Brazyljana
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
alaba od dzieciaka byl kibicem bayernu sa jego zdjecia za czsów małolata
0
o pogbie zapomnijcie nie mamy szans w kwestii finansow zeby przebic united
teraz jak burza sie kluby la liga za transmisje bedziemy dostawac mniej kasy to jest nie uniknione
za to w anglii poszły w górę pieniadze za transmisje bpl i dodatkowo kluby angielskie od przyszlego roku za transmisje meczow ligi mistrzow od ich nadawcow beda dostawac nie 35 mln tylko 70!!!
manchester bedzie najlepiej zarabiajacym klubem świata i przebije naszą ofertę
0
Mata to świetny piłkarz dużo lepszy od rakitica czy pedro
0
jak myslicie arsenal bedzie w top4?
1
Komentarz usunięty
0
80 mln zarobiło hull
0
klubom ligi angielskiej sie nie opłaca grac w lidze europejskiej hull czyli 16 druzyna zeszłego sezonu za prawa telewizyjne dostala wiecej niz atletico m i bayern monachium razem
1
liga angielka jest kozacka :D
0
Moyes: Premier League jest silniejsza niż La Liga
0
ponoc barca i real za umowe telewizyjne maja zarabiac znacznie mniej zeby nie dochodzilo do sytuacji w ktorej mistrz atletico dostaje 42 mln za prawa a spadkowich bpl cardiff 75 :P
0
wątpie w to ze przedluzy b barca da mu max o rok a on chce na 3
2
Ja zawsze byłem za Barcą, ZAWSZE !!!
Wierny kibic zwycięskich drużyn.
1
ronaldo powoli sie kończy jest co raz starszy brak mu już dynamiki wydaje mi się ze bedzie z nim co raz gorzej paliwo mu odcina bo jest za bardzo wyeksploatowany
0
co za mecz w bpl
1
co ona bredzi
united za same umowy z koszulek pokazuje ile mozna wyciagac
75 mln od adidasa + 75 mln od chevroleta+ 25 mln od aon za nazwe kompleksu i znak na treningowkach + 10 mln od dhl za znaczek na treningowych w europejskich pucharach
1
Na łożu śmierci stary, zagorzały kibic Barcelony zwołał całą rodzinę, aby obwieścić ważną nowinę:
- Od dziś jestem kibicem Realu!
- Co? Całe życie byłeś przecież kibicem Barcelony!
- Tak, ale wolę żeby umarł kibic Realu.
Skopiowano ze strony: http://potworek.com/dowcipy - potwornie dobre dowcipy!
0
tak sie wlasnie koncza nurki neymara i jak jest faktycznie faul i sedzia nie widzi to nie gwizdze
0
luis suarez out
0
suarez out ajk anjszybciej
0
lucho in !!!!!!!!!
0
pique chcial sie znalesc na czolowkach jutrzejszych gazet ale zeby az tak sie osmieszyc ;p
0
wychowanek.......
1
i co to kur.a było
0
suarez niech sie ogarnie bo nic nie trafia
0
liga hiszpanska i angielska to ten sam poziom brutalności
0
przez ten zakaz transferowym jesli nie w tym bedzie ciezko
0
moim ulubiencem w tenisie był kiedys Guillermo Coria :)
0
masz sporo racji. smerfy w tygodniu grały 120 min z liverpoolem
0
goals 3 na pegasusa i polistejszyn :D
0
to żeś neymar faktycznie zabłysnął szacun :D