4

I co? Wygramy 1:0 i będziemy mieli lidera, oraz sytuację kompletnie zakłamującą sytuację w zespole i słaby skill trenerski Xaviego. To się wysypie wcześniej czy później, jedziemy klasycznie na picu.
Na pewno nie na jakości i pomyśle. Czy to chcemy oglądać? Ja na pewno nie.

1

Lewy ma w tej chwili 16 podań na koncie, po 74 minutach

27

Ale Messi mam moc blokowania tego zespołu.

0

Xavi do grudnia w tej chwili brzmi jak przejaw szalonego optymizmu

2

Jak tak dalej pójdzie, to Lewy po meczu wyciągnie album ze zdjęciami z Monachium i zacznie płakać

7

Barca gra w tej chwili tragicznie, bardzo bardzo źle

1

Oczywiście obrońca nogę wyciągnął na pełną długość przypadkowo. Ogólna zasada głosi chyba, że Barcy karne się należą, bo na pewno defensor nie zachował się neutralnie.

0

Największy z największych w dziejach futbolu zameldował się by błyszczeć jaśniej niż Słońce

1

Dzisiaj łajba Xaviego przechyli się na lewą stronę w czasie meczu.

0

@kempnou To ciekawe co piszesz

1

Ta powtórka z poziomu murawy świetnie pokazała w jakim piorunującym tempie gracze zawodowi przechodzą z fazy obrony do ataku. Delikatny błąd techniczny w przyjęciu pomocnika i United w ułamku sekundy ruszyli z kontrą.
Na tym najwyższym poziomie praktycznie nie ma czasu by myśleć, a działają nieprawdopodobne automatyzmy.

5

Aż strach się bać dzisiejszego meczu. Widzę, że Dembele jest szykowany na 50 akcji z Interem.

10

Tak mało intensywnego Liverpoolu nie widziałem od dawna. Nie widać mocy u podopiecznych Kloppa. Czołówka odjeżdża, ale przy wzroście formy, zaledwie 6 punktów do 4 miejsca można łatwo zniwelować.

Ale póki co nieszczególnie brzmią przewidywania ekspertów, którzy zgodnym chórem zapowiadali, że City i Liverpool będą bić się o mistrzostwo. A za nimi reszta miała bić się o 3 miejsce.

3

Dziś Casemiro w podstawie, Mental na ławie

1

@against_modern_football Z kibicami Barcy też różnie bywa. Przecież te wypociny na LR czasami mogą człowieka załamać psychicznie

1

@Criss18Barca "Trener nie ma wpływu na to czy zawodnicy realizują jego założenia"
Jest to jedno z najbardziej nieprawdziwych zdań dotyczących sportu.

Gdy trener jest z wyższej półki zawodnicy realizują jego założenia a zespół robi postęp/odnosi sukcesy. To go odróżnia od słabych trenerów

0

@Comfortable_ Aha, to żart był. Hmm. No ok. Nie łapię chyba na tej częstotliwości

8

Oby za kilka godzin @Rust_Cohle nie wyjaśniał nas po meczu Barcy. Pamiętajcie, karma wraca

0

@Comfortable_ Widzę sodóweczka kolegę trafiła. Poczułem się jakbym rozmawiał z niedowartościowanym Stasiem-chwalipiętą z podstawówki.
Niech ci będzie Stasiu - otarłeś się o geniusz.

0

@Comfortable_ Dlaczego nie w formie, podałem odpowiedź praktycznie od razu po zobaczeniu liter, więc zdziwiłem się, że po minucie, pojawiła się odpowiedź sprzed 2 minut wcześniej. Ciekawe

0

@Sau_Ron Princess?

1

@Janas11224 @MesQueUnClub96 Ale to nielubienie zaczęło się już przed meczem na Anfield?

1

@Rust_Cohle Ale tam dotyk. Barca przegrała na własne życzenie w swoim stylu, jak wiele razy nie dojeżdżając na mecz wyjazdowy w LM. Liverpool tu nie ma nic do rzeczy. Więc nie wiem skąd ten najazd? Ale rozumiem, że to odsuwanie winy od siebie.

8

Niepowodzenia Liverpoolu pokazują jak wielu użytkowników tej strony zostało zdemolowanych psychicznie na Anfield, pewnego wieczora. Ta potrzeba odegrania się za klęskę jest niekończąca się u niektórych.

0

@mekston A takim chciałem być męskim szowinistą i się nie udało. Eh, ciągle pod górkę ...

0

@michal26 Jeśli chcą tej samej kasy co faceci, niech grają do 3 wygranych setów i mecze po 3-4 godziny

3

Zobaczymy czy Arsenal potwierdzi aspiracje do top 4. Po wpadce z dobrze ustawionym United, ewentualne bęcki z Liverpoolem prowokowałyby pewne pytania.

United dzisiaj będzie chciało potwierdzić, że epicka klęska z Obywatelami, była wypadkiem przy coraz lepszej pracy. Jednak Everton nie przegrał od kilku kolejek, więc może być niewdzięcznym rywalem.

Z kolei Barca jest 3 dni przed meczem o uratowanie honoru w Europie, więc rywal trafia się dziś niewygodny. Możemy doczekać się dziś odpowiedzi, czy Barca i kilku jej zawodników zalicza nieprzypadkowy zjazd formy, czy jednak Xavi ma wszystko pod kontrolą

1

No to dzisiaj znowu Barca. Trudno. Trzeba się przemóc i obejrzeć ten kwaśny deser od Xaviego.

6

Bez względu na składy szef jest ten sam, więc większej różnicy nie będzie.

1

@Image Na ogół egoistycznie, a momentami rażąco pod siebie. Co się rzuca w oczy to te strzały oddawane na pałę z niedorzecznych pozycji. Swoją normę robi, ale o wiele lepiej wypadają Messi i Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?