0

przez jaką większość,, nie chce mi się teraz tego liczyć ale pewnie z 70% bramek w tym sezonie to dzieło wspomnianej dwójki. Chodzi właśnie o tą dysproporcję między formą Leo i neya a resztą. Zwłaszcza jeśli chodzi o formację pomocy.

0

Ale nie mamy pewności że jutro jakieś szejki z Man C czy PSG nie zaoferują Daniemu extra kontraktu. Więc zarząd mógłby chociaż przekazać Alvesowi jakąś informację że widnieje bądź nie w planach na pszyszły sezon. Wypadałoby to zrobić choć z szacunku dla piłkarza, który dał nam wiele wspaniałych momentów w ostatnich latach.

0

Byle by zdązyli bo przecież Alves może w każdej chwili dostać ciekawą ofertę z innego klubu i ją podpisać. A wtedy zostajemy na przyszły sezon (ewentualnie pierwszą jego połowę) z Douglasem i Montoyą.

0

Tyle ż Danim czy jego agentem NIKT z Barcy się nie kontaktował, juz nawet nie chodzi o to że to nie prezes. A to już jest troche dziwne, mając na uwadzę bana. No chyba że klub postanowił na przyszły sezon postawić na parę Douglas/Montoya.

0

Ja takiego wrażenia nie odnoszę. Sprawa transferu Neymara ma znamiona przestępstwa (skoro grozi prezesowi więzienie), więc dziwne wrażenie byłoby gdyby tą sprawą prokuratura wogóle się nie zajęła. A juz tym bardziej że hiszpański fiskus wystapił o należne skarbowi państwa pieniądze nie jest zadziwjające.
Te wszystkie teorie spiskowe, że to na nas się uwzięli pachnie trochę Macierewiczem.

1

zakup za klauzulę plus powiększony podatek (do 51% całej transkacji) dotyczy tylko transakcji na wewnętrznym rynku hiszpańskim. A na koniec roku podatkowego, ten podatek kluby i tak moga sobie odpisać w zeznaniu.

0

Nie wiem czy wiesz ale niektóre postępowania toczą się nie tylko z wniosku kogoś ale też z urzędu. Myśłisz jak do US dostarła informacja o jakiś podejrzanych machlojkach przy tej transakcji co mogłoby w konsekwencjo doprowadzić do zapłaty niższego niż należny podatek to US nic sobie z tego nie robi?
Te postępowanie zaszło za daleko by tylko wycofanie wniosku socio miało je zatrzymać, skoro prokuratura oskarża naszego szefuncia to pewnie ma do tego jakieś podstawy, nie robiłaby tego gdyby nie miała jakiś dowodów na oszustwo. Oczywiście wszystko rostrzygnie sąd.

0

No właśnie Messi i Neymar. Teraz wyobraź sobie że obaj łapią kontuzję/obnizkę formy/ jakieś zawieszenie i kto wtedy będzie ciągnął naszą grę? Pedro z Suarezem?
Fajnie że duet brazylisko-argentyński jest w gazie ale czy ci dwaj dadzą radę pociągnąć grę całego zespołu do końca sezonu?

0

Ja nierozumiem tego gościa, on chyba żyje w innym świecie. Przecież cała akcja z transferem Neya zaczęła się od jednego z naszych socio (był wymieniany z imienia i nazwiska), który wystąpił z wnioskiem o sprawdzenie czy w przypadku tego transferu wszystko było ok. Gdzie tu wina Pereza? No chyba że nasz szefuncio wierzy że Perez ma wszystkich w kieszeni, zaczynając od naszych socios, przez urząd skarbowy, prokuraturę, na sądzie hiszpańskim kończąc.
Im szybciej odejdzie Bartomeu tym lepiej dla nas.

0

To głównie zależy od samego piłkarza, Ma tą śmieszną klauzulę 25 mln, więc nie jesteśmy na jakieś uprzywilejowanej pozycji, bo Borussia nie ma nic do powiedzenia gdy ktoś wpłaci rzeczoną sumę. Ale prawda jest że facet by się przydał, teraz idealnie by moim zdaniem pasował w miejsce Iniesty, który jest już sporo czasu bez formy (nie licząc pojedyńczych przebłysków)

5

W sumie to racji trochę mają. Ostatnio Mundo z ty 4 gazet prezentuje najgorszy poziom. Teksty dalece odbiegające od obiektywizmu. A dzisiejsza okładka już wogóle wobec naszego bana to jakieś nieporozumienie. Chyba że już piszą o celach transferowych na lato 2016. Bo raczej zimą, tacy zawodnicy nie zmieniają klubów (brak możliwości grania w pucharach, drużyny nie chcą się osłabiać w połowie sezonu).

0

W takim przypadku to można kupywać jakiś młodziaków, a nie już wyrobione marki typu właśnie Isco, czy Pogba.

8

Czyli o naszym obecnym trenerze, a niegdyś piłkarzu masz takie same zdanie?

1

obstawiałbym opcje w kolejności prawdopobodbieństwa: desperacja, szaleństwo, racjonalne argumenty.

1

Cele transferowe Barcy?? przecież latem nikogo nie mozemy kupić, zimą raczej takie transfery nie wchodzą w grę, czyli te przymiarki są na lato 2016?
Ostatnio Mundo bije wszystkie gazety hiszpańskie na głowę w jakości i rzetelności artykułów.

1

Pewnie że tak, ale Isco przeszedł do Realu jeszcze przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu, a wtedy bana nie mieliśmy, mogliśmy go kupić (ponoć on sam kiedyś deklarował że chciałby grać u nas), ale nasz zarząd stwierdził że 30 pare mln to zza dużo za niego. Teraz możemy tylko żałować, w zyciu nie uda się go wyciągnąć z Realu.

1

słyszałem że będzie 2:2 ;)

0

Bzudry piszesz Mecze z mocnymi wygrywamy znakomitą defensywą?
Wczoraj straciliśmy 2 bramki, z czego druga po fatalnym błędzie naszego stopera. W meczeu z Atletico bramka stracona w pierwszej minucie również zawaliła nasza defensywa. Wszystkie te mecze wygraliśmy dzięki znakomitej formie w jakiej się znajdują teraz Leo i Ney. Obrona obroną, ale dzięki niej mecz można co najwyzej zremisować, mecze wygrywa się strzelonymi bramkami (przynajmniej jedną więcej niż przeciwnik) o to ostatnio głównie dzieło Messiego i Neymara. To oni ciągną grę ofensywną całego zespołu przy słabej postawie pomocy w tym sezonie (nie licząc pojedyńczych przebłysków Rakitica czy Rafinii).

0

o przypadkowej bramce to pisałem tylko u Neymara co do dwóch pozostałych bramkach to tylko napisałem że padły po błędach obrońców. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
Co nie zmienia faktu że wygraliśmy zasłużenie.

0

Przy bramce Neya też było sporo przypadku, a i pozostałe bramki dla nas też padły po błędach obrońców Villareal.

0

I tak już jest od paru meczy. Do tego Ney pomaga i praktycznie dzieki nim wygrywamy. Pytanie tylko czy obaj zdołają utzrymać taki poziom do końca sezonu i czy świetna gra dwójki zawodników wystarczy by zdobywać tytułu.

0

Ale ja to napisałem tak ogólnie do wszystkich szukających, nie do Ciebie konkretnie. jako odp na Twój komentarz że musi sobie znaleźć inny obiekt.

0

To ja na wszelki wypadek już z góry uprzedzę że zajęty od dawna jestem :D

0

"I tak łagodny jestem" no zwłaszcza z tym znakiem = między Cr a Leo.

2

po co wogóle mu odpisujecie, jeszcze bardziej nakręcacie takie dzieciaki. Nie odpisujmy tylko zgłaszajmy do moderacji.

1

moze się zadłużył/zadłużyła? wiesz walentynki się zbliżają ;)

0

Przynajmniej wyszło szydło z worka, że to tylko pismaki plotki rozpuszczają bo tu wielu już jechało po CR czy Realu że usprawiedliwia swoją słabą formę.
Ja juz nie ogarniam tej prasy w hiszpani tam jest poprostu wolan amerykanka, mozna pisać wszystko i o wszystkich bez żadnych konsekwencji. już chyba w PL jest pod tym kątem lepiej (pomijając jedną gazetę na "F")

0

Zmieni sie na pewno, pytanie tylko kiedy.

0

Ja tam nie słyszałem że wygraja 6 pucharów, słyszałem tylko że będą starać się wygrać wszystko, a to drobna lecz ważka różnica. U nas zresztą też już po 3-4 świetnych meczach mówi się o potrójnej koronie.

0

tylko co do Tego Ramos < Pique bym polemizował, reszta ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?