Brazyljana
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
fotoreporterzy tylko czekaja aż Leoś będzie rzygał
0
załuj to jest pierwszy finał l.m jaki obejrzałem i powiem ci szczerze ze w tamtym czasie nie slyszlaem jeszcze o takiej druzynie jak real madryt :P
0
albo finał z 99 kiedy united ograło bayern strzelajac z 0:1 na 2:1 w doliczonym :D
0
leo to król :)
0
nie ma co sie zalamywac wazniejsze trofeum to wy im zabraliscie :P
0
to sobie w piete strzelił ;p
0
druzyny z 10-20 to poziom ligi polskiej same ogóry
1
pedro nazwisko pasuje bo naprawde wyglada jak taki pedro :D
0
tez tak wyczytałem i to za 26 baniek tylko ;/
bale pewnie do united pójdzie
0
koncentrało materace was znow zjadły hahhahha :D
1
po meczu z atletiko hala dzieci wieszaja sie jeden po drugim :D
2
2
kazdy i tak wie że leo to krół !!!!
0
skonczyles 18 lat i rozumiem ze to cie skłoniło do opuszczenia gimnazjum i dalszej nauki :D
0
według mnie angielska jest mocniejsza takie ogóry jak elche , levante. itp nie miały by szans z takim leicester, ktore sobie w zimowym okinku kupuje pilkarza za 9 mln funtów
1
stary messiego wczesniej rzadził i kazał go ściagnąć
:D
0
dobry jestes skoro bedziesz plakac za pilkarzem ktory odchodzi z klubu :D
i przez takich jak ty smieja sie z kibicow barcy
0
Leo!!!!Messi!!!! :D
1
na wielu fanowskich fan[ejdzach roznych druzyn pisza ze kibice barcy zaczna sie wieszać jeden po drugim po odejściu messiego
0
jesli bys przeczytal komentarz nizej to bys sie domyslil ;p
1
napisali na sport.pl ze tylko united jest wstanie go sciagnac zeby nie naruszyc regół ffp
0
messi ponoc odchodzi do man utd ;/ co my zrobimy bez leo ? ;/
3
mi sie wydaje ze jednak bardziej absurdalny jest iniesta w 11 sezonu :P
10
messi zjada krystyne!!!
2
w lidze angielskiej sie az tak nie tłukom :P
0
dzieki sedziemu padła brama na 2:0 gdy pomógł sobie ręką wiec nie ma co płakać
0
ale maniana lipa
0
już po blamazu z bayernem powinienem przestac. koledzy przez miesiac nie dali mi zyc
0
to idz kibicuj takiemu sociedad
0
Nie mam ochoty zmieniać klubu, ale nie po to kibicuję Barcelonie zeby ta w tym roku nie zdobyła zadnego trofeum wiec lepiej Enrique weż się do roboty i coś wygraj