Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"za opieszałość w powrocie na własną połowę"
0
akurat porównanie do sytuacji Pepe z MŚ jest tu chyba trochę trafione tam, był bardzo podobny ruch głową Pepe do Mullera.
Co by jednak nie mówić o wczorajszym sędziowaniu to Barca była bardziej pokrzywdzona.
0
akurat co do Vermalena to ponoć sztab medyczny Barcy nie dawał zielonego światła do tego transferu, ale Zubi (pewnie po konsultacji z Lucho) podjął decyzję że kupią Belga pomimo jego ówczesnej kontuzji.
0
To już niech sobie ten sezon podaruje bo jeszcze za szybko wróci i znów będzie nie dobrze. Naprawdę szkoda chłopaka.
0
15 znaków - koło 17
0
Tak jest, odpowiedzialność zbiorową stosujmy, ba nawet idźmy dalej , zapewne to hiszpan, więc zamknijmy wszystkie stadiony w hiszpanii. olee
0
dzisiaj ma być ogłoszona trójka
0
Bez przesady Valencia też miała sytuację, gdyby nie Bravo (+Pique za wybicie z linii) to wynik równie dobrze mógłby być np. 3:3. Mecz pod względem sytuacji naprawdę wyrównany (pomijam wybryki sędziów). Cieszy że szczęście dopisało i piłka spadła na nogę Busquetsa, a ten trafił. Valencia to naprawdę niezła ekipa, spokojnie może urwać punkty Realowi czy Atletico.
1
może jeszcze kartke pocztową wysłać, akurat święta za pasem :)
0
Pomyłka .......
0
no minister zdrowia ostatnio to mówił, było o tym w wiadomościach na tvp1.
0
a kto na bramce w 11 kolejki?
0
pomyłka :))))))))
0
na żadnym PL, nie transmitują meczu Barcy.
0
jakie koszty? operacje zrefunduje NFZ ;)
0
i jak tu nie kochać Barcy ;)
0
no cóż czekoladę robią lepszą ;)
0
ze trzy mecze anglik chyba tam zagrał
0
A ile tych minut rozegrał? W zeszłym sezonie pamiętam jak kibice Realu chwalili się Alvaro Moratą - pod względem tych statystyk deklasował wszystkich włącznie z Leo i Cr, i to ma oznaczać że jest światnym piłkarzem. Z tego typu statystykami zaczekajmy do końca sezonu, pod warunkiem że rozegrają min. 50% możliwych minut, na co jak wiemy nie ma szans.
Mi badziej chodziło o grę, umiejętności piłkarskie, a tych niestety brakuje naszym młodziakom jeszcze sporo.
0
naprawdę szkoda chłopaka.
0
ja dalej nie rozumiem tych zachwytów nad Sandro czy zwłaszcza Munirem, co oni tak naprawdę do tej pory pokazali?
0
serio, miałem orzeczoną dyslekcję :)
2
"wszystko(choć jedno zdanie..."
przed "otworzeniem" nawiasu powinna być spacja.
",ale wolę komuś uwagę".
zdanie bez sensu błąd stylistyczny.
Może na początku zacznijmy od siebie , a potem pouczajmy innych ;)
1
czemu wszyscy pomijają Apoel, mecz sam się nie wygra, a wypadałoby zdobyć 3 pkt by zachować szansę na 1 miejsce w grupie.
0
"I wszyscy na fcbarca.com również"
nie byłbym taki pewny, jest tu osoba o nicku Andres Iniesta, on kilka meczy rozegrał ;)
13
Zubi go nie póści przecież jest szansa że wykuruje się na ostatnią kolijkę ligową w czerwcu.
0
to co ma powiedzieć Borussia, przez cały czas nie mają prawie połowy podst. składu a teraz Reus im wypad do końca stycznia.
0
Pare dobrych lat temu chyba też Real zrobił taki transfer anglika Woodgate chyba mu było. Pamiętam jak się śmiałem że wyłożyli sporą kasę na zawodnika, który zagrał w pierwszym sezonie chyba ze trzy mecze.
A teraz powtórka u nas, tyle że narazie się nie zapowiada by Belg zgrał choćby jeden mecz. Szkoda człowieka.
A swoją drogą to dalej nie mogę zrozumieć jak można kupić piłkarza kiedy sztab medyczny daje czerwone światło na ten transfer. Zubi chyba myślał że jego kobieca intuicja go nie zawiedzie :)
0
Zgadzam się, zastanawiam się też czemu sam Leo jakoś nie utnie tej polemiki i powie jednoznacznie że zostaję w Barcy na długie lata i tyle, przecież są te całe tweety, instagramy facebooki, to dla niego minutka by z telefonu takie coś wysłać.
1
no ponoć u nich sam trener mówił że mecz z CR w składzie rozpoczyna się od wyniku 1:0 dla Realu ;)