Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I co? Wygramy 1:0 i będziemy mieli lidera, oraz sytuację kompletnie zakłamującą sytuację w zespole i słaby skill trenerski Xaviego. To się wysypie wcześniej czy później, jedziemy klasycznie na picu.
Na pewno nie na jakości i pomyśle. Czy to chcemy oglądać? Ja na pewno nie.
1
Lewy ma w tej chwili 16 podań na koncie, po 74 minutach
27
Ale Messi mam moc blokowania tego zespołu.
0
Xavi do grudnia w tej chwili brzmi jak przejaw szalonego optymizmu
2
Jak tak dalej pójdzie, to Lewy po meczu wyciągnie album ze zdjęciami z Monachium i zacznie płakać
7
Barca gra w tej chwili tragicznie, bardzo bardzo źle
1
Oczywiście obrońca nogę wyciągnął na pełną długość przypadkowo. Ogólna zasada głosi chyba, że Barcy karne się należą, bo na pewno defensor nie zachował się neutralnie.
0
Największy z największych w dziejach futbolu zameldował się by błyszczeć jaśniej niż Słońce
1
Dzisiaj łajba Xaviego przechyli się na lewą stronę w czasie meczu.
0
@kempnou To ciekawe co piszesz
1
Ta powtórka z poziomu murawy świetnie pokazała w jakim piorunującym tempie gracze zawodowi przechodzą z fazy obrony do ataku. Delikatny błąd techniczny w przyjęciu pomocnika i United w ułamku sekundy ruszyli z kontrą.
Na tym najwyższym poziomie praktycznie nie ma czasu by myśleć, a działają nieprawdopodobne automatyzmy.
5
Aż strach się bać dzisiejszego meczu. Widzę, że Dembele jest szykowany na 50 akcji z Interem.
10
Tak mało intensywnego Liverpoolu nie widziałem od dawna. Nie widać mocy u podopiecznych Kloppa. Czołówka odjeżdża, ale przy wzroście formy, zaledwie 6 punktów do 4 miejsca można łatwo zniwelować.
Ale póki co nieszczególnie brzmią przewidywania ekspertów, którzy zgodnym chórem zapowiadali, że City i Liverpool będą bić się o mistrzostwo. A za nimi reszta miała bić się o 3 miejsce.
3
Dziś Casemiro w podstawie, Mental na ławie
1
@against_modern_football Z kibicami Barcy też różnie bywa. Przecież te wypociny na LR czasami mogą człowieka załamać psychicznie
1
@Criss18Barca "Trener nie ma wpływu na to czy zawodnicy realizują jego założenia"
Jest to jedno z najbardziej nieprawdziwych zdań dotyczących sportu.
Gdy trener jest z wyższej półki zawodnicy realizują jego założenia a zespół robi postęp/odnosi sukcesy. To go odróżnia od słabych trenerów
0
@Comfortable_ Aha, to żart był. Hmm. No ok. Nie łapię chyba na tej częstotliwości
8
Oby za kilka godzin @Rust_Cohle nie wyjaśniał nas po meczu Barcy. Pamiętajcie, karma wraca
0
@Comfortable_ Widzę sodóweczka kolegę trafiła. Poczułem się jakbym rozmawiał z niedowartościowanym Stasiem-chwalipiętą z podstawówki.
Niech ci będzie Stasiu - otarłeś się o geniusz.
0
@Comfortable_ Dlaczego nie w formie, podałem odpowiedź praktycznie od razu po zobaczeniu liter, więc zdziwiłem się, że po minucie, pojawiła się odpowiedź sprzed 2 minut wcześniej. Ciekawe
0
@Sau_Ron Princess?
1
@Janas11224 @MesQueUnClub96 Ale to nielubienie zaczęło się już przed meczem na Anfield?
1
@Rust_Cohle Ale tam dotyk. Barca przegrała na własne życzenie w swoim stylu, jak wiele razy nie dojeżdżając na mecz wyjazdowy w LM. Liverpool tu nie ma nic do rzeczy. Więc nie wiem skąd ten najazd? Ale rozumiem, że to odsuwanie winy od siebie.
8
Niepowodzenia Liverpoolu pokazują jak wielu użytkowników tej strony zostało zdemolowanych psychicznie na Anfield, pewnego wieczora. Ta potrzeba odegrania się za klęskę jest niekończąca się u niektórych.
0
@mekston A takim chciałem być męskim szowinistą i się nie udało. Eh, ciągle pod górkę ...
0
@michal26 Jeśli chcą tej samej kasy co faceci, niech grają do 3 wygranych setów i mecze po 3-4 godziny
3
Zobaczymy czy Arsenal potwierdzi aspiracje do top 4. Po wpadce z dobrze ustawionym United, ewentualne bęcki z Liverpoolem prowokowałyby pewne pytania.
United dzisiaj będzie chciało potwierdzić, że epicka klęska z Obywatelami, była wypadkiem przy coraz lepszej pracy. Jednak Everton nie przegrał od kilku kolejek, więc może być niewdzięcznym rywalem.
Z kolei Barca jest 3 dni przed meczem o uratowanie honoru w Europie, więc rywal trafia się dziś niewygodny. Możemy doczekać się dziś odpowiedzi, czy Barca i kilku jej zawodników zalicza nieprzypadkowy zjazd formy, czy jednak Xavi ma wszystko pod kontrolą
1
No to dzisiaj znowu Barca. Trudno. Trzeba się przemóc i obejrzeć ten kwaśny deser od Xaviego.
6
Bez względu na składy szef jest ten sam, więc większej różnicy nie będzie.
1
@Image Na ogół egoistycznie, a momentami rażąco pod siebie. Co się rzuca w oczy to te strzały oddawane na pałę z niedorzecznych pozycji. Swoją normę robi, ale o wiele lepiej wypadają Messi i Neymar.