Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paragraf ten sam.
0
Tak uważam że to patologia, idiotyzm, kretynizm i wogóle. Napisałem tylko że to się tyczy też niestety innych drużyn. Ta cała patologia, jak to nazwałeś jest wśród kibiców realu, kibiców barcy i innych drużyn.
Wiem że się nie da całkowicie tego wyelimnować, ale nie szkodzi próbować, może choć w minimalnym stopniu takie sytuację bedą rzadsze.
0
Serio? chcesz zabrać np. 8 letniego syna czy córkę na stadion i słuchać jak kogoś wyzywają od kur...?
0
Nie wiem jak w hiszpanii, ale w Polsce za uzywanie słów wulgarnych w miejscach publicznych możesz dostać mandat. I jakoś tego zapisu nikt nie kwestionuje pod kątem wolności słowa.
Wolność słowa nie oznacza że na prawo i lewo można kogoś obrażać. PRzecież za nzawaznie publicznie kogoś debilem, złodziejem itp. są nawet procesy sądowe za naruszenie czyjegoś dobrego imienia.
0
Ta sama patologia jest u nas czy Atletico, podczas naszych meczów też lecą teksty na real i cr, w meczach.
1
Bzdura, da się wykluczyć, można kibicować przecież swojej drużynie, a na przeciwników np gwizdać albo jak już koniecznie to stosować jakieś przyśpiewki ale bez inwektyw - słów powszechnie uważanych za wulgarne.
0
rozumiem gwizdy, ale nie rozumiem po co te wulgaryzmy. Tam chodzę też małe dzieci z rodzicami.
4
Realem już się zajmują, ba nawet sam klub nałożył zakazy stadionowe na kilkunastu kibiców z tego powodu.
0
jestem ciekaw czy tak z ochotą chciałbyś pójść na taki mecz z synkiem/córką i tłumaczyć dziecku co te słowa oznaczają.
0
należy rozróżnić wolność słowa od obrażania innych.
1
mimo wszystko chciałbym synka zabrać na nasze polskie stadiony i nie chciałbym żeby słyszał teksty typu j...ć PZPN. Czy nie można już kibicować swojej drużynie bez obelg na inne ekipy?
0
w innych dyscyplinach sportowych najczęściej właśnie zwycięzcy zostają poddani kontroli (szczególnie w kolarstwie). Nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa w futbolu.
0
"Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych,ale..."
to jest właśnie najczęstszy tekst tych maniaków od teorii spiskowych ;)
2
nie ma szans, w tym systemie boczni pomocnicy muszą dużo dawać również w defensywie. O ile Pedro może i by podołał to Ney na pewno nie. Jeśli już taka miałabybyć taktyka to za Neymara w tym ustawieniu Alba.
0
Zija podał statystyki, tam faktycznie widnieje że barca miała 12 karnych przy 6 realu.
0
Te pare miesięcy przerwy musiało swoje zrobić, widać że facet przytył. Może w drugiej części sezonu odpali.
1
Jak madrycki As pisze źle o nas (dzisiejszy przykład o obrażaniu Espanolu przez kibiców Barcy) to jest raban, i że to pismaki itd. a jak kataloński Sport pisze źle o rywalu te jest cacy, ehh ta hipokryzja.
1
Szkoda, była szansa na doskoczenie do Realu bo też przegrali.
2
i jaki z tego wniosek? jak Real zdobędzie mistrza to za 2-3 lata nikt nie bedzie pamiętał ile i kto bramki z karnego strzelał tylko, kto był mistrzem. Nie patrzmy na innych, tylko na siebie, by ustabilizować formę Barcy, by grała przez całe 90 min., ajk wczoraj w drugiej połowie. A wyniki i tytuły same przyjdą i bez znaczenia będzie ile to karnych miał Real.
0
Niestety coś w tym jest, więc trzymajmy kciuki za brak kontuzji dla mistrza i żeby tą formę utrzymał jak najdłużej.
1
gol=gol nie ma tu żadnej niesprawiedliwości.
0
Chyba jednak nie, tam trzeba biegać najwięcej, z reguły właśnie def. pomocnicy mają najwięcej przebiegniętych km w meczu, a jakoś nie widzę Leo biegającego non stop. Widać w meczach Barcy jak czasami sobie spaceruje/odpoczywa. Nie mam mu tego za złe puki gra jak gra. Ale na def. pomocnika to on napewno się nie nadaje.
0
tyle że golami też mógłby pomagać drużynie wygrywać mecze, a w końcu tego się oczekuje od napastnika.
0
Ale chyba nie po to kupowano najlepszą 9 świata by liczyć mu asysty? Suarez jako napastnik ma strzelać gole, a narazie słabo to trochę u wychodzi. Ale dajmy mu czas.
3
kwestia czy sam będzie chciał wrócić
1
tak i za pieniądze Barcelony, a nie Arsenalu. Od co, taki kaprys.
1
Ale ten napis Beko na ramieniu rzuca się w oczy, wygląda jakby go komputerowo dorobili.
0
oj, ale buty mógł wyczyścić do zdjęcia ;)
1
dziś jest tylko posiedzenie, decyzja ostateczna będzie pewnie za klika dni.
1
Co do zakazu transferów to wiadomo trzeba czekać na decyzje TAS'u, ale mam pytanie odnośnie kupna zawodnika z powodu kontuzji Vermalena, czy to jest na 100% potwierdzone że taki transfer jest możliwy, mimo obowiązującego ogólnego zakazu narzuconego przez FIFA?
Czy to tylko narazie informacja że Barca będzie się starała o taką zgodę, na ten warunkowy transfer?