0

alaba od dzieciaka byl kibicem bayernu sa jego zdjecia za czsów małolata

0

o pogbie zapomnijcie nie mamy szans w kwestii finansow zeby przebic united
teraz jak burza sie kluby la liga za transmisje bedziemy dostawac mniej kasy to jest nie uniknione
za to w anglii poszły w górę pieniadze za transmisje bpl i dodatkowo kluby angielskie od przyszlego roku za transmisje meczow ligi mistrzow od ich nadawcow beda dostawac nie 35 mln tylko 70!!!
manchester bedzie najlepiej zarabiajacym klubem świata i przebije naszą ofertę

0

Mata to świetny piłkarz dużo lepszy od rakitica czy pedro

0

jak myslicie arsenal bedzie w top4?

1

Komentarz usunięty

0

80 mln zarobiło hull

0

klubom ligi angielskiej sie nie opłaca grac w lidze europejskiej hull czyli 16 druzyna zeszłego sezonu za prawa telewizyjne dostala wiecej niz atletico m i bayern monachium razem

1

liga angielka jest kozacka :D

0

Moyes: Premier League jest silniejsza niż La Liga

0

ponoc barca i real za umowe telewizyjne maja zarabiac znacznie mniej zeby nie dochodzilo do sytuacji w ktorej mistrz atletico dostaje 42 mln za prawa a spadkowich bpl cardiff 75 :P

0

wątpie w to ze przedluzy b barca da mu max o rok a on chce na 3

2

Ja zawsze byłem za Barcą, ZAWSZE !!!

Wierny kibic zwycięskich drużyn.

1

ronaldo powoli sie kończy jest co raz starszy brak mu już dynamiki wydaje mi się ze bedzie z nim co raz gorzej paliwo mu odcina bo jest za bardzo wyeksploatowany

0

co za mecz w bpl

1

co ona bredzi
united za same umowy z koszulek pokazuje ile mozna wyciagac
75 mln od adidasa + 75 mln od chevroleta+ 25 mln od aon za nazwe kompleksu i znak na treningowkach + 10 mln od dhl za znaczek na treningowych w europejskich pucharach

1

Na łożu śmierci stary, zagorzały kibic Barcelony zwołał całą rodzinę, aby obwieścić ważną nowinę:
- Od dziś jestem kibicem Realu!
- Co? Całe życie byłeś przecież kibicem Barcelony!
- Tak, ale wolę żeby umarł kibic Realu.
Skopiowano ze strony: http://potworek.com/dowcipy - potwornie dobre dowcipy!

0

tak sie wlasnie koncza nurki neymara i jak jest faktycznie faul i sedzia nie widzi to nie gwizdze

0

luis suarez out

0

suarez out ajk anjszybciej

0

lucho in !!!!!!!!!

0

pique chcial sie znalesc na czolowkach jutrzejszych gazet ale zeby az tak sie osmieszyc ;p

0

wychowanek.......

1

i co to kur.a było

0

suarez niech sie ogarnie bo nic nie trafia

0

liga hiszpanska i angielska to ten sam poziom brutalności

0

przez ten zakaz transferowym jesli nie w tym bedzie ciezko

0

moim ulubiencem w tenisie był kiedys Guillermo Coria :)

0

masz sporo racji. smerfy w tygodniu grały 120 min z liverpoolem

0

goals 3 na pegasusa i polistejszyn :D

0

to żeś neymar faktycznie zabłysnął szacun :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?