0

wczoraj awans na farcie, rok wcześniej borussia również was zmiotła a w finale bramka w ostatnich minutach.
musisz przyjąć to do siebie, że w marnym stylu zdobyliście l.m

3

Real się po prostu skończył i jeśli nie wylosowali by ciepłej kuleczki to z kimś lepszym niż Schalke to by odpadli

1

Fatalna gra, kolejne stracone punkty i wielkie nerwy w szatni mistrzów Anglii. "Daily Mirror" donosi, że w przerwie niedawnego meczu Manchesteru City z Liverpoolem doszło do starcia kapitana zespołu, Vincenta Kompany'ego i pomocnika Fernandinho. Prasa spekuluje, że latem może dojść do zwolnienia Pellegriniego.
Według źródeł angielskich dziennikarzy to Brazylijczyk miał zacząć zdarzenie, wypominając kapitanowi drużyny fatalną stratę i zachowanie przy pierwszym golu dla Liverpoolu. Do akcji musiał wkroczyć Manuel Pellegrini, który wziął stronę Fernandinho, ale Kompany nie chciał się uspokoić i zawodników rozdzielili dopiero ich koledzy. Efekty starcia kibice zobaczyli po kilku dniach, gdy w kolejnym meczu z Leicester City Belg usiadł na ławce rezerwowych, a Brazylijczyka w ogóle nie było w składzie.

Porażka z Liverpoolem negatywnie wpłynęła na szanse obrony tytułu przez Manchester City. W tym samym dniu Chelsea wygrała Puchar Ligi, obecnie ma pięć punktów przewagi i jeden mecz rozegrany mniej od obecnego mistrza kraju. Dodatkowo, porażka "Citizens" w pierwszym spotkaniu z Barceloną spowodowała, że na Pellegriniego spadła olbrzymia krytyka. Ekspert SkySports i były reprezentant Anglii oraz obrońca Manchesteru United Gary Neville twierdzi, że Chilijczyk nie chce zmienić taktyki drużyny, nawet gdy jej nie idzie, a przeciwnik ma zdecydowaną przewagę. I właśnie na tym polu jego zespół poległ z Barceloną oraz Liverpoolem.

0

ciekawy meczyk w fa cup MU-AFC jakie typy?

0

2:0 dla Mu wg mnie

3

beznadziejny ten mecz atleti-valencia

0

penaldo płacze jak widzi 2 bramki Leosia

0

może w melanz poleciał po porazce realu?

0

messi bardzo kiepski mecz co sie z nim dzieje?

0

real bez akcji bramkowej nic dzisiaj nie grali

0

mam do wyciagnięcia 400 pln jesli real wygra i teraz nie wiem czy sie smucic czy cieszyc :P

0

w anglii jest wembley a w hiszpani ? porażka

1

ponoć pijesz radlery z sokiem xD

0

trza było go wyciagnąć jak grzał ławe w city

1

Visca el Barca la-la-la-la-la, Visca el Barca la-la-lalala-la :D

0

SkowronUNITED: Tak z innej beczki:(chodzi o Pedro)

"Dziennik "AS" podał, że Barcelona będzie skłonna sprzedać wychowanka za około 30 milionów euro. Taką kwotę są ponoć w stanie wyłożyć działacze Chelsea, Arsenalu, Manchesteru United, Liverpoolu i francuskiego PSG. Umowa Pedro wygasa z końcem czerwca 2016 roku."

Jeśli to prawda... to mówie 3 razy nie... Wolę oglądać Antosia na wahadle i Younga niż tego "alfonsa"(Przypomina mi troche z twarzy takiego stereotypowego)
hehe dobre :D

2

te 4 miejsce dla srsenalu wcale nie jest takie pewne bo ostatnio wygrywaja na farcie

0

Kupować Glika!!!

1

morena, morena :D

3

kompany to słabiak

0

clyne to jest dobry zawodnik szybki, silny i dobrze kiwai ponoc juz dogadany z united bo za 1.5 roku konczy mu sie kontrakt kwota transferu to ponoc 15 mln

0

shaw mając 11 lat załapał się do 11 sezonu bpl
z niego będzie kozak jest szybki i silny i łączy go z bejlem to ze obaj zaczynali w soton i obaj kariere rozpoczynali jako boczni obrońcy

0

brakuje bpl United w Lidze mistrzów oj brakuje

0

city w 2 polowie mogło spokojnie doprowadzić do remisu mieli sporo szans

0

alba to jednak de.il wygrywamy a ten nurkuje i zostawia smród po sobie pozniej nie ma co sie dziwic ze ludzie gadaja ze barca symuluje

0

juz widze komentarze w przypadku przegranej lucho out!!!

0

scholes to byl bardzo cichy i pracowity piłkarz on nawet nie miał agenta :)

0

ostatnio fakt dobrze sobie radzi nawet nie dawno ją wygrała ale za to chelsea od chyba 5 sezonow nie wygrała bpl

0

a united, które grało w finałach w 2008.2009.2011, poniej zostali 2 krotnie skrzywdzeni m.in. w meczu z realem??
w zeszłym roku im tylko nie poszło doszli tylko do 1/4 finału

0

Leoś strzelił już jakąś bramkę na angielskich boiskach bo coś nie kojarzę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?