Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko gdzie Reus ma grać. Bo raczej trójka z przodu jest nie do ruszenia, a wystawianie go gdzieś w środku pomocy to marnowanie jego potencjału.
1
to chociaż klasyfikację zamory, tam jeszcze mamy naszego portero na 1 miejscu.
0
z Ralem był najlepszym obrońcą???? człowieku oglądałeś ten mecz wogóle, przecież to jego stroną CR i Marcelo przeprowadzali atak za atakiem, gdzie wtedy był Dani?
0
A propo artykułu i jego uzasadnienia co do skuteczności w klubie a reprezentacji, to akurat przykład Neymara (lepsza skuteczność w reprezentacji niż w klubie) pokazuje że takie uzasadnienia nie zawsze się sprawdzają.
0
Czemu wszyscy piszą że to ściema? Przecież w artykule jest mowa o spotkaniu Laporty z Mendesem, nasz eks prezes mógł przecież zapytać portugalczyka co sądzi o możliwości pozyskania jego rodaków. Ponoć nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Mendes skwitował to krótko że CR nie jest na sprzedaż i tyle, co do Mou już informacji nie ma.
1
oj czepiasz się, Ale aktualnie przydałby się Barcy taki trener pokroju Mou, tzn. z doświadczeniem, dobrymi wynikami i autorytetem.
0
CR u nas - na pewno nie, ale Mou? cikawe jakby to przyjeli socios?
0
za Alvesa na prawą obronę? no nie wiem ;)
0
No to Martin, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;)
0
Bartra: „Prawa obrona to pozycja, którą lubię"
Czego to chłopak sie nie chwyta byle by Lucho dał mu troche pograć. Jeśli tak będzie dalej to nie zdziwię się jak niedługo opusci nasze szeregi i w innym klubie będzie szlifował swój talent a za 3 lata Barca będzie chciała go sprowadzić, jednak za duże pieniążki jak np Cesc.
0
Ja tam się nie dziwię że młody chłopak chce grać w piłkę a nie grzać wiecznie ławę, albo nawet trybuny.
0
już to widże jak kibice Barcy z otwartymi ramionami witają Mou na Camp Nou :)
0
Nie wyciągajmy pochopnych wniosków, akurat Mendes to jeden z najwięszkych działaczy wśród agentów, ma pod opieką sporą liczbę piłkarzy. Dwaj wyzej wymienieni raczej na pewno nie staną się częścią Barcy.
0
Chyba już wszyscy zakładają że nam TAS nam cofnie zakaz transferowy, oby tylko się nie przeliczyli.
0
czemu nie? nie dziwisz się chłopakowi, który praktycznie wogóle nie gra że chce odejść?
2
ciekawe czy pod jego rządami nasi obecni piłkarze potrafiliby tak poświęcać się na boisku jak obecna kadra Simeone
0
a co jakieś uprzedzenia do mulatów ? ;) a tak na serio na MŚ pokazali ładną piłkę, miło sie oglądało te ich szybkie akcje, często z pierwszej piłki
0
może poprostu nie chce się pobrudzić
0
Ehhh gdyby to było takie proste
1
dokładnie, też tak to odbieram.
0
tyle że z tych zmian za dużo pożytku nie było, każdego zabrali z jego optymalnej pozycji i każdy spisywał się na nowej gorzej.
3
ojej Busquets też niezłe numery odwalał, nawet nasz Leo kopał piłką w kibiców na trybunach. Ja akurat Ramosa lubię za jego charakter, jest teraz dla Realu i reprezentacji kim takimś jak Puyol był dla nas. Ma taką dusze wojownika i charyzmę odpowiednią by dowodzić drużyną. U nas brakuje takich osób, może Masche się nadaje.
1
Nie wiem jak ze słów Ramosa tak to odebrałeś.
0
niestety ale Real jest teraz w formie i dodatkowo ich pomoc bije teraz naszą na głowę, co jeszcze 2 - 3 lata temu byłoby nie do pomyślenia.
1
Bo Real nie ma Zubiego :(
0
mam nadzieje że to żart z tym Suarezem w pomocy?
1
Tyle że to taki klub trochę z ograniczeniami, zarówno finansowymi jak i aspektem narodowo-tożsamościowym, wszak że to klub baskijski. Co prawda nie tak rygorystyczny jak athletic bilbao, w którego składzie mają grać sami baskijczyczy, ale zawsze bedą mieć pierwszeństwo przed "obcymi".
2
Ale co to ma wogóle do rzeczy ? wygrał CR LM i PK? wygrał. Indywidualnie zdobył Pichichi, złotego buta i rekord goli w LM? zdobył.
Jak ty chcesz na podstawie jednego słabszego meczu (finał LM, w którym nota bene też zdobył bramkę, wiem z karnego, jak juz było po meczu, ale jednak) odbrać mu tę nagrodę to ja gratuluje.
0
może to tylko lekkie zwichnięcie będzie lub naciągnięcie mięśnia ;)
0
Ale pomógł drużynie w awansie do finału LM (z rekordem goli), pomógł w awansie do finału PK, praktycznie sam w pojedynke wygrał Portugalii baraże o MŚ ze Szwecją, Na końcu liczą się fakty, a nie gdybanie. Myślisz że głosujący nie wezmą pod uwagę że CR zdobył LM z Realem, tylko dlatego że zagrał słabszy finał, no proszę cię.