Brazyljana
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ciężko jest walczyć o cl jak sie gra mordercze mecze z druzynami, które maja supermotywacje przeciwko czołówce
1
chelsea jedzie do schalke i wygrywa 0:5 a przyjeżdza burnley i remisuje na sb
1
20sty leicester kupuje sobie w zimowym okienku 1gracza za 11 mln funtow to mowi wszystko
0
ja również te ogóry nie są wstanie strzelić gola
1
nie ma co sie dziwic ze tyle chca placic za transmisje bpl
1
rzeznia w bpl dzisiaj
bpl>la liga
0
bo tam United zdominowało rozgrywki
1
zgadzam się z toba ja rownież nie zamierzam czekać dluzej na wygrana w lidze mistrzów i jak będe musiał zmienić klub to wtedy to zrobie albo bayern, man utd albo chelsea
0
tak to jest jesli broni się dramatycznie i nie wykorzystali w tym meczu setki na 0:3
0
ciekawe co bedzie jak przyjdzie im grac w nd o 12 ;p
0
a no cos mi się kojarzy karta z cska ;p
0
lobo dobrze gaada polać mu
0
city sie dzisiaj przejechalo po newcastle wrocil toure i zopelnie inaczej wygląda ich gra
0
lepiej nie draznij kibicow city zebys tam oklepu nie zebral ;p
5
0
chyba schalke bo real odpadnie
1
Pedro bliski transferu do Stoke City
2
thiago nie grał od dawna i raczej nie brał udziału w najwiekszych sukcesach bayernu
1
schalke to jest zwykły ogór Chelsea ich pojechała u nich 0:5 awansowali dzieki pomyłce sedziowskiej
0
co myslicie o dyspozycji fabsa w ostatnich meczach i dzisiejszym?
0
cakir dal wam awans z man utd wyrzucajac naniego gdzie murinio przyznał sie ze lepsza druzyna odpadła
0
cakir okradl united wtedy w meczu z srealem
1
Ostatnimi dwoma angielskimi zespołami, które wygrały Ligę Mistrzów, były Chelsea i Liverpool. Zajęły szóste i piąte miejsce - stwierdził Portugalczyk, rozmijając się z prawdą. Po to trofeum sięgnął w 2008 roku Manchester United (Liverpool dokonał tego trzy lata wcześniej).
- W lidze Chelsea straciła 25 punktów do mistrza [Liverpool 37 - dop. red.]. Tak naprawdę skończyli grać w lidze około listopada, grudnia. Zespół, który chce wygrać w swoim kraju każdy mecz różni się od tego, który jedynie chce powalczyć o mistrzostwo, zająć miejsce w czołowej dwójce czy trójce. Na przykład w Niemczech Bayern Monachium jedzie autostradą po mistrzostwo. W Hiszpanii Real i Barcelona wygrywają każdy mecz i czekają na ten dwumecz, który wyłoni mistrza. Atletico było wyjątkiem.
0
taktyka murinio:
laga na coste i hazarda moze cos strzela a jak nie to autobus
1
Po porazce 4:0 z Bayernem zaczełem im kibicować ale jak juz oni dostali od Realu to znów wróciłem do kibicowania Barcy i mam nadzieje, że nie bede musiał juz nigdy zmieniać klubu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Z kim gramy w L.M?
5
mi sylvester stalone przypomina lucho
0
za transmisje l.m każdy tyle po równo