Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli były nieprawidłowości dostaną bana. Fifa by się skompromitowała gdyby jednych karała, a drugich nie. Inna sprawa czy takowe były, pozwoliłem sobie przejrzeć ich oficjalne odniesienie i wyglada że jest ok, z 2 dzieciaczków nawet zrezygnowali bo nie byli pewni co do zapisów, u nas zarząd takich pewnie ściągał.
Zobaczymy, trzeba czekać.
3
ty tak na serio czy udajesz głupiego???
spójrz na datę tego artykułu i jakiego meczu to dotyczy. To z zeszłego sezono geniuszu. Ale twoja prawda jest najważniejsza, ehhh, szkoda słów.
0
No ok, ale raczej nie zasłużył za zeszły sezon by był w top 3 na świecie.
0
coś ci nie wyszło z tym linkiem
0
No aż tak to nie. Ale gdyby był naprawdę gwwiazdą ligi byłoby o nim głośno też w Europie i więcej druzyn z topu by się nim interesowało.
Nie ujmuje chłopakowi talentu, życzę mu szczęścia w Europie niech pokaże na co go stać.
0
Tyle że Ney nie zdobył żadnego tytułu w zeszłym sezonie zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Zresztą statystyki indywidualne w klubie miał średnie. Już w tym sezonie na półmetku ma lepsze niż w całym poprzednim.
0
Przejmie pałeczkę po Leo, tak jak Leo po Ronim, a potem będziemy mieć nastene perełki o tak wkółko:)
1
chodzi o info o zawieszeniu sędziego na 12 meczy.
0
Chyba czy na pewno, bo ja nim jakoś wcześniej specjalnie nie słyszałem, ale jednak to lepszy zawodnik niż nasz Douglas (pomijając pozycje na której grają). czas pokaże czy to był dobry ruch Realu.
0
"To sie wydaje zagmatwane ale taka jest prawda"
Jeszcze brakuje żeby słowa "taka jest prawda" napisać drukowanymi literami.
Masz rację na świecie jest tylko Twoja prawda i żadne inne się nie liczą, powodzenia.
0
"Najlepszy pomocnik w lidze brazylijskiej" no tu trochę chyba się zagalopowałeś.
2
Ahh te teorie spiskowe zakompleksionych nastolatków. I jeszcze twierdzą że to pewne. Ale juz nie długo ferie się skończą i do szkoły.
0
Gdyby tak było nie wiem pokazałby wskazującym palcem na znaczek KMŚ lub jakoś by go uwypuklił, a on wykonał gest jakby chciał zetrzeć go z koszulki. Zresztą póki sam się w tej kwestii nie wypowie, wszystko to tylko domysły.
0
Wiesz co mówią o ludziach, którzy uważają się za najmądrzejszych?
0
Twoje zdanie trochę nie ma sensu, chyba coś źle napisałeś, albo ja już nie nie rozumiem.
1
Ze wszystkim się zgadzam, prawie ze wszystkim, jakoś tylko nie mogę sobie tych zabójczych kontr wyobrazić w naszym wykananiu. zwłaszcza w połączeniu z posiadaniem piłki i Xavim w składzie.
0
Takie jest moje zdanie, trzeba poczekać na jego wyjaśnienia. Ale ty już przecież wszystko wiesz, więc nawet jak powie co miał na myśli to Ty i tak bedziesz najmądrzejszy. Powodzenia.
0
Piszę tylko że JA tak to odebrałem, widząc ten gest, no ale ty pewnie wiesz lepiej co autor miał na myśli.
0
to żart czy serio?
1
Wy udajecie czy na serio? w temacie jest że trenuje z grUpą a nie z grYpą.
0
Właśnie nigdzie nie ma tego wytłumaczonego. Ja to trochę odebrałem, jako że CR sam przyznaje że nie zasłużył by nosić na koszulce herb KMŚ i stąd jakby go ścierał. Ale to tylko moje odczucie, w żaden sposób nie usprawiedliwiam tego co zrobił, żeby nie było.
1
ale Cr był przeceiż karany, choćby w zeszłym sezonie dostał 2 lub 3 mecze za uderzenie jakiegoś piłkarza atletiko madryt lub A.Bilbao, nie pamiętam dokładnie.
7
Oczywiście, dalej nie rozumiem czemu jeszcze tego nie wprowadzono. Przecież w tak banalny sposób moznaby było skończyń z symulacjami w polu kranym. Po meczu jeśli z zapisu wideo by jasno wynikało że karny się nie należał, to takiego delikwenta karać 1 meczem pauzy, zrobi to drugi raz w sezonie 2 mecze, a 3 raz i kazdy następny 3 mecze zawieszenia.
0
Eurpoejska Wspólnota Gospodarcza jednym z jej założeń jest swoboda przepływu osób, usług, towarów i kapitału. To prawie tak samo jakby przychodził z kraju UE.
0
Fajnie mamy lepsze trio w ataku niż oni, ale skoro oni mają więcej goli i asyst jako cały zespół to o czym to świadczy o naszych pozostałych formacjach. Chyba kazdy pojedynczy podstawowy pomocnik Realu (Isco, James i kroos) ma więcej goli i asyst niż nasza cała pomoc razem wzięta. Muszą się ogarnąć, bo sam Leo n Neyem nie dadzą rady pociagnąć gry przez cały sezon, zwłaszcza pod koniec, gdy przyjdą cięzkie mecze w LM. Najbardziej bym chciał żeby Iniesta wkońcu odpalił z formą, bo chyba tego mi brakuje najbardziej.
1
Co ja widzę pierwszy temat, w którym nie ma jeszcze żadnego komentarzu o CR (nie licząc tego ;) ). Fajnie, choć nie fajnie że nasi przegrali, ale liga nie jest aż tak ważna, to tylko walka o rostawienie. Prawdziwe drużyny pokażą się w playoff.
0
Super, od dzisiaj to moja ulubiona minuta;)
0
JEŚLI odzyska formę.
A tak swoją drogą fajnie że w końcu jakiś post dot. Barcy a nie CR. Bo już myślałem że pomyliłem strony.
0
" Nie wiem chciał w ten sposób pokazać całemu światu, że jest najlepszy i że Real jest najlepszy..."
Mi akurat ten gest skojarzył się z tym, że nie powinien Cr go nosić na koszulce bo na niego nie zasługuje, ale to tylko moje zdanie. I żeby komuś nie przyszło choćby do głowy że w jakiś sposób usprawiedliwiam jego zachowanie. Piszę tylko, jak ja interpretuje ten gest ścierania znaczka KMŚ.
0
no bo pisali o tym w niedziele, mecz był w sobotę.