, więc może z tej mąki jakiś chleb wyjdzie.

2

Gdyby, gdyby...
Nie ma "gdyby" są fakty i tutaj CR ma niestety większe osiągnięcia, zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

0

te 10 spotkać, biorąc pod uwagę tylko kolejki ligowe to i tak wyjdzie jakieś 2-5 - 3 miesiące przerwy.

0

Tylko że trzeba byłoby jakoś odróżnić faul z premedytacją, brutalny, od takiego gdzie ktoś zrobił to kolokwialnie mówiąc niechcący (spóżnił się, nie zdążył itp.).
Moim zdaneim teraz są wystarczające przepisy (za brutalny faul można ukarać piłkarza chyba nawet na 12 meczów pauzy - tak przynajmniej jest w lidzie angieslkiej. Kwestia tylko ich częstszego egzekwowania.

0

mają naprawdę niezłą ekipę, Z ich potencjałem powinni spokojnie w lidzie walczyć o miejsce premiujące grą w pucharach może nie LM ale o LE już spokojnie.

0

Sam jestem ciekaw jak wyglądałaby dziś Barca gdyby Perez był naszym prezesem przez kilka ostatnich lat.

3

Dobry przykład Pep - Lucho. Obaj byli piłkarze Barcy. Pep bez większego doświadczenia, jednak zarząd zaryzykował i sie opłaciło. Z Lucho narazie (podkreślam narazie) to się jednak nie sprawdza. Mam nadzieje że ten czy przyszły zarząd nie będzie brnąć dalej w ten schemat, aż znajdzie nowego Guardiole tylko postawi w końcu na trenera z najwyższej półki, z doswiadczeniem i autorytetem.

0

było już o tym. Wypowiedzenie też jest zablokowane. Jedynie możliwe powroty piłkarzy wypożyczonych z Barcy, co raczej wzmocnieniem nie będzie.

2

wygra Cr i tyle, niestety nie ma co umniejszać jego osiągnięć. Leo poza MVP MŚ nic nie zdobył. Dyskusja na ten temat mija się z celem.
Miejmy nadzieje że w przyszłym roku to Leo będzie faworytem, jednak musi swoje indywidualne statystyki porpawić, a do tego drużynowo coś zdobyć. O ile to pierwsze jak najbardziej możliwe to martwię się z realizacją wyników drużyny:(

1

bingo :) 15 znaków

1

ostatnio je mocno przedłużyli, więc nie zdziwiłbym się gdyby i teraz pozwolili głosować do połowy grudnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?