1

fotoreporterzy tylko czekaja aż Leoś będzie rzygał

0

załuj to jest pierwszy finał l.m jaki obejrzałem i powiem ci szczerze ze w tamtym czasie nie slyszlaem jeszcze o takiej druzynie jak real madryt :P

0

albo finał z 99 kiedy united ograło bayern strzelajac z 0:1 na 2:1 w doliczonym :D

0

leo to król :)

0

nie ma co sie zalamywac wazniejsze trofeum to wy im zabraliscie :P

0

to sobie w piete strzelił ;p

0

druzyny z 10-20 to poziom ligi polskiej same ogóry

1

pedro nazwisko pasuje bo naprawde wyglada jak taki pedro :D

0

tez tak wyczytałem i to za 26 baniek tylko ;/
bale pewnie do united pójdzie

0

koncentrało materace was znow zjadły hahhahha :D

1

po meczu z atletiko hala dzieci wieszaja sie jeden po drugim :D

2

2

kazdy i tak wie że leo to krół !!!!

0

skonczyles 18 lat i rozumiem ze to cie skłoniło do opuszczenia gimnazjum i dalszej nauki :D

0

według mnie angielska jest mocniejsza takie ogóry jak elche , levante. itp nie miały by szans z takim leicester, ktore sobie w zimowym okinku kupuje pilkarza za 9 mln funtów

1

stary messiego wczesniej rzadził i kazał go ściagnąć
:D

0

dobry jestes skoro bedziesz plakac za pilkarzem ktory odchodzi z klubu :D
i przez takich jak ty smieja sie z kibicow barcy

0

Leo!!!!Messi!!!! :D

1

na wielu fanowskich fan[ejdzach roznych druzyn pisza ze kibice barcy zaczna sie wieszać jeden po drugim po odejściu messiego

0

jesli bys przeczytal komentarz nizej to bys sie domyslil ;p

1

napisali na sport.pl ze tylko united jest wstanie go sciagnac zeby nie naruszyc regół ffp

0

messi ponoc odchodzi do man utd ;/ co my zrobimy bez leo ? ;/

3

mi sie wydaje ze jednak bardziej absurdalny jest iniesta w 11 sezonu :P

10

messi zjada krystyne!!!

2

w lidze angielskiej sie az tak nie tłukom :P

0

dzieki sedziemu padła brama na 2:0 gdy pomógł sobie ręką wiec nie ma co płakać

0

ale maniana lipa

0

już po blamazu z bayernem powinienem przestac. koledzy przez miesiac nie dali mi zyc

0

to idz kibicuj takiemu sociedad

0

Nie mam ochoty zmieniać klubu, ale nie po to kibicuję Barcelonie zeby ta w tym roku nie zdobyła zadnego trofeum wiec lepiej Enrique weż się do roboty i coś wygraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?