1

"za opieszałość w powrocie na własną połowę"

0

akurat porównanie do sytuacji Pepe z MŚ jest tu chyba trochę trafione tam, był bardzo podobny ruch głową Pepe do Mullera.
Co by jednak nie mówić o wczorajszym sędziowaniu to Barca była bardziej pokrzywdzona.

0

akurat co do Vermalena to ponoć sztab medyczny Barcy nie dawał zielonego światła do tego transferu, ale Zubi (pewnie po konsultacji z Lucho) podjął decyzję że kupią Belga pomimo jego ówczesnej kontuzji.

0

To już niech sobie ten sezon podaruje bo jeszcze za szybko wróci i znów będzie nie dobrze. Naprawdę szkoda chłopaka.

0

15 znaków - koło 17

0

Tak jest, odpowiedzialność zbiorową stosujmy, ba nawet idźmy dalej , zapewne to hiszpan, więc zamknijmy wszystkie stadiony w hiszpanii. olee

0

dzisiaj ma być ogłoszona trójka

0

Bez przesady Valencia też miała sytuację, gdyby nie Bravo (+Pique za wybicie z linii) to wynik równie dobrze mógłby być np. 3:3. Mecz pod względem sytuacji naprawdę wyrównany (pomijam wybryki sędziów). Cieszy że szczęście dopisało i piłka spadła na nogę Busquetsa, a ten trafił. Valencia to naprawdę niezła ekipa, spokojnie może urwać punkty Realowi czy Atletico.

1

może jeszcze kartke pocztową wysłać, akurat święta za pasem :)

0

Pomyłka .......

0

no minister zdrowia ostatnio to mówił, było o tym w wiadomościach na tvp1.

0

a kto na bramce w 11 kolejki?

0

pomyłka :))))))))

0

na żadnym PL, nie transmitują meczu Barcy.

0

jakie koszty? operacje zrefunduje NFZ ;)

0

i jak tu nie kochać Barcy ;)

0

no cóż czekoladę robią lepszą ;)

0

ze trzy mecze anglik chyba tam zagrał

0

A ile tych minut rozegrał? W zeszłym sezonie pamiętam jak kibice Realu chwalili się Alvaro Moratą - pod względem tych statystyk deklasował wszystkich włącznie z Leo i Cr, i to ma oznaczać że jest światnym piłkarzem. Z tego typu statystykami zaczekajmy do końca sezonu, pod warunkiem że rozegrają min. 50% możliwych minut, na co jak wiemy nie ma szans.
Mi badziej chodziło o grę, umiejętności piłkarskie, a tych niestety brakuje naszym młodziakom jeszcze sporo.

0

naprawdę szkoda chłopaka.

0

ja dalej nie rozumiem tych zachwytów nad Sandro czy zwłaszcza Munirem, co oni tak naprawdę do tej pory pokazali?

0

serio, miałem orzeczoną dyslekcję :)

2

"wszystko(choć jedno zdanie..."
przed "otworzeniem" nawiasu powinna być spacja.

",ale wolę komuś uwagę".
zdanie bez sensu błąd stylistyczny.

Może na początku zacznijmy od siebie , a potem pouczajmy innych ;)

1

czemu wszyscy pomijają Apoel, mecz sam się nie wygra, a wypadałoby zdobyć 3 pkt by zachować szansę na 1 miejsce w grupie.

0

"I wszyscy na fcbarca.com również"
nie byłbym taki pewny, jest tu osoba o nicku Andres Iniesta, on kilka meczy rozegrał ;)

13

Zubi go nie póści przecież jest szansa że wykuruje się na ostatnią kolijkę ligową w czerwcu.

0

to co ma powiedzieć Borussia, przez cały czas nie mają prawie połowy podst. składu a teraz Reus im wypad do końca stycznia.

0

Pare dobrych lat temu chyba też Real zrobił taki transfer anglika Woodgate chyba mu było. Pamiętam jak się śmiałem że wyłożyli sporą kasę na zawodnika, który zagrał w pierwszym sezonie chyba ze trzy mecze.
A teraz powtórka u nas, tyle że narazie się nie zapowiada by Belg zgrał choćby jeden mecz. Szkoda człowieka.
A swoją drogą to dalej nie mogę zrozumieć jak można kupić piłkarza kiedy sztab medyczny daje czerwone światło na ten transfer. Zubi chyba myślał że jego kobieca intuicja go nie zawiedzie :)

0

Zgadzam się, zastanawiam się też czemu sam Leo jakoś nie utnie tej polemiki i powie jednoznacznie że zostaję w Barcy na długie lata i tyle, przecież są te całe tweety, instagramy facebooki, to dla niego minutka by z telefonu takie coś wysłać.

1

no ponoć u nich sam trener mówił że mecz z CR w składzie rozpoczyna się od wyniku 1:0 dla Realu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?