3

Wesołych Świąt dla Neymara ;)

0

bo nie dostawał tyle minut ile by chciał, chłopak miał ambicję by grać częściej, nie dziwie mu się, szkoda tych jego kontuzji teraz.

0

jeśli łaskawie Fifa pozwoli

0

tak, a teraz piszą że mamy Halinovica, a historia lubi się powtarzać.

0

a chleb to czym posmarujesz? a przepraszam jaki chleb skoro za free będziesz biegał.

0

na wypożyczenie czemu nie. Niech pogra chłopak z (do)rosłymi facetami, a jak sobie da radę to tylko na tym skorzystamy po powrocie.

1

a ja tam życzę wszystkim.

0

to teraz pytanie kto ma lepiej my z jednym Neymarem, który ma bić się o ZP czy Real mając dwóch tak świetnych zawodników.
PS. Pomijam Leo i Suareza i CR i Benzeme, tylko odnoszę się do tej trójki wskazanej.

0

poczekajmy z takimi ocenami na koniec sezonu.

0

tak jest i to najlepiej jeszcze w tym roku ;)

0

nie obraź się ale widzę że nie wiele ci do szczęścia potrzeba.

2

jednak mecz o punkty a mecz towarzysko-charytatywny to trochę inna bajka. Tam nie ma presji, ba jest nawet większe przyzwolenie na takie zagrania, obrońcy mniej naciskają itd.
Co nie zmienia faktu że akcja piękna :)

2

oj nie gadaj nasi piłkarze za Guardioli też często gadali że są najlepszą ekipą i jakoś niekomu to tu nie przeszkadzało, teraz niestety Real jest na topie, ma serie zwycięstw więc teraz oni tak mówią i mają do tego prawo. Nie widzę tu pychy, arogancji a już na pewno świętokradztwa. Przyjdzie czas, moze jeszcze i w tym sezonie, że przytrafią im się porażki, odpadną z LM i ktoś inny będzie na topie. To jest sport, raz się wygrywa, raz przegrywa, i każdy ma prawo się cieszyć z sukcesów.

9

kupowanie koki może byc dość ryzykowne z prawno-karnego punktu widzenia ;)

0

skoro miesiąc dobry to i forma chyba jest, inna sprawa jak długo to potrwa.
Co tam forma Pedro i tak podstawowym zawodnikiem przy naszym MSN nie będzie, choćby miał najlepszą formę w całej karierze.
Po stokroć wolałbym żeby do swojej najlepszej formy wrócił Iniesta bo chyba teraz jego gry Barcy brakuje najbardziej.

1

kłania się czytanie ze zrozumieniem.
Neymargate odnosi się do transferu brazylijczyka do Barcy i porozumienia z prokuraturą w sprawie kary.

0

Każdy zespół ma swojego ...R7 ;)

1

W końcu gazeta katalońska musi jakoś pokazać w złym świetle Real, ostatnio grają dobrze i wygrywają to szukają dziury w czymś innym. Szkoda na to patrzeć i jeszcze większa że gazety "pro madryckie" (Marca, AS) często robią to samo w stosunku do naszej Barcy. Jedni nakręcają drugich a ludzie to kupują więc raczej to się szybko nie zmieni.

1

22 mlen ojro to sporo, bedzie mniej na transfery, jeśli wogóle będą (TAS).

0

Ale ile latek grał w Arsenalu. Policz sobie ile % opuścił dni względem całego jego pobytu i zrób to samo z Belgiem a zobaczysz o co mi chodzi. Fabs nie był/jest tak kontuzjogenny jak Vermaleen.

0

dasz sobie rękę uciąć? ;)

0

Jakoś wcześniej była mowa o 8-10 mln pensji za sezon, a teraz już tylko 5?

0

Serio porównujesz Fabregasa do Vermalena odnośnie kontuzji? człowieku, zadaj sobie choć trochę trudu i prześleć ich karierę w Arsenalu, zanim takie głupty zaczniesz wypisywać.
Szanuje Twoje zdanie i zdanie sztabu ale się z nimi nie zgadzam i uważam że kupowanie kontuzjowanego zawodnika to jest błąd i chyba pozwolisz że wyrażę swoją opinię na tym forum.

0

Nikt nie mówi że Zubi chce niszczyć klub od środka (tym bardziej ja nigdy nic takiego nie twierdziłem), tylę że podejmuje nie do końca trafne/przemyślane decyzje, ot tyle, nie doszukuj się drugiego dna, tam gdzie go nie ma.
A co do obrońców, to mając Bartre, Pique i Masche wolałbym kupić jednego bardzo dobrego (nawet za 40 mln) niż dwójkę, nie oszukujmy się, średniaków bo ciężko mówić o nich w kontekście ich gry w poprzednich klubach jako topowi obrońcy na świecie.

2

Przedłużyć kontrakt i obniżyć pensję ;)

0

chciałeś źródło to masz ale nie, tobie ciągle coś ie pasuje. Tak kwestionować to można niemal wszystko nawet bezpośrednie wypowiedzi piłkarzy/trenerów - bo pewnie miał coś innego na myśli. Fajnie że wolisz faceta "na wózku" od niezłego obrońcy jakim jest np. Benatia. W romie grał pierwsze skrzypce, w Bayernie zdarzyły mu się dwa błędy i co z tego, kto ich nie popełnia, ale ile miał odbiorów, ile znakomitych interwencji to nie wspomnisz, no bo po co, wybierasz tylko fakty wygodne dla ciebie. Najpierw zakładasz tezę, a później dobierasz sobie do niej pasujące ci argumenty. Tak jest prościej, wiem.
Ale nie zmienia faktu że Vermaleen zawsze był kontuzjogenny. Kibice Arsenalu teraz się z śmieją że zarobili kasę na zawodniku, który by u nich i tak nic nie zagrał.

1

"No i proszę - Ivan zamknął jadaczki hejterom chociaż na chwilę, popisując się świetną asystą i przepięknym strzałem :) brakowało centymetrów, a zdobyłby bramkę kolejki. "

Też jestem zdania że powinno się dać więcej czasu nowym graczom, którzy przychodzą do BArcy (z zwłaszcza pomocnikom) by mogli się przystosować do stylu tej drużyny, który jest dość specyficzny. Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność oceniając jego transfer na podstawie jednej asysty czy strzału.

0

Zgadzam się, pomoc u nas w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu, ale wystarczyłoby żeby Iniesta i Rakitic wrócili do swojej najlepszej formy oraz przesunąć Masche na DM i już byłaby pomoc bardzo dobra. Narazie możemy tylko czekać.

0

0

Ale Vermalena to ponoć on zaklepał mimo negatywnej opinii lekarzy po testach medycznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?