Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wydali już decyzje, tyle że nie zamieścili jeszcze pewnie newsa na stronie internetowej. W końcu pierwsi muszą się dowiedzieć strony postępowania, czyli Fifa i Barca, pewnie faxy czy maile poszły, Na stronę wrzucili skan decyzji w pdf a niedługo pojawi się też i news na TAS
0
Nie mam tak wysokiego mniemania o sobie jak pewnie ty, by mysleć że jakiś szejk i jeden z najlepszych trenerów na świecie rozmawiają o mnie.
0
to skąd ta decyzja , jak nie ze strony TAS?
1
Do naszego bana na transfery jakoś tak mi pasuje okładka AS, i to zdjęcie jak szejk mówi Ancelottiemu o decyzji Tas ;)
11
A Real i tak wygrywa 4:3.
ja tam mam marzenia bardziej związane z sukcesami Barcy niż jakimiś tam golami przeciwko Realowi.
0
następny który wróży z fusów?
0
Iniesta w fartuszku przy garach też wyglada trochę komicznie, zwłaszcza na okładce gazety sportowej.
4
no chyba można takie wnioski z tego artykułu wysnuć. No cóż...
0
za ostatnią formę strzelecką Pedro! ;)
1
to kto da więcej? ja mogę robić za skarbnika i chętnie przyjmę $ ;)
0
pewnie tyle razy ile ktoś mu będzie odpisywał i zwracał na niego uwagę. Jak nie bedziemy reagować na te teksty, szybciej się skończą.
0
ale nikt Douglasa nie krytykuje za to że wykorzystał co mógł (angaż w Barcelonie i pewnie podywżka $) ale nikt mi nie odmówi prawa krytykowania poziomu gry danego zawodnika.
0
przeczytaj mój poprzedni post (odp do misiaty7) pisałem tam o niezasłużonej krytyce. Człowiek w takim klubie musi sobie zdawać z nałożonej presji i często bezsensownej krytyce czy hejcie, jak tam wy młodzieży teraz mówicie.
0
Teraz to wiemy, ale przed sezonem to było de facto 2 PO (Alves i Montoya). Douglas mógł w swojej główce wyobrażać sobie jak zastępuje Alvesa w pierwszej 11. A że chłopak narazie nie pokazał że ma umiejętności na tę najwyższą półkę to inna sprawa.
2
Wezmą Gundogana i ten złapie następną kontuzję na kilka miesięcy. Wogóle w tej Borussi to mają niezłe cyrki z tymi kontuzjami, może Klopp przesadza z treningami.
1
O tym że co niektórzy mają pretensję że ktoś pozwala sobie skrytykować naszego nowego prawego obrońcę.
0
Będąc w topowym klubie na świecie trzeba mieć świadomość krytyki (czasem nawet nieobiektywnej/niezasłużonej) i trz umnieć sobie radzić z presją. Jak narazie to nie słyszałem by brazylijczyk się skarżył, więc moim zdaniem tematu nie ma.
0
wróżysz z fusów czy z kryształowej kuli?
0
minęła połowa i jakoś nie widać u niego progresu, nachwilę obecną to transferowy niewypał, oczywiście po sezonie będzie dokładniejsza ocena.
1
A czemu nie? zagrał w meczu z 3 ligowcem co najwyżej przeciętnie. Jeśli w klubie z aspiracjami do bycia najlepszym ktoś gra tak słabo z takim rywalem to nie dziw się że spada na niego krytyka.
A że dopiero 3 mecze? może sam sobie winien, może nie zasłużył postawą na treningach by grać częściej.
A co do Zubiego że dał ciała, no proszę was, przeceiż 90% jak nie więcej użytkowników już dawno go by na taczce wywiozło z klubu.
0
Ale przed sezonem sporo się mówiło o odejściu Alvesa jeszcze w tym roku. A nawet jak w przyszłym to Douglas miał prawo chyba liczyć że jako jego następca będzie miał sporo szans by się wkomponowywać w zespół już w tym sezonie, np w meczach ze słabszymi rywalami (z dolnej połowy tabeli - nie mówię o 3 ligowcu z PK).
0
Jakoś go u nas nie widzę, bardziej pasuje mu chyba styl Realu (bardziej zbliżony do Dortmundu).
0
ciekawe, ciekawe ...
0
Była mowa o odejściu Alvesa, chłopak miał prawo liczyć że będzie grał częściej.
0
"Nie, dziekuje jestem za slaby nie chce oslabiac Barcelony, zarabiac 5 razy wiecej, grac w Europie, byc popularny, dostac nowe Audi i mieszkac w najpiekniejszym miejscie w Europie"
To skoro jesteś tego świadomy to też powinieneś być świadomy krytyki jak może na ciebie spłynąć będąc w kadrze jednego z najlepszych klubów na świecie.
0
Nigdy nie mów nigdy,
0
Dzień Niewiniątek -28.12. Naprawdę wzieliście to na serio?
0
Ja tam wolałbym powrót do wspaniałej gry Barcelony z przed 4-5 lat.
0
skoro Neymar dostał podwyzkę to i zaraz Leo może dostanie. To zaczyna się robić chore z tymi pensjami dla zawodników. Czy to się kiedyś zatrzyma? Już teraz LEo ma chyba 20 mln netto to z podatkami Barca wydaje na jednego zawodnika rocznie ponad 40 mln ojro, to jakiś obłęd jest - moim zdaniem rzecz jasna.
1
coś w tym jest, ale Xavi zapomniał chyba trochę o 2010 roku i słabych MŚ Leo gdy ten odbierał ZP