Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Onana od razu wyzdrowieje!
4
Roberto, Pique, Busquets - nasza brygada to do zadań specjalnych ma szansę napisać nowy rozdział. Aż żal, że Xavi nie dorzucił Alby. Byłby komplet zwycięzców
1
@Pawel13sz Rozdęte jak orkiestra symfoniczna. Ma być pokaz futbolu na miarę składu, a nie skurczonego łebka Xaviego. To oceniając skład i takich wirtuozów jak Pedri i Gavi wspartych de Jongiem i kreatywnymi skrzydłami.
No dobra, pomarzyłem, a trenerem jest dalej Xavi, więc może znowu być prymitywna orka skrzydłem, nogami schematycznego Dembele, który gra w oderwaniu od zespołu.
Zobaczymy pierwsze20-30 minut, jeśli wtedy nie będzie sytuacji, znaczy, że liczyć można na cud, modlitwę, zjawiska nadprzyrodzone.
2
@tomek8756 Ja nie chciałbym wymieniać litanii, bo lubię tu czytać wielu użytkowników, a szczególnie tych kilku, którzy się ze mną różnią, ale w sympatyczny sposób. To pokazuje, że wymiana poglądów, nawet kontrowersyjnych jest możliwa.
Mnie raziło kilku użytkowników, ich prostacki sposób atakowania innych, ale na szczęście tego okropnego kurkumę zbanowali. To był jedyny wrzód na moim tyłku.
3
@Sensible calemeczesiatkarek.pl
1
A tu Barca 25 akcji w meczu, wynik 4:0, Lewy hat-trick, 3 słupki, 2 poprzeczki i zmarnowany karny. Inter kończy w 9, a Włosi nie wiedzą co się dzieje.
5
@Ojciec5tkidzieci Przecież Dybala nie liczy się w kontekście reprezentacji.
Di Marii szkoda, bo on raz na 7 meczów daje impuls, i potem można pisać, że to on był bohaterem mistrzostw a nie Messi.
3
Kołtoń, Borek i Ćwiąkała to trzej muszkieterowie a Boniek to D'Artagnan.
Najlepsi w swoim fachu, kompetentni i kroją innych szpadą swojej wiedzy.
2
A jeszcze pamiętajmy od sędziującym mecz Marciniaku. Ja naprawdę nie pamiętam meczu, kiedy nie podjąłby kontrowersyjnej decyzji. To typowy sędzia, który widzi wszystko lepiej na żywo, niż kamera w zwolnionym tempie. A to rodzi pole do błędnych decyzji.
Na pewno pozwala grać, nie ingeruje w tempo meczu. Jednak ten potencjalny błąd będzie czaił się za gwizdkiem
3
@Criss18Barca No tak, zawodnicy nie wykonują planu Xaviego. On pełni funkcje dekoracyjne. Mamy dobrych zawodników, brak sukcesu idzie na konto trenera. Nie po zespół był wzmacniany, by kolejny trener zasłaniał się słabym składem.
1
@fart Mnie dzisiaj napawa paniką to co wykombinuje Busquets. On w takich meczach regularnie miewa wylewy. Jest presja, jest stawka, więc prawdopodobieństwo straty piłki po tradycyjnym zakałapućkaniu się rośnie.
1
@HarveySpecter Harvey, zjedz Ty sobie bajgla i nie fikaj lepiej
0
@Gruszeg To perspektywa dziecka.
Pomarszczona na skórze partnerka, która kiedyś była gładkoskórą, piękną łanią, unoszącą się ponad skąpaną w rosie trawą.
6
Xavi do grudnia
10
@Kusco15 Szumowiny zawsze się poklepują. Pamiętajmy jakim gnojem był Urban i komu służył, pamiętajmy komu służył Kwaśniewski ze swoim elastycznym kręgosłupem moralnym. Kropka.
1
Pod wpływem lektury wczorajszego oburzenia karnym w meczu Milanu, obejrzałem sporną sytuację z rzutem karnym i za choinkę nie mogę zrozumieć za co był ten karny.
A jeszcze wzmocniony czerwona kartką? Toż to drukarnia w biały dzień, nie pierwsza w ty sezonie.
6
Barca w 4 meczu LM gra o ratowanie LM. Czy człowiek wreszcie doczeka się w tym klubie trenera z prawdziwego zdarzenia? To jest chore, że nawet taka groźba się pojawiła. W 4 kolejce? Naprawdę.
1
@Kidd No choćby ten cwaniak z Kod-u. Jego pomysł nie przekreślił idei protestu, ale sam się skompromitował i okazał zwykłym hochsztaplerem.
2
Od stycznia do sierpnia 2022 r. pracownicy Ministerstwa Finansów otrzymali nagrody, które łącznie wyniosły ponad 23 mln zł — wynika z odpowiedzi na interpelację poselską wystosowaną przez Barbarę Dolniak z Koalicji Obywatelskiej.
Ministerstwo w odpowiedzi do interpelacji Barbary Dolniak poinformowało, że były to premie "za szczególne osiągnięcia w pracy/służbie".
3
@Martwy Ta wyrocznia przez rok kłóciła się z całą La Ramblą, że Koeman to trener porażka w Barcy. Dziś mało kto to pamięta, a czas przyznał mi rację.
Zatem nie w swojej głowie, tylko merytorycznie 95% nie miało racji - czy ktoś to dziś pamięta?
Xaviego nie widzę w Barcy od września. Kolejne mecze potwierdzają jego przeciętny warsztat trenerski. Nie mam pretensji, że nie dostrzegasz rzeczy, które do mnie krzyczą. Z Koemanem przerabiałem takie rozmowy jak z Tobą na pęczki. Potem nikt się nie uderzył w pierś.
0
@Martwy Marudzi to Barca Xaviego na murawie. Ja jestem komentującym lustrem w którym ta marudność Xaviego się odbija.
4
Xavi dzisiaj namawia Dembele, żeby jutro postarał się przeprowadzać 1 atak skrzydłem co minutę. To da 90 możliwych szans bramkowych. Czyż to nie genialny plan i jakże nowatorski w stosunku do znacznie rzadszych ataków Dembele tydzień temu?
To może całkowicie zmylić Inter.
4
Obchodzimy właśnie półgodzinnicę zremisowanego meczu z Szachtarem przez Wielki Real, który mentalem wybił Szachtarowi marzenia o wygranej
2
@ginidal Zawsze jest czas na te rozmowy. Problem będzie narastał, a sam nie zniknie.
A dlaczego nie ma alternatyw dla węgla czy gazu? Ponieważ właśnie tak wygląda zacofane myślenie po polsku - jeśli mądrzejsi nas nie pogonią, to będziemy ten węgiel fedrować, aż dokopiemy się do usranego jądra ziemi.
Elektrownie jądrowe złe, wiatraki - złe, fotowoltaika zła. Nic tylko dopłacać Ślązakom na przestarzały węgiel i tkwić w zacofanej przeszłości.
Unia zachęca od dawna do OZE, ale trafia na opór światłych państw, które tej zgniłej Unii słuchać nie będą. No to teraz mamy perspektywy
3
@Destroyer_of_Worlds Kompletnie się nie zgadzam. To trener decyduje o taktyce, a nie zawodnik. Zresztą mój wpis powyżej to żart.
81
Popatrzcie jaką różnicę robi Messi w PSG.
Bez niego Paryżanie dzisiaj ledwo zremisowali z Benfiką 1:1. Z Messim PSG zremisowało z Benfiką 1:1, ale z łatwością.
0
@Jakchcesz Szkoda, że przemilczałeś okoliczności, ale co tam? Lider z 9 punktami musiał wygrać. Nie wiadomo po co i komu, ale ważne żeby dowalić Ćwiąkale na siłę
53
Jutro o tej porze albo będzie jedno wielkie wielkie uff, albo zacznie się kondukt żałobników po wielkiej Barcelonie.
3
@RosjaninBut Ale poza rytualnym zaklinaniem jaka to Unia zgniła i zaraz upadła, nie napisałeś nic treściwego. Od zaklinania rzeczywistości Unia nie upadnie.
To Twoje chciejstwo, a nie rzeczywistość.
Pewnie już od jej powstania, było wielu takich jak Ty, mija kilkadziesiąt lat, a Unia istnieje i nie wygląda na umierającą.
2
@michal26 Mam problem z Twoją oceną Unii i wizją nowej Unii państw, która nijak mnie nie przekonuje ze względu na domniemanych wykonawców i potencjał.
Wizja opierania się oo USA i UK to już w ogóle abstrakcja w stylu korwinowskim. Relacje buduje się z najbliższymi sąsiadami, przede wszystkim, tym bardziej, że USA w zależności od prezydenta mogą nagle zmienić swoje priorytety co do roli strażnika świata.
Pogadaliśmy, ale ja cały czas widzę Twoją sugestię jako mrzonkę. To utopia wioząca się na rozklekotanym wózku złudnych wyobrażeń.