1

ciężko jest walczyć o cl jak sie gra mordercze mecze z druzynami, które maja supermotywacje przeciwko czołówce

1

chelsea jedzie do schalke i wygrywa 0:5 a przyjeżdza burnley i remisuje na sb

1

20sty leicester kupuje sobie w zimowym okienku 1gracza za 11 mln funtow to mowi wszystko

0

ja również te ogóry nie są wstanie strzelić gola

1

nie ma co sie dziwic ze tyle chca placic za transmisje bpl

1

rzeznia w bpl dzisiaj
bpl>la liga

0

bo tam United zdominowało rozgrywki

1

zgadzam się z toba ja rownież nie zamierzam czekać dluzej na wygrana w lidze mistrzów i jak będe musiał zmienić klub to wtedy to zrobie albo bayern, man utd albo chelsea

0

tak to jest jesli broni się dramatycznie i nie wykorzystali w tym meczu setki na 0:3

0

ciekawe co bedzie jak przyjdzie im grac w nd o 12 ;p

0

a no cos mi się kojarzy karta z cska ;p

0

lobo dobrze gaada polać mu

0

city sie dzisiaj przejechalo po newcastle wrocil toure i zopelnie inaczej wygląda ich gra

0

lepiej nie draznij kibicow city zebys tam oklepu nie zebral ;p

5

0

chyba schalke bo real odpadnie

1

Pedro bliski transferu do Stoke City

2

thiago nie grał od dawna i raczej nie brał udziału w najwiekszych sukcesach bayernu

1

schalke to jest zwykły ogór Chelsea ich pojechała u nich 0:5 awansowali dzieki pomyłce sedziowskiej

0

co myslicie o dyspozycji fabsa w ostatnich meczach i dzisiejszym?

0

cakir dal wam awans z man utd wyrzucajac naniego gdzie murinio przyznał sie ze lepsza druzyna odpadła

0

cakir okradl united wtedy w meczu z srealem

1

Ostatnimi dwoma angielskimi zespołami, które wygrały Ligę Mistrzów, były Chelsea i Liverpool. Zajęły szóste i piąte miejsce - stwierdził Portugalczyk, rozmijając się z prawdą. Po to trofeum sięgnął w 2008 roku Manchester United (Liverpool dokonał tego trzy lata wcześniej).

- W lidze Chelsea straciła 25 punktów do mistrza [Liverpool 37 - dop. red.]. Tak naprawdę skończyli grać w lidze około listopada, grudnia. Zespół, który chce wygrać w swoim kraju każdy mecz różni się od tego, który jedynie chce powalczyć o mistrzostwo, zająć miejsce w czołowej dwójce czy trójce. Na przykład w Niemczech Bayern Monachium jedzie autostradą po mistrzostwo. W Hiszpanii Real i Barcelona wygrywają każdy mecz i czekają na ten dwumecz, który wyłoni mistrza. Atletico było wyjątkiem.

0

taktyka murinio:
laga na coste i hazarda moze cos strzela a jak nie to autobus

1

Po porazce 4:0 z Bayernem zaczełem im kibicować ale jak juz oni dostali od Realu to znów wróciłem do kibicowania Barcy i mam nadzieje, że nie bede musiał juz nigdy zmieniać klubu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Z kim gramy w L.M?

5

mi sylvester stalone przypomina lucho

0

za transmisje l.m każdy tyle po równo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?