1

Bez zastanowienia brałbym Martiala za Suareza

0

ten martial to jest kocur

1

innej opcji nie ma

0

Franco to zagorzały fan realu madryt

0

United jest bardzo mocne

0

United jest mega mocne

0

united gra ładnie

0

Rooney gra bardzo dobrze przekot

0

0

Clyne, gundogan maja jeszcze ponad rok kontraktu

0

np sami khedira

1

ancelotti out, bale ot, casillas out, perez, out,ronaldo out itd :D

2

ostatnią drużyną która miała okazje to zrobić był MU w finale z Barcą :D

2

na rm.peel bardzo nerwowo hahaha

0

i po co się spinasz

0

Komentarz usunięty

0

visca łebki :D

0

ten Depay patrzę t kozak. ewidentnie będzie z niego crack

0

Dlatego plotki o Messim w Chelsea ucichły

0

Jadł ktoś może kiedyś kasztany, które są sprzedawana na camp nou?
ponoć są bardzo pyszne

0

Jadł ktoś kiedyś kasztany, które są sprzedawana na camp nou?
ponoć są pyszne

0

bakkaloni strzela golazzo hahahaha

0

lalalalal karny najs

0

MU gwałci wszystkich swoich sponsorow na pieniądze chevroleta wydy.ali tak ze gosc co podpisal ta umowe został zwolniony z pracy bo procz pieniędzy za sam zlozony podpis dał 100 mln dolarów i pozegnał sie z pracą

0

ma 12 euro od koszulki tyle co każdy

0

bayern podpisal niedawno umowe z adidasem za 60 mln ale manchester united i tak od adidasa wydębił dużo wiecej bo prawie 100 mln

0

gdyby trafili na real to na bank robben nie doszedłby do siebie

0

na bank trafimy na man utd ktory znow zakupi kilku kozakow i będzie miał mega mocną kadrę a rel na psv lub zenit jest tez opcja z mistrzem ukrainy bo byc mże i on dostanie 1 koszyk

0

i jeszcze dawac ajax

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?