0

Cała ta sytuacja z transferem zawodnika, który nawet w lidzie brazylijskiej nie błyszczał i nawet kibice jego poprzedniego klubu nie byli do końca zadowoleni z jego postawy jest nieco komiczna, zwłaszcza że to transfer do jednego z najlepszych klubów na świecie. Więc nie dziw się że ludzie traktują takiego zawodnika, który nota bene nic jeszcze szczególnego nie pokazał z przymrużeniem oka. Nawet jak facet dostaje drobnej kontuzji (przecież nie mówimy tu o kilku miesiącach pauzy ale ledwie 3-4 tyg.). Nie życzę kontuzji żadnemu sportowcowi, natomiast sytuacja Douglasa jest specyficzna i nawet ostatnio w jakimś programie sportowym w C+ trochę żartowali z niego.
Ps. to brazylijczyk i pewnie ma o wiele większy dystans do siebie niż niektórzy tutaj i poczucie humoru, więc sam może by się uśmiechnął gdyby ktoś mu przekazał niektóre komentarze (pomijając żałosne "kto to jest D..").

0

Ludzkiego nieszczęścia??? facet i tak nie miał szans na grę (przecież w PK z Atletico i tak Lucho by go nie wystawił). Facet zarabia pewnie coś między 1 a 2 mln Euro za sezon i nabawił się urazu, którego po miesiącu nie będzie śladu. Rzeczywiście straszna tragedia, co tam że ludzie umierają z głodu na świecie, co tam że w Afryce panuje epidemia eboli, co tam bieda, ubóstwo. To przecież nic w porównaniu z kontuzją Douglasa.
No ludzie litości.

0

Każdy sam sobie ustala poczucie wstydu. Ja tego nie robię innym, tylko się pytam czy to dla niego nie wstyd.

0

Serio porównujesz nowotwór z jakimś drobnym urazem, po którym za 4 tygodnie nie będzie śladu? Sorry ale odebrało mi mowę. Pozostawiam to bez komentarza.

0

Jaka jest różnica i kto ma oceniać co jest "normalnym" komentarzem o co "szyderą"?
PS. dziękuje za komplement ;)

0

a wyśmiewanie się z zawodników innych drużyn jest ok? tylko pytam, bez złośliwości.
Bo jeśli nie to wogóle popadamy w skrajność, zaraz niektórzy zechcą zakazać puszczania programów typu "Watts" w Eurosport bo pokazują śmieszne wpadki sportowców. Piłkarz w takim klubie jak Barcelona staje się osobą publiczną i musi zdawać sobie sprawę z jakimi konsekwencjami to się wiąże.
Póki nikt nikogo nie obraża, a tylko sobie żartuje jest ok (pomijając poziom niektórych żartów).
Trochę dystansu do siebie, innych i świata życzę każdemu. Niebierzmy życia tak całkiem na poważnie.
Pozdrawiam

0

Ty byś wrócił mając taką pensję? Do końca kadencji posiedzi tam na pewno.

0

To teraz coś o kimś mozna napisać dopiero jak człowiek "coś" osiągnie. Wracamy więc do czasów gdzie kobiety, dzieci i ryby głosu nie mają ;)

1

Może administratorzy wiedzieli, że wzbudzi największe zainteresowanie.

1

Też nie wiem kto będzie brylować w PO jak Tusk pojechał do Brukseli ;)

1

przecież mu nie zabraniam tylko pytam się czy mu nie wstyd.

0

Zgadzam się że sytuacja z Douglasem jest lepsza (z uwagi na kwotę transferu) niż Ukraińca (choć ten przychodził ze znanego europejskiego klubu). Chodzi mi tylko o to by pozwolić ludziom na swobodne wyrażanie swoich opinii/emocji itp. Chyba nie chcemy cenzury w internecie? a że piszą tu też dzieci to niektóre teksty są niskiego pułapu. Ale nikt nie każe czytać ich wszystkich.
Pozdrawiam.

1

a Tobie używać inwektyw?

0

Mnie niektóre teksty bawią i nie powinni wyłączać komentarzy. W końcu to internet i mamy wolność słowa.

0

"Można żartować,lecz trzeba to robić na poziomie"
A gdzie jest tak napisane? Kto ustala ten poziom?

0

każdy żart jest poczuciem humoru , nawet te suchary czy jak tam teraz się mówi. Ale przyznasz że ta sytuacja z tym zawodnikiem, mam na myśli jego transfer, "grę" i teraz kontuzję są trochę komiczne, więc nie dziwię się że ludzi sobie trochę żartują, A co do poziomu (pomijając to "kto to jest Douglas") to kwestia poczucia humoru i tyle. Ciebie to nie bawi innych trochę tak.

0

tyle było rotacji że nikt nie może być raczej zmęczony i problemy z przeciążeniem mięśni. Najwięcej to chyba grali Leo i Masche.

1

Trochę poczucia humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

0

właśnie wolę takiego Douglasa za 6 mln, niż Czyrgińskiego (czy jak tam to się piszę) za 25-30 mln.

0

a co ja zgaduj-zgadula? ale to strasznie się w oczy rzuca.

0

Nie wszystkie transfery zawsze wypalają, na 6 zakupów, 4 raczej udane, więc najgorzej nie było.

0

mam nadziej że ten błąd ortograficzny to tak specjalnie

0

No jego też, mógł się przecież nie zgodzić na transfer ;)

0

Teraz kiedy pokazuje nam swoje wielkie możliwości (asysta w ostatnim meczu PK) przytrafia się kontuzja, jak pech to pech. Mam nadzieje że sobie poradzimy przez te tygodnie bez niego.

0

Mają "szczęście" do takich dziwnych sytuacji, chociaż i my mieliśmy w tym sezonie jeden taki przypadek bodajże z Getafe (0:0) gdy w ostatniej minucie zawodnik Getafe wychodził sam na sam z naszym bramkarzem a sędzia skończył mecz.

0

Też nie, bo wymogiem by dany piłkarz mógł wystąpić w jakimś klubie, jest rejestracja jego karty zawodniczej w rodzimej federacji piłkarskiej, a właśnie tego zabrania nałożona na nas sankcja. także nawet zw free żaden piłkarz niezarejestrowany nie może grać w oficjalnych meczach.

1

Tym się różni właśnie Leo od CR, że naprawdę sam potrafi pociągnąć drużynę z topu. Na Cr musi jednak pracować większa część drużyny, rzadziej sam sobie wypracowuje sytuację.
Ale z drugiej strony nasz klub jest bardziej uzależniony od formy naszego cracka, jak Leo nie ma formy to cała drużyna gra wtedy słabiej. W realu aż takie różnicy chyba nie widać przy słabszej dyspozycji ich idola.
Ciekaw jestem jakby tak obaj złapali kontuzje do końca sezonu, jakby ta rywalizacja o mistrzostwo Hiszpanii się potoczyła?

0

Wykupić może, ale zarejestrować do gry już nie więc i tak do stycznia 2016 by nie mógł zagrać.

0

Z pierwszym zdaniem się zgadzam w całej rozciągłości :)

Ale drugiego już nie rozumiem, co złego napisała Marka na tej okładce?

0

szkoda że Real wygrał, wolałbym żeby Cr strzelił sobie nawet 4 bramki, ale mecz zakończył się ich porażką np. 5:4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?