1

wolałbym depaya zamiast dybali

2

crystal palace-city 2:0

0

arsenal ma zaklepane 4 a drugie dla man united są mocniejsi

2

palace 1:0 hehe

0

granada to poziom 2 ligi angielskiej

0

ale ta granada jest słaba nie dziwie się żę ich 2 piłkarzy nie miało czego szukać w 2 lidze angielskiej

0

jak on co chwile gra na wyprzedzenie i swietnie mu to wychodzi.
hummels to wieksza klasa od pique

0

Hummels gra bardzo dobrze brać go ostatnio gra świetnie

0

tak ale nie celebrował tej bramki :D

0

Komentarz usunięty

3

charlie adam ze stoke strzela chelsea bramke z 60 m ;]

0

herrera nie grał poniewaz van gaal chciał upvchnąć rooney falcao i rvp w 1 składzie kosztem herrery

0

ładna bramka herrery

0

zgadzam się z tobą firmino jest lepszy a pogba za bardzo przereklamowany zazwyczaj kiepsko wypada na tle lepszych przeciwników

0

kluby dostają od sprzedanej jednej koszulki tylko 12 euro.
real zarobil po 5 sezonach odkąd przyszedl ronaldo na wszystkich koszulkach nie tylko jego 80 mln

0

firmino to kozak dobrze wypadł w meczach towarzyskich brazyli

0

Nataniel Clyne z Southampton jest mega dobry chiał bym go

0

ilośc ludzi oglądające oba dzisiejsze hity
Liverpool vs Manchester United (El Vitriol): 600-700million
Barcelona vs Real Madrid (El Clasico): 400-500million


0

po co gryzon wslizgiem strzelał skoro rakitic by ja wbił ;/

0

united o klase lepsze od liverpoolu

1

co za Mata kozak :D

0

United nieźle zdominowali Liverpool

1

Asysta Herrery miodzio:D

8

widzicie jak uciekają lajki realowi na facebooku ? :D

3

'' uefalona trafiła na osłabione psg bez ibry i verattiego''
z rm.pl :D

0

bardzo pprzyjemny mecz swansea-liverpool polecam :)

0

To co gra dzisiaj Carrick z Herrerą to kosmos nie pozwalają kogutom na przedostanie się wogólę pod swoja bramkę

0

Carrick ja bramka z głowki

0

fellaini ładnie uderzył

0

to prawda United 3 finały l.m na przestrzenie 4 lat i jeden triumf w tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?