0

nawet dyszkę można przy takim kursie zaryzykować, choć jednak wygrana Cr niesety bardzo prawdopodobna.

1

Może jak Messi wygra Klubowe Mistrzostwa Świata ;)

0

to obstawiajmy, będzie niezła sumka przy takim kursie przy wygraniu Leo, przecież to MVP MŚ;)

0

kasa misiu, kasa;)

1

może wtedy Barca zobaczyłaby że z kontry też mozna grać.

0

Tu nie chodzi o miejsce w lidze i LM, ale o styl gry Barcy, o momentami brak 100% zangażowania piłkarzy w grę, co jest pstryczkiem w kierunku trenera. Dość wątpliwe decyzje kadrowe itp. Lucho na chwilę obecną ratuje chyba tylko jakość indywidualności występujących u nas (Leo, Ney, Suarez, czasami Iniesta). Zobacz jak zepsuł Romę podczas swojej pracy, że ich kibice nie posiadali się z radości po jego odejściu. Niektórzy mówią że dobrze mu szło w Celcie, ja bym powiedział że poprawnie, bo w tym sezonie klub sie prezentuje jeszcze lepiej niz za Lucho.
Nasz zarząd miał chyba nadzieje że będzie to nowy Guardiola, co niestety się nie sprawdza. Przydałby się trener z doświadczeniem, charyzmą i już wyrobionym szacunkiem u piłkarzy. Bo jak niby dla takego Xavi'ego Lucho ma być autorytetem trenerskim jak byli kumplami z boiska.

0

Ciekawe jak w takim meczu wyglądałoby posiadanie piłki?

0

Chyba Lucho????

0

Z drugiej strony chciałbym zobaczyć Bayern Pepa w konfrontacji z Barceloną, może w końcu nam jakaś kontra by wyszła.

0

No ja bym nie chciał się spotkać szybko z Bayernem, a może to byc nawet 1/8 jak zajmiemy drugie miejsce w grupie.Choć Pep patrząc na ostania formę Barcy pewnie nie miałby nic przeciwko z nami zagrać.

1

co rzuca lepiej? piłkę z autu ;)

0

to słabe to odbicie było, może mały podskok,. Bo gra zwłaszcza w pierwszej połowie był bardzo słaba (i nie usprawiedliwiałbym tego tylko brakiem Neya i Suareza).

0

Juz ostatnio z Liverpoolem mu nic nie wpadło, ja obstawiam że sezon skończy coś koło 40 bramek w lidze, chyba że kontuzja pod koniec sezonu, jak ostatnio.

9

Bo tak wynikało z jego wypowiedzi z presezonu czy konferencji. Nistety co innego mówi a co innego widać na boisku.

1

"Mamy BEZKONKURENCYJNY środek pola z Xavim, Iniestą i Busquetsem".

Po tym zdanie o mało z krzesła nie spadłem, rozumiem że moze mówić że dobry, bardzodobry, ale bezkonkurencyjny? naprawdę?

0

No własnie o taki brak szacunku mi chodzi, wyzywanie ludzi od pajacy itp.
PS. skromności nie grzeszy znaczy że nie jest skromny, nie wiem gdzie ty tu wyczytałeś że go pochwalam czy coś tego typu.
Nie oszukumny się symulki robi mnóstwo piłkarzy, potępiam to, moim zdaniem za takie rzeczy później jakaś komisja na podstawie zapisu wideo z meczu mogłaby karać zawodników zawieszeniem na następny mecz. Może by się to choć trochę ukruciło.

0

jak Laliga? ja pisze o Lidze Mistrzów. Tam Leo z tych chyba 69 bramek coś koło 10 z karnych, gdzie CR ma 8 lub 9 strzelonych goli z 11 m.

0

Gdzies na stronie uefa.com to ostatnio wyczytałem, więc chyba źródło pewne. Było tam porównanie Leo, CR i Raula, dot. to rekordu bramek w LM.

1

Ty może nie ale mnóstwo osób tutaj nie ma pojęcia co to szacunek. A co do zachowania Cr to się zgadzam, facet skromnością nie grzeszy.

7

Drażni mnie poprostu okazywanie braku szacunku dla rywala, wyzywając od prześcieradeł, hala dzieci, różowych, czy choćby to penaldo w stosunku do CR.
Chciałbym normalnej dyskusji, normalnych ludzi i tylko dlatego to napisałem.
Moją intencją nie jest prowokowanie czy wywoływanie jakiś "zamieszek" :)

1

a prawda jak zwykle, gdzieś pośrodku.

0

Raczej z ajaxem będzie dobrze bo jednak nie ta półka co PSG, i Real. Celte pomijam bo uznaje to za wypadek przy pracy, w każdym sezonie są potknięcia ze słabszymi rywalami.

13

Tak piszecie tu o CR w słowach typu"penaldo" itp. odnosząc się się że strzela dużo bramek z karnych, ale jak prześledzić bramki w Lidze Mistrzów gdzie CR i nasz Leo mają tyle samo, to jednak Leo wiecej strzelił bramek z karnych w Lidze Mistrzów.
Ot taka mała ciekawostka dla osób okazujących brak szacunku dla naszych rywali.

3

Iniesta przeceiż kontuzjowany, nie zagra. A Leo to już w odstawke idzie?

0

taki małe Off T. zresztą podobnie jak twoje komentarze:) miłego dnia życzę i pozdrawiam. :)

0

zwróciłem uwagę bo jakoś większy spokój był na forum, nie było tyle prowokacji co zwykle od cała tajemnica. Nie żebyś był jakimś very important person, nie pomyśl sobie.

0

Jeżeli zgrywają się na treningach to przecież Suarez trenuje z Barcą od początku sezonu więc ile czasu jeszcze potrzebuje na zgranie?

2

Naucz się czytać ze zrozumienie i zobacz komu odpisałem, zanim zaczniesz rzucać inwektywami.

1

"mamy rotację" - "dajcie im się zgrać" trochę to się wyklucza wzajemnie

1

widac że ban się skończył i humor powrócił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?