Brazyljana
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wczoraj awans na farcie, rok wcześniej borussia również was zmiotła a w finale bramka w ostatnich minutach.
musisz przyjąć to do siebie, że w marnym stylu zdobyliście l.m
3
Real się po prostu skończył i jeśli nie wylosowali by ciepłej kuleczki to z kimś lepszym niż Schalke to by odpadli
1
Fatalna gra, kolejne stracone punkty i wielkie nerwy w szatni mistrzów Anglii. "Daily Mirror" donosi, że w przerwie niedawnego meczu Manchesteru City z Liverpoolem doszło do starcia kapitana zespołu, Vincenta Kompany'ego i pomocnika Fernandinho. Prasa spekuluje, że latem może dojść do zwolnienia Pellegriniego.
Według źródeł angielskich dziennikarzy to Brazylijczyk miał zacząć zdarzenie, wypominając kapitanowi drużyny fatalną stratę i zachowanie przy pierwszym golu dla Liverpoolu. Do akcji musiał wkroczyć Manuel Pellegrini, który wziął stronę Fernandinho, ale Kompany nie chciał się uspokoić i zawodników rozdzielili dopiero ich koledzy. Efekty starcia kibice zobaczyli po kilku dniach, gdy w kolejnym meczu z Leicester City Belg usiadł na ławce rezerwowych, a Brazylijczyka w ogóle nie było w składzie.
Porażka z Liverpoolem negatywnie wpłynęła na szanse obrony tytułu przez Manchester City. W tym samym dniu Chelsea wygrała Puchar Ligi, obecnie ma pięć punktów przewagi i jeden mecz rozegrany mniej od obecnego mistrza kraju. Dodatkowo, porażka "Citizens" w pierwszym spotkaniu z Barceloną spowodowała, że na Pellegriniego spadła olbrzymia krytyka. Ekspert SkySports i były reprezentant Anglii oraz obrońca Manchesteru United Gary Neville twierdzi, że Chilijczyk nie chce zmienić taktyki drużyny, nawet gdy jej nie idzie, a przeciwnik ma zdecydowaną przewagę. I właśnie na tym polu jego zespół poległ z Barceloną oraz Liverpoolem.
0
ciekawy meczyk w fa cup MU-AFC jakie typy?
0
2:0 dla Mu wg mnie
3
beznadziejny ten mecz atleti-valencia
0
penaldo płacze jak widzi 2 bramki Leosia
0
może w melanz poleciał po porazce realu?
0
messi bardzo kiepski mecz co sie z nim dzieje?
0
real bez akcji bramkowej nic dzisiaj nie grali
0
mam do wyciagnięcia 400 pln jesli real wygra i teraz nie wiem czy sie smucic czy cieszyc :P
0
w anglii jest wembley a w hiszpani ? porażka
1
ponoć pijesz radlery z sokiem xD
0
trza było go wyciagnąć jak grzał ławe w city
1
Visca el Barca la-la-la-la-la, Visca el Barca la-la-lalala-la :D
0
SkowronUNITED: Tak z innej beczki:(chodzi o Pedro)
"Dziennik "AS" podał, że Barcelona będzie skłonna sprzedać wychowanka za około 30 milionów euro. Taką kwotę są ponoć w stanie wyłożyć działacze Chelsea, Arsenalu, Manchesteru United, Liverpoolu i francuskiego PSG. Umowa Pedro wygasa z końcem czerwca 2016 roku."
Jeśli to prawda... to mówie 3 razy nie... Wolę oglądać Antosia na wahadle i Younga niż tego "alfonsa"(Przypomina mi troche z twarzy takiego stereotypowego)
hehe dobre :D
2
te 4 miejsce dla srsenalu wcale nie jest takie pewne bo ostatnio wygrywaja na farcie
0
Kupować Glika!!!
1
morena, morena :D
3
kompany to słabiak
0
clyne to jest dobry zawodnik szybki, silny i dobrze kiwai ponoc juz dogadany z united bo za 1.5 roku konczy mu sie kontrakt kwota transferu to ponoc 15 mln
0
shaw mając 11 lat załapał się do 11 sezonu bpl
z niego będzie kozak jest szybki i silny i łączy go z bejlem to ze obaj zaczynali w soton i obaj kariere rozpoczynali jako boczni obrońcy
0
brakuje bpl United w Lidze mistrzów oj brakuje
0
city w 2 polowie mogło spokojnie doprowadzić do remisu mieli sporo szans
0
alba to jednak de.il wygrywamy a ten nurkuje i zostawia smród po sobie pozniej nie ma co sie dziwic ze ludzie gadaja ze barca symuluje
0
juz widze komentarze w przypadku przegranej lucho out!!!
0
scholes to byl bardzo cichy i pracowity piłkarz on nawet nie miał agenta :)
0
ostatnio fakt dobrze sobie radzi nawet nie dawno ją wygrała ale za to chelsea od chyba 5 sezonow nie wygrała bpl
0
a united, które grało w finałach w 2008.2009.2011, poniej zostali 2 krotnie skrzywdzeni m.in. w meczu z realem??
w zeszłym roku im tylko nie poszło doszli tylko do 1/4 finału
0
Leoś strzelił już jakąś bramkę na angielskich boiskach bo coś nie kojarzę ?