2

@kamiVeB W niektóre zespoły z definicji nie wierzę. PTB właśnie do nich należy. Nie lubię tego hero ball Lillarda.

0

@pt9 Ale co tu gorącego? Dla mnie bezmyślny człowiek, bezmyślnie naraża życie i leczy się za pieniądze podatników. Tak jak nie mam nic do Lisa, to tu mnie wpienił

0

@Faun Wybór przy urnie jest subiektywny.

W medycynie można określić precyzyjnie sytuacje, w których pacjent dopłaca za własną nieodpowiedzialność i przekraczanie niedopuszczalnych granic.

0

@VbamboeB Może to zbieżność czasowa, tak się mogło zdarzyć, ale lekarze zalecali mu nie przekraczanie pewnego poziomu tętna, Twierdzi, że nie przekroczył. Może i tak było jak twierdzi, ale może i lekarze rąbnęli się w zaleceniach.

A zakładasz, że ekstremalny wysiłek nie ma wpływu na powstanie udaru, po przebytych już kilku udarach?

0

@Kgorecki2500 I tu pojawia się pytanie czy opłacanie składki zdrowotnej upoważnia do braku korzystania z rozumu? Szpitale to nie hotele, a jakaś odpowiedzialność powinna obowiązywać, choćby w minimalnym stopniu. Przecież nikt mi nie powie, że facet po udarach nie wie, że ma do nich skłonność

0

@Qlewer ???

0

Nie wierzę w to co czytam. Tomasz Lis miał kolejny udar, o którym poinformował na jakimś czymś tam społecznościowym.

A jakiś czas temu tez media informowały o tym, że ledwo go odratowali po innym udarze. Okazuje się, że poprzedni udar nie nauczył Toamszka niczego i wystartował w maratonie w Chicago, który spowodował po kilku dniach ostatni udar.

Dorosły człowiek, a rozum dziecka. Jeszcze pół biedy gdyby za leczenie płacił z własnej kasy, ale za fanaberie Lisa płaci społeczeństwo.

1

Nie wku****j mnie złotousty po fakcie

0

Ty ich Xavi wyprowadzisz prosto na krę lodową

0

@arasz1819 Araszu drogi, ja już nie mam chyba siły na te tygodnice, miesięcznice i inne klęskownice.

Jestem tak przytłoczony fuszerką Xaviego, że nie wiem ile czasu będę potrzebował by wrócić do siebie. Naprawdę, mam chyba depresję sportową.

1

@Kondziubarca To wspaniała wiadomość. Już teraz stracimy ileśtam milionów na tej fuszerce Xaviego. Widocznie Laportę stać na takie ekstrawagancje - kto człowiekowi z dźwigniami zabroni?

0

@laikike1 Słuchaj prymitywie, skoro nie znasz wieku rozmówcy, to nie wyzywaj innych od dzieciaczków. Poza tym skoro nie znasz kogoś, to nie pisz bzdurnie, że ktoś coś robi do lajków.

Co to za język "pięknie obsrany?"

I jak sądzisz po tym wylewie Twoich prostackich tekstów: uważam Cię za ciekawego rozmówcę, czy umysłową amebę.

Kończę, bo musiałem się położyć żeby pogadać jak równy z równym

4

Komentarz usunięty

0

@heniek1981 Jasne, najgorsze jest to, że to nie musi być świetny zespół. Wystarczy solidny i konsekwentny. Eintracht zrobił to samo co Inter. Pobiegali, postawili twardą defensywę i taktyk z Arabii pozamiatany.

35

Wczoraj ponownie stanęły mi przed oczami dwie rażące straty Busquetsa z Bayernem. Wtedy 2 razy się upiekło. I tak sobie wtedy pomyślałem, że do czasu. Przyszedł kolejny poważniejszy rywal (ale żaden wielki) i znowu mieliśmy to samo, co w poprzednich sezonach. Katastrofalna strata w newralgicznym miejscu murawy, prowadząca do kontry zakończonej golem.
Pora się żegnać i zrobić to co trzeba było zrobić już kilka sezonów temu.

0

@Jakchcesz Słucham? Przecież ja jestem do bólu konsekwentny. Nawet w wygranych meczach widać mankamenty, za które zespół płaci cenę w LM.
Poza tym nie jesteś odpowiednią osobą do wypominania czegokolwiek. Jako obrońca Xaviego wczoraj straciłeś prawo by cokolwiek wypominać w tej sprawie.

Chyba, że nastąpi gwałtowny rozwój zespołu, Xavi w cudowny sposób zacznie prezentować taktyczne fajerwerki, a Barca zdobędzie mistrzostwo w świetnym stylu, to się odezwij. W tej chwili, nie siedzimy przy jednym stoliku, a mylący bilans w lidze, daje obrońcom Xaviego fałszywe argumenty.

1

@nadachu Otóż to, regularnie czegoś brakuje, za każdym razem czegoś innego.

3

@Jakchcesz Konsekwentnie bronisz Xaviego, podobnie jak parę innych osób tutaj i właśnie wylądowaliśmy poza LM. Ja na Twoim miejscu nie pisałbym sarkastycznie o zafcach, może bardziej w odniesieniu do siebie samego.

6

@Kgorecki2500 Strzeliliśmy, ale pewnie chodzi o to, że tylko pierwszy gol, był po ładnej przemyślanej akcji. A takie akcje są rzadkością u Xaviego. Kolejne gole, to wynik ułańskiej szarzy, wynikającej z desperackiej sytuacji na boisku (1:2, 2:3).
Końcówka to była szalona jazda na pełnym ryzyku, a nie o to chodzi. Za to zapłaciliśmy cenę w defensywie, ponieważ zabrakło równowagi.

23

Xavi "zawsze czegoś zabrakło" Hernandez.

Rzecz w tym, że on pewnego poziomu nie przeskoczy, przede wszystkim, taktycznego. Mecze w obecnej LM są kontynuacją nieporadności zaprezentowanej z Eintrachetem. 1 mecz ok, 1 dwumecz, ok, ale my już mamy przegrany mecz z Bayernem, i dwumecz z Interem. A to są zespoły z problemami. Zawodzące w lidze i nie prezentujące wybitnego poziomu w swoich ligach.

Mam wrażenie, że niektórzy dają się nabierać, na to, że tylko defensorzy wrócą, tylko błędu sędziowskiego nie będzie, tylko minimalnie poprawimy skuteczność, a Barca wskoczy na wyższy level. Tak nie będzie. Z Bayernem graliśmy w pełnym składzie, a defensywa została 2 razy z łatwością ograna - tyle starczyło, grający słabo Bayern więcej sytuacji tworzyć nie musiał. Mówili niektórzy poprawić tylko skuteczność.
No to przyszedł mecz w Mediolanie, a Barca nawet nie tworzyła sytuacji.
Zawsze coś, zawsze jakiś problem. Zawsze jakaś wymówka.

Xavi nie ogarnia całości taktycznie. Gdzie było wyrachowanie wczoraj przy 1:0? Żadnych wniosków, żadnej reakcji na wydarzenia boiskowe. To nie wesoła Arabia, tylko wyrachowana Europa. Lecimy kolejny sezon z trenerem bez przygotowania taktycznego.

2

@Kondziubarca Teraz nic nie wymyślimy. Jak był ten Haag do wyciągnięcia z Ajaxu, to trzeba było go brać. Obecnie nie widzę nikogo do długofalowej pracy.

2

@Kondziubarca Ja przewidziałem we wrześniu: Xavi do grudnia. Jeśli zostanie, to będziemy się bujać, Kounde i Araujo będą maskować różne deficyty bo to rzetelni obrońcy, ale Barca Xaviego nie jest spójnym zespołem, który realizuje jakiś pomysł. Jak grają pewnie w obronie, to fatalnie w ataku (1 mecz z Interem) Jak lepiej w ataku, to fatalnie w defensywie. Dla mnie pod batutą obecnego trenera, to zespół indywidualistów, bazujących na przebłyskach, a nie konsekwentnie grająca ekipa.

19

Jak Barca zagrała tragicznie w defensywie, skoro Stegen miał kilka świetnych interwencji, a straciliśmy aż 3 bramki

5

@zeko0 Tyle maskował Messi. A ludzie mieli pretensje, że na własnych barkach nie wnosił zespołu do finału LM> Realiści, psia ich mać

7

Po uśmiechach Lewego, Xaviego i Laporty z początku sezonu nie ma śladu.

Zderzenie ze ścianą okazało się niezwykle brutalne.

0

@MaziFCB Jestem o tym przekonany

13

Powtórzę tezę z września: Xavi do grudnia

6

Najpierw Pique zaczął gwiazdować, potem tradycyjna strata Busquetsa w ważnym meczu, czyli stara gwiazda "robi swoje". Nad Garcią tez spuśćmy zasłonę milczenia

2

Stegen to w tej chwili skarb między słupkami

9

No wreszcie trochę werwy widać w tym zespole. No i różnorodne ataki, przez różne strefy boiska. Tych dobrych sytuacji tyle co kot napłakał, ale jednak wygląda to wyraźnie lepiej niż w Mediolanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?