Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To jak rozgrywa de Bruyne to jest coś tak wspaniałego, to jest taka kwintesencja futbolu, że brakuje słów podziwu. Facet chyba ćwiczył podania w jakiejś klinice.
Z kolei połączony w parę z Haalandem tworzy rzadko widywane połączenie finezji i siły doprawionej rzeźnicką skutecznością.
Pokaz Manchesteru City rekompensuje mi wczorajsze "popisy" z kilku meczów.
2
Jeśli niemiecka dla Haalanda to ogórkowa, to angielska jest chyba zlewką po zgniłych ogórkach.
1
@tbas Nalegam na przyjęcie do wiadomości, że to jednak ja jestem starszy. Nie przyjmuję ot tak informacji, że ktoś jest ode mnie starszy To trzeba udowodnić!
1
Jeśli ten Haag dzisiaj wywiezie minimum remis, to trzeba będzie stwierdzić, że holenderska rodzina wujków @arasz1819 przeżywa wielkie chwile.
5
@BulaKG Jako osoba starsza od Ciebie, informuję, że nie wiem.
20
Powiem Wam, że będąc starszym od większości z Was, zamierzam obejrzeć derby Manchesteru. Po meczu, jako osoba doświadczona, wytłumaczę Wam o co w tym meczu chodziło.
3
@LioMessi10 Jeszcze 20 i pozwolę Ci ze mną pogadać. Ale krótko.
2
@Bocheno1 Dzięki, tak czułem, że mój elektorat jest z nizin społecznych, czyli serca tego narodu
2
Ja nie wiem, ale ta seria Xaviego mnie i zastanawia i niepokoi i cieszy.
Zastanawia ponieważ gra tylnej części ciała nie urywa. Nie widzę wspaniałej gry zespołowej, poza przebłyskami, a różnicę w mojej ocenie stanowią indywidualności.
Nie widzę efektu synergii tzn. współpraca zawodników nie prowadzi do wyższej jakości niż wynikałoby z ich indywidualnych talentów. Zastanawia też ta nieprzemakalność defensywna - ale to przetestują wkrótce lepsi rywale. Nienachalnie silny Bayern wystarczył by ten blok obnażyć. Pytanie czy to incydent, czy objawi się reguła?
Niepokoi, ponieważ widzę akcje skrzydlaków (szczególnie Dembele) kompletnie odizolowane od zespołu, łatwe do rozczytania, i lepszy taktycznie rywal powstrzyma to łatwo. Zresztą wydajność obu skrzydłowych wyraźnie spadła w ostatnim czasie.
A siła ataków Barcy ma się zasadzać na przebojowych skrzydłowych, więc...
Inny zarzut to niewystarczająca intensywność budowanego ataku.
Niepokoi też powrót do wzoru z czasów Valverde gdzie team ciągnęli Messi i Messi w bramce - Stegen. Czyżby powtórka tyle, że z Lewym? Nie o to chyba chodziło?
Cieszy, że podobnie jak i w zeszłym sezonie, pomimo nie zadowalającej momentami gry, Barca punktuje. I to jak! Ale czy to nie będzie miało krótkich nóżek?
Obserwuję, ale z niepokojem.
26
Cześć, jestem znacznie starszy od wielu z Was i zjadłem sobie zęby na tym klubie. Do grudnia Xaviego nie będzie
9
@koziar Leo jest niemożliwy. Wczoraj zresztą tych świetnych rozegrań miał znacznie więcej. Ma wybitnego skila
46
Zerkałem dziś na poczynania Messiego, totalnie znudziwszy się naszą barcelońską kopaniną i Leo przejawiał więcej energii i chęci do gry niż ktokolwiek z tej zgrai monotonnie kopiących podopiecznych Xaviego. Nie mówiąc o tym, że gola strzelił z wolnego po faulu na nim samym, a spowodowany był on tym, że rywale nie byli w stanie powstrzymać Messiego w dynamicznym dryblingu.
6
@macio_944 Chyba się mylisz. Bilans w tym sezonie jest świetny, a Lewy odgrywa niebagatelną rolę. Bez takiego zawodnika, a to tu się zremisuje, a to przegra i nie wygląda to aż tak świetnie w tabeli. Bardzo dużo maskuje ten nasz Lewy i stwarza inne możliwości.
1
@Bocheno1 Dziś cały wieczór mąk piekielnych. Wracałem do domu pełen nadziei, kończę jako starszy o 10 lat, zbity człowiek.
5
@marcin62 No ale tam gdzie wpadła piłka było praktycznie pusto. Więc na pustaka
2
@arasz1819 Tak, ale to nie było podanie otwierające na gola. To co Lewy zrobił po tym podaniu, to był dopiero majstersztyk, poza zasięgiem większości zawodników
3
@Kgorecki2500 2/7? To praktycznie pół
1
@Bocheno1 Nie psuj mi złego humoru zachęcając do optymizmu.
3
Lewy dziś jednoosobowo zrobił różnicę. Niestety martwi mnie to, że była to akcja całkowicie odizolowana od zespołu. Teamwork leżał i kwiczał dziś wieczorem.
Lewy tą akcją pokazał klasę światową, a koledzy absolutnie życia mu nie ułatwiali.
6
Albo takimi meczami wygrywa się ligę, albo to się pięknie rozsypie.Ja już po 1 połowie nie wytrzymałem nerwowo. Jak za Velverde chipsy z sosem czosnkowym uratowały wieczór.
0
Xavi do grudnia
0
@arasz1819 A to Twoi fani? Ten niżej to jest też mój psychofan, z kolei Rust_Cohle to dobry chłopak.
0
@Rust_Cohle Nie zdziwiłbym się, nie znam nikogo kto nie cierpiałby Mourinho bardziej niż nasz zacny kolega. I podobnie Realu.
0
Ja, dziennikarz: panie @arasz1819, Jose Mourinho wygrał dziś na wyjeździe prestiżowy mecz z Interem i zajął premiowane awansem do LM, 4 miejsce w tabeli?
Czy czuje pan doniosłość tej chwili?
1
Zobaczymy czy dziś Xavi uratuje posadę. Będzie ciężko
0
Ależ słaby ten mecz Lecha. Legia jest słaba, ale Lech nie wiele lepszy
1
@Ojciec5tkidzieci Remis i 4 porażki w ostatnich 5 meczach. Trudno ocenić czy przetrwa, ponieważ tam wchodzą w grę układy rodzinne.
Ale z pewnością potwierdza talent...
6
Valverde w Bilbao odkuje się w LM na Liverpoolu.
5
Musiala 2 asysty i gol w pierwszej połowie meczu z Bayerem. Ostatnio najlepszy gracz meczu z Anglią. Rośnie wielki piłkarz. Ma i grę i liczby
1
@Pawel13sz Niech grają sobie z Argentyńczykami, w końcu tam uciekali po 2 wojnie światowej. Niemcy pamiętam jako znacznie gorszy zespół niż moja wspaniała brazylijska paczka.