0

1

Puyol ustawiłby w pionie neymara

7


widzieliscie ten filmik z suarezem ? :D

0

pamietam mecz chelsea ze stoke tam dwaj stoperzy stoke nie piescili sie diego jechali z nim ładnie jak ten startował do piłki w powietrzu to brali go obydwaj na kanapeczke z dwoch stron wyłapywał łokcie i siedział cicho nie szalał i do nikogo nie podskakiwał

0

0

0

z kanonierzy.com
''
MaciekGoooner; użytkownik
komentarzy: 9602 newsów: 4
28.01.2015; 21:52
Widzę dzieje się w Pucharze Króla.

Dawać Atletico, cisnąć te nurkujące gnidy.''

0

ta i pddac mecz walkowerem nie ma co :D

0

barca sie osmiesza ;/

1

dziwisz sie penaldo za zlota pilke ktora dostal niemoglby zostac moxniej ukarany

0

do ktorego piłkarza Barcy chciałbys byc najbardziej podobny w takim razie?

1

suarez gra z nie widocznym kagancem ;]

0

ta powiesz ze wolalbys jak ozil wygladac moze jeszcze ;p

0

ja osobiscie ogladam tylko mecze barcy w hiszpanskiej a tak to tylko angielkską

0

w lidze angielskiej nie ma nudnego meczu tempo jest bardzo wysokie w dzisiejszym meczu realizator nie mial czasu na powtorki dosyc czesto a liverpool z taktyska 3-5-2 ładnie sie wstrzelił

2

liga hiszpanska to dno w porownaniu do bpl bez kitu ;)

0

grał wczoraj w rezerwach jego United wygrało 2:1 z Liverpoolem

0

co ty chrzanisz mecz jest dobry wysokie tempo

0

nikt za stoke nie bedzie tesknić jesli spadnie z bpl :)

1

mieć w składzie takich 10 Leosiów i dobry bramkarz i taki zespół rozjezdza wsyzstkich :)

0

united odeszło od nike do adidasa ale ci rzucili im ogromny hajs z tych wielkich druzyn nike zostala tylko barca

0

czerwo bezposrednie to minimum 3 mecze

1

zrozumcie wreszcze ze urugwajczyk to pilkarz na ktorym trener powinien opierac sklad a nie dodatek jak ma to miejsce w barcelonie

1

wmawiaj to sobie pewnie pierwszy chwaliles sie w gimnazjum ze suarez do nas trafił :D

0

jak inaczej wytłumaczysz ten transfer i fakt ze nie grał?

0

niewypał suarez nawet nie wstał z ławki rezerwowych :)

0

chelsea-bradford 3 liga ang 2:4

0

ta jasne zobacz na wydatki najslabszych druzyn bpl a sredniakow la liga

0

ogladam city middlesporouh w fa cup i to co gra 2 ligowiec to jest rzexnia jakie obkretki wygrywaja 0:1 z city to pokazuje ze 2 ligowiec z angli jest przynajmniej na poziomie ogórow z la liga

0

Leoś to król powinien przytulic ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?