0

U nas jest taka sama opinia o nich, więc dla dobra zdrowia psychicznego wszystkich fanów hiszpańskiej piłki kopanej, umówmy się że obie strony nie zagladają na strony rywali, a tym bardziej nie piszą prowokujących komentarzy ;)

0

...gaz łzawiący na trybunach, no fakt jest za czym tęsknić.

1

"Sprzedawać" zawodników to my możemy i teraz, ban dotyczy tylko pozyskiwania nowych piłkarzy.
Ja bym poszedł na kompromis z kontraktem na 2 lata z opcją przedłużenia na trzeci rok po rozegraniu odpowiedniej ilosci spotkań w tym drugim sezonie. Jak bedzie w formie będzie grał to zostanie na 3 lata, jak nie to tylko 2.

1

Facet jest już po 30 to jeden z jego ostatnich kontraktów (może na koniec pogra jeszcze za $ w USA, czy u szejków), wiec nie dziw się że chce też sobie zarobić.

1

Dobrze że chociaż w meczach gdzie gra Barcelona kibicują nadal jednolicie.

1

No ale on chce podpisać kontrakt na 3 lata. Więc albo zarząd zgodzi się na tą opcje, albo w przyszłym sezonie, a przynajmniej w jego pierwszej połowie zostaniemy z Douglasem i Montoyą.

0

a czy tak trudno było wystąpić do US o interpretację podatkową w sprawie tego transferu?

0

20:45

0

" Co jak co ale Pedro sam zaznaczył, że jest napastnikiem"
Oj tam oj tam, chłopak sie nie zna.

0

może ulotki roznosi? ;)Serio ludzie podajecie tam roczne zarobki.

4

A czy to wina Tuska że tak prostej rzeczy nie możesz zrozumieć że tam wpisujesz swój roczny dochód a nie wysokość miesięcznej pensji. :)

0

Mi wyszło 946 lat do naszego Leo.
A skąd wam takie liczby wychodzą? Tam trzeba wpisać dochód roczny a nie miesięczny. Trzydziestak na karku a ja się bawie w takie rzeczy :D

3

Oczywiście, co roku odwiedza naszą stronę i czyta nasze komentarze. Potem podziękowania wystawia na twiterze czy instagramie. Nie było Cię w zeszłym roku to nie wiesz. Nawet próbował tu coś napisać ale translator google nie przetłumaczył dokładnie.

1

Tylko oby imprezka nie trwała do weekendu bo ciężki mecz nas czeka.

2

Niech się zmienia, niech bedzie jeszcze lepszy ;)

1

Przepraszam ta "podszywka" to było do mnie? Ty facet masz jakieś kompleksy na moim punkcie czy co? zresztą już twój avatar pokazuje z kim mamy do czynienia. Jestem kibicem Barcy, ale to nie znaczy że czasem nie mogę czegoś kryycznego napisać na temat naszej drużyny, czy też apelować o szacunek do innych drużyn. Ale ty i tak tego nie zrozumiesz.Pozdrawiam rozsądnych kibiców Barcy.Ps. Przepraszam za trochę prywaty.

0

No weekend zapowiada się arcy ciekawie. Liczę po cichu na jakąś zmianę w punktacji pierwszej trójki.

0

2 lata różnicy są między Leo a CR.

0

To chyba nie jest dobre rozwiązanie, kibiców Realu ostatnio to dość dużo, (od kiedy Real nas w tabeli wyprzedza), więc trzeba byłoby liczyć się z tym że dużo minusów otrzymywali by też normalni kibice Barcy.

0

u nas by to wyglądało bez Leo, Pique, Rakitica, Mascherano, Iniesty.
Moze Ney by pociagnął naszą grę może bez Leo i Suarez by wziął na siebie cięzar zdobywania bramek.

0

Ponoć ten transefer też był sprawdzany przez US i nie dopatrzyli się tam znamion oszustwa. Któryś z kibiców realu pisał tu nawet że ich klub sam przesłał umowę transferową do US by wyliczyli należny podatek.

1

To kto się boi tej rywalizacji sportowej prokurator, sędzia czy naczelnik urzedu skarbowego?
Prosze ludzie skończcie z tym szukaniem wszędzie jakiś spisków. To dorośli ludzie, popełnili błędy (świadomie lub nie) i muszą ponieść za to konsekwencje. Jest podejrzenie że doszło do oszustwa/przestępstwa to co prokurator ma nic nie robić?
Po wyjściu na wierzch sprawy transferu Neya (z inicjatywy naszego socios) urząd skarbowy nie miałby wszyczynać postępowania by odzyskać należne skarbowi państwa pieniądze?

0

To wystaw Suareza w środku pola i każ mu rozgrywać piłkę. Zobaczymy czy też się będzie świetnie spisywać, jak podajesz przykład Fabsa wystawianego na nieswojej pozycji. Zobacz jak chłopak teraz w Chelsea gra zamiast gadać takie głupoty.

0

Takim jak spinacz16 którzy piszą tu pewnie tylko by prowokować radzę nie odpisywać, tylko nakręcacie ich.

Ale tak poza tym to jakie to ma znaczenie ile karnych? przy przyznawaniu złotego buta czy też pichichi w lidze hiszpańskiej nikt nie patrzy kto ile karnych strzelał.

2

to taka przenośna strona, możesz nosić ją w plecaku lub tornistrze.

0

optymista, choć gdybym miał stawiać kasę to jednak na zwycięstwo Realu.

0

Co prawda to prawda, ostatnio dość często Reus ma kontuzje. Chyba tylko to może trochę niepokoić przyszłych pracodawców.

0

przez jaką większość,, nie chce mi się teraz tego liczyć ale pewnie z 70% bramek w tym sezonie to dzieło wspomnianej dwójki. Chodzi właśnie o tą dysproporcję między formą Leo i neya a resztą. Zwłaszcza jeśli chodzi o formację pomocy.

0

Ale nie mamy pewności że jutro jakieś szejki z Man C czy PSG nie zaoferują Daniemu extra kontraktu. Więc zarząd mógłby chociaż przekazać Alvesowi jakąś informację że widnieje bądź nie w planach na pszyszły sezon. Wypadałoby to zrobić choć z szacunku dla piłkarza, który dał nam wiele wspaniałych momentów w ostatnich latach.

0

Byle by zdązyli bo przecież Alves może w każdej chwili dostać ciekawą ofertę z innego klubu i ją podpisać. A wtedy zostajemy na przyszły sezon (ewentualnie pierwszą jego połowę) z Douglasem i Montoyą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?