Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już pewnie koło 100 mln rozważą poważnie jego srzedaż, od początku sezonu nie gra jakoś wybitnie. Jak w takiej formie skończy sezon to mogą go pożegnać a wjego miejsce Hazarda z Chelsea wyciągnąć. Nie wiem czy to dla nas nie byłoby gorsze.
1
co z tego że młody, gra sobie przecież w PK i LM, więc doświadczenie zbiera. A Bravo aktualnie gra b. dobrze, nie popełnił praktycznie błędu we wszystkich meczach ligowych. Spokojnie może 4-5 lat pograć jeszcze na takim poziomie, więc nie widzę powodu by go odsuwać od składu bo jest starszy od niemca.
0
czy ja wiem, mówi się że Mou może pozwolić odejść Hazardowi, a więc Real pewnie by go wziął po oddaniu walijczyka. Ani jeden ani drugi w obronie/presingu mistrzami nie są. A wydaje mi się że Hazard by się w Realu odnalazł w grze kombinacyjnej z Modriciem, Krosem, Isco i Jamesem. A kosztowałby pewnie mniej niż Real by dostał za Bale. Więc nie zdziwiłbym się gdyby takie roszady nastąpiły latem.
1
"Nie oceniaj na podstawie jak narazie gra ..."
A niby jak mamy oceniać? jak będzie grał później? a co my wróżki?
Do tej pory Suarez z całym szacunkiem ale jest cieniem tego zawodnika z Liverpoolu, więc mnie nie dziwią takie oceny. Przychodził tu jak wielu pisało w roli najlepszej 9 na świecie, a narazie facet strzelił chyba 3 bramki w kilkunastu meczach. Więc o co chodzi?
Mam nadzieje że będzie grał lepiej, ale oceny się dokonuje za rzeczy już dokonane a nie co będzie w przyszłości.
0
Tak na serio z tym Realem że nie będzie w pierwszej czwórce w grupie? czy tylko tak piszesz żeby sprowokować?
0
zabrakło mi tylko jednego, ale jakże ważnego jakiegoś trofeum. Niestety ale nasz świetny Leo nie wygrał w tym roku niczego, w sensie żadnego tytułu. 2 miejsce w lidze, 2 miejsce w MŚ, 2 miejsce w PK, o LM już nie wspomnę. Dobry rok Leo indywidualnie, ale klubowo./reprezentacyjnie zabrakło niestety tej kropki nad i.
0
Żalgiris? widziałeś wogóle ich grę?Z grupy poza Barcą i Realem wyjdą raczej Macabi i Crvena. Grecy (Panathinaikos) w tym sezonie grają słabiej.
0
nie podglądaj ;)
1
Miałbyć solidny z Europy, ale San Lorenzo nie chciało się na to zgodzić więc będą mieć jakiegoś no name z wysp dziewiczych ;)
0
i tak powinno byc u nas, może taki goguś w mercedesie by się zastanowił nad prędkością jakby miał dostać mandat w wysokosci np 50 tys. a nie max 500 zł
2
czemu jakaś widowiskowa sztuczka w meczu robiona dla kibiców czy pod publike jak kto woli ma być od razu brakiem szacunku dla rywala, nie rozumiem takiego podejścia do sprawy. Ile mieliśmy magicznych momentów za czasów gry wspaniałego Ronniego. Naprawdę checie futbolu bez tego wszystkiego?
A czy to ktoś robi przy stanie 0:0 czy jak już prowadzi np. 4:0 to dla mnie jako kibica nie ma znaczenia, ja chcę oglądać emocję i spektakl na stadionie. A nie samo "gryzienie trawy" i kopanie się po nogach - vide nasza ukochana ekstraklasa.
5
a ja jako kibic chcę oglądać takie zgrania, nawet jakby miał to robić zawodnik przeciwko mojej ukochanej drużynie. Nasz Ney też często się popisuje różnymi sztuczkami i mi się to podoba. Ja chcę widowiskowego futbolu.
0
tylko jak to rozwiązać jak praktycznie wszyscy pomocnicy są bez formy/grają poniżej sowjego optymalnego poziomu.
Oczywiście abstrachując od meczu z 3-ligowcem bo to żaden wyznacznik.
1
ale to jest wywiad z tym piłkarzem i to on mówi że chce grać w realu. Tamnic nie ma że to jest wszystko przyklepane.
0
wiem że za brak przy sobie prawa jazdy (oczywiście zakładajac że kierujący ma uprawnienia) to jest 50 zł, niestety przerobiłem to kilka lat temu ;)
0
Nie. 15 znaków.
1
Nie wiem czy do końca było wiadomo, ostatnie GD (w październiku) były w sobotę po tym jak Real miał w środe wyjazdowy mecz z Liverpoolem. Nawet chyba chcieli GD na niedzielę przenieść ale władze ligi się nie zgodziły.
0
Nic nie przyjmuje za pewnik, pamiętasz wogóle naszą poprzednią dyskusję, zaczęłem temat od słowa "Jeśli" (często podkręslając to że "jeśli to prawda"), mając na uwadze że jeśli to prawda że Ney w ten sposób kpił z innych to mi się to nie podoba. Podkreślam "jeśli" - to chyba nie jest pewnik?
z tym Perezem to był przecież żart, co jak co ale tak prostej ironii nie łapiecie?
A co do CR to potępiam jego zachowanie, ba jestem nawet za wprowadzeniem kar dyscyplinarnych za ewidentne symulki.
0
Nie widziałem nagrania, tylko to tłumaczenie. Ok niech mu będzie zakład o basen jest ok. a co do nie ma jak szukać spisków na siłę, to polecam najpopularniejszy chyba zwrot na tym forum "to wina Pereza".
Pozdrawiam
Ps. ludzie nie spinajcie się tak, trochę luzu i poczucia humoru życzę wszystkim :)
0
nikt tu nie tworzy wyimaginowanej rzeczywistości, poprostu takie są moje odczucia i mam do nich prawo.
Powiedzcie że was to nie dziwi jak zaraz po nurkowaniu CR, Neymar robi takie coś tłumacząc się zakładem o skok do wody. Jakoś wcześniej Ney bramki strzelał i nie było takich gestów/zakładów . Akurat teraz się założył o skok do wody po całej medialnej akcji z CR. Proszę was bądźmy poważni.
Co do odpowiedzi na pyatnie dziennikarza to ok, zagalopowałem się. Zasugerowałem się artykułem gdzie na końcu było napisane że Ney nie skomentował tego.
Wyjaśnił to dopiero teraz na instagramie. Nie było pytania dziennikarza do Neya zaraz po meczu. Ja nie mam problemu by przyznać się do pomyłki.
Pozdrawiam.
0
No tak, ale chyba nie ma na świecie ludzi w 100% odpornych na presję, stres. Zawsze choć w minimalnym stopniu to jakoś na człowieka wpływa. Także nie uważam żeby to nie miało wogóle znaczenia.
A co do Neymara to niby wyjaśnił, że ten gest był wynikiem zakładu z kimś z ławki rezerwowych że jak Ney strzeli bramkę to ma skoczyć do basenu. Sprytne wyjaśnienie ;) ciekawe jak długo ze swoim agentem je wymyślali żeby nie wywoływać niepotrzebnej polemiki w prasie.
1
pozwolę się nie zgodzić. Robienie z młodego piłkarza gwiazdy czy przyszłej gwiazdy nakłada na człowieka (zwłaszcza młodego) pewnego rodzaju presję, przez takie okładki kibice mogą mieć zbyt wygórowane oczekiwania względem zawodnika, co np po słabszych paru meczach może się objawić gwizdami itp.
Nie wiadomo do końca jak taki młody człowiek to przyjmie, jedni wogóle tego nie wezmą do siebie, a inni zaczną się bardziej stresować, co może się odbić na grze.
Także nie powiedziałbym że taka prasa wogóle nie ma znaczenia, wszystko zależy od człowieka i jego podejścia do tematu.
1
Z Munirem robili to samo na początku sezonu i teraz chłopak przygasł. Może to nie ma związku, ale na pewno nie pomaga w spokojnym rozwoju młodego człowieka.
2
nikt im nie kazał grać dogrywki, mogli i powinni byli rozstrzygnąć ten mecz w 90 minut.
0
to samo było na początku sezonu z Munirem, jakoś słabo u nas piłkarsko skoro z każdego kto zagra dobre kilkadziesiąt minut prasa katalońska od razu robi gwiazdę.
0
Dimaria wybrany najlepszym piłkarzem argentyny za rok 2014, Leo po raz pierwszy chyba od 5/6 lat z kimś przegrał w swoim kraju. Oby w następnym roku wszystko wróciło do normy.
2
nie obraź się ale nie wszystko tutaj kręcie się wokół ciebie ;)
2
a tak się tutaj co niektórzy ekscytowali naszym zwycięstwem na francuzami, widać że chyba nie byli w formie. Ostatnio porażka w lidze, teraz na razie przegrywają w pierwszej połowie w pucharze.
1
To wytłumaczcie mi jedno skoro twierdzicie że to są sami idioci co nie odróżniają ironi od prawdziwych twierdzeń, to czemu nie założyć że autor posta jest własnie tym pierwszym i pisał to na serio.
Niestety czytając post nie przekazuje się ironii jak w rozmowie, choćby z tonu czy barwy głosu.
Pisząc przeceiż można posługiwać się tymi emoikonami czy ajk tam one się naywają np :) itp
0
całość wygląda nieźle, tyle że "prosi aby zagrać trochę częściej z kontry" to nie przejdzie w końcu nie mozemy odejść od swojego stylu klepania mnóstwa podań w szerz boiska.