Brazyljana
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
Puyol ustawiłby w pionie neymara
7
widzieliscie ten filmik z suarezem ? :D
0
pamietam mecz chelsea ze stoke tam dwaj stoperzy stoke nie piescili sie diego jechali z nim ładnie jak ten startował do piłki w powietrzu to brali go obydwaj na kanapeczke z dwoch stron wyłapywał łokcie i siedział cicho nie szalał i do nikogo nie podskakiwał
0
0
0
z kanonierzy.com
''
MaciekGoooner; użytkownik
komentarzy: 9602 newsów: 4
28.01.2015; 21:52
Widzę dzieje się w Pucharze Króla.
Dawać Atletico, cisnąć te nurkujące gnidy.''
0
ta i pddac mecz walkowerem nie ma co :D
0
barca sie osmiesza ;/
1
dziwisz sie penaldo za zlota pilke ktora dostal niemoglby zostac moxniej ukarany
0
do ktorego piłkarza Barcy chciałbys byc najbardziej podobny w takim razie?
1
suarez gra z nie widocznym kagancem ;]
0
ta powiesz ze wolalbys jak ozil wygladac moze jeszcze ;p
0
ja osobiscie ogladam tylko mecze barcy w hiszpanskiej a tak to tylko angielkską
0
w lidze angielskiej nie ma nudnego meczu tempo jest bardzo wysokie w dzisiejszym meczu realizator nie mial czasu na powtorki dosyc czesto a liverpool z taktyska 3-5-2 ładnie sie wstrzelił
2
liga hiszpanska to dno w porownaniu do bpl bez kitu ;)
0
grał wczoraj w rezerwach jego United wygrało 2:1 z Liverpoolem
0
co ty chrzanisz mecz jest dobry wysokie tempo
0
nikt za stoke nie bedzie tesknić jesli spadnie z bpl :)
1
mieć w składzie takich 10 Leosiów i dobry bramkarz i taki zespół rozjezdza wsyzstkich :)
0
united odeszło od nike do adidasa ale ci rzucili im ogromny hajs z tych wielkich druzyn nike zostala tylko barca
0
czerwo bezposrednie to minimum 3 mecze
1
zrozumcie wreszcze ze urugwajczyk to pilkarz na ktorym trener powinien opierac sklad a nie dodatek jak ma to miejsce w barcelonie
1
wmawiaj to sobie pewnie pierwszy chwaliles sie w gimnazjum ze suarez do nas trafił :D
0
jak inaczej wytłumaczysz ten transfer i fakt ze nie grał?
0
niewypał suarez nawet nie wstał z ławki rezerwowych :)
0
chelsea-bradford 3 liga ang 2:4
0
ta jasne zobacz na wydatki najslabszych druzyn bpl a sredniakow la liga
0
ogladam city middlesporouh w fa cup i to co gra 2 ligowiec to jest rzexnia jakie obkretki wygrywaja 0:1 z city to pokazuje ze 2 ligowiec z angli jest przynajmniej na poziomie ogórow z la liga
0
Leoś to król powinien przytulic ZP