0

@RosjaninBut Z pewnością, szkoda jednak, że to społeczeństwo aż tak zdurniało, stając się z braćmi Węgrami ostojami wstecznictwa w Europie.

Przyjmuję to co napisałeś, żałuję, że ten wylew ciemnogrodu konserwatywnego (dla mnie to konserwatyzm patologiczny) nie obejmuje rozsądnych 10-15 %.
To jakaś inwazja dinozaurów. Moje zmartwienie, czy z odejściem tych dinozaurów to się zmieni, czy lud discopolo nasącza swoimi uprzedzeniami młodsze pokolenia.

1

@michal26 Wpisywanie się w nurt prorosyjskiej narracji to właśnie ten przejaw sprzyjania Putinowi. Tego w ogóle nie powinno być, a Konfa robi to jeszcze w obleśny, śliski sposób.
I podobnie jest z podskórnym rasizmem, antyfeminizmem, prokościelnością

2

@michal26 Zakładam, że przy dowolnej frekwencji co trzeci to pisior.
Nie poszedłbym tak daleko by stwierdzić, że demokracja nie ma sensu. Wręcz przeciwnie, tylko demokracja ma sens. To, że czasami się wywróci i ma perturbacje, wcale jej to nie dyskwalifikuje.

Oczywiście, pełna zgoda, że pieniądze powinny płynąć z pracy, ale widać przekupna patoczęść społeczeństwa, podkarmiana sukcesywnie papką ideologii dla nierozgarniętych dziobaków-połykaczy sądzi inaczej.

Brak refleksji, brak wyobrażenia czym rządy PiSu się mogą zakończyć, brak zastanowienia, skąd inflacja, skąd raty kredytów ponad 100% wyższe. Dramat

3

Czytam, że sondaż pokazuje, że 35,9% ludzi w Polsce chce głosować w PiS.
Czyli co 3 mijana osoba na ulicy to .............. patentowy

2

@HighestInTheRoom To co z Ciebie za wierzący? Palisz ale się nie zaciągasz. E tam, phi tam, nie uznaję tego usprawiedliwienia

0

Niedziela - i co drodzy koledzy i koleżanki wierzący? Dzień święty uświęciliście? W kościele byliście i komunia została przyjęta?

Tak sobie wyobrażam osobę wierzącą.

2

@tomek8756 Konfederaci to światopoglądowy rak. A to podskórny rasizm, a to zniewalanie macic, a to flirty z Putinem. Totalnie obleśni ślizgacze.A w sprawie Ukraińców zachowują się jak wszyscy populiści w każdym kraju gdzie przybywają imigranci. Świat ma się kończyć a jakoś tak się nie dzieje.

4

@FioletoweOczy Tu nie chodziło i pisanie na Leo, tylko o atakowanie Leo.
Czym innym jest konstruktywna opinia, a czym innym najazd troli.
A ponieważ Leo jest legendą, niezrozumiałym jest chęć bezpardonowego ujeżdżania na Messim. Po co?

4

@thorin Młodzież zawsze słuchała/słucha/będzie słuchała tego czego chce - Ameryki nie odkrywasz.
Ja tylko ubolewam, że młodzież i potem już dorośli, zamiast mieć elementarną ambicję i chcieć się rozwijać muzycznie, wybiera tani fast-foodowy chłam z taśmy produkcyjnej. Bez stylu, bez klasy, bez treści, bez sensu.

Ta rozmowa nie ma do końca sensu, bo jak ktoś nie odkrył w życiu pewnych pięknych kolorów i wybiera wszystko w jednym kolorze, to do takiej osoby nic nie dotrze. Po prostu niektórzy zatrzymują się na pewnym etapie i go nie przeskoczą

2

@Sau_Ron Sorry za brutalność, ale aż się zapowietrzyłem gdy to przeczytałem. To o czym mówisz to dla mnie jakieś melodyjki, których nawet nie ustawiłbym na zegarku elektronicznym z komunii w latach 80-tych.

Jako rzekł @kamyk_23 młodzież dziś naprawdę wybiera kompletnie nieambitny chłam. Ja nie rozróżniam tych melodyjek dzisiaj, 10 lat temu, czy 20 lat temu. To jakaś niestrawna papka.

Pamiętam, że też takich popproduktów słuchałem ale koledzy w liceum pokazali mi muzykę z treścią i jakością, a ja chciałem się uczyć i rozwijać. To był przeskok, z Modern Talking na Led Zeppelin. Ja nawet nie wiedziałem, że Led Zeppelin istnieje, ale gdy ich usłyszałem, to wiedziałem, że nie ma odwrotu i pop, disco i wszytko co lansowane w mediach dla mnie przestało istnieć.

To o czym mówisz, to dla mnie muzyczne KFC, z kawą w plastikowym kubku.
Lepsza jest wytworna muzyczna restauracja, gdzie kawę serwuje się w filiżance z porcelany.

6

@Barcanajlepszyteam Aha, trol Messiego zaczyna robić wykłady z tego kto jest prawdziwym kibicem Barcy. Koszmarny typ

45

Właśnie doczytałem, że Messi w tym sezonie, we wszystkich meczach, ma bilans:

12 meczów- 8 goli - 8 asyst.

35-latek co 66 minut gol albo asysta.

7

Jutro o tej porze będziemy po kolejnej porażce reprezentacji. Ciekawe Jak Czesiek "nie pamiętam o czym rozmawiałem z Fryzjerem" Michniewicz będzie tłumaczył wynik?

4

Swoją drogą, ten sezon jest chyba pierwszym od lat, w którym Ronaldo tak fatalnie startuje. Słaba jakość gry, nie wiem czy nie obniżona fizyczność, słowem lekki dołek.

Ciekawe czy to skutek braku sezonu przygotowawczego, czy jednak zmierzanie do mety w związku z zaawansowanym wiekiem?

26

@masq Miewam się doskonale a Ronaldo nigdy na mnie źle nie wpływał. U mnie stany psychotyczne na tle danego zawodnika nie występują. A ponabijać się z głównego rywala Barcy przez 9 sezonów, to czysta przyjemność.

40

Wiecie co mnie napawa sporym optymizmem przed występem Argentyny na MŚ? Poza Messim w składzie i poza kilkoma fajnymi graczami, Albicelestes grają od dłuższego czasu z bardzo dużą intensywnością. Są twardzi, zwarci, nie odstawiają nogi, niechętnie tracą bramki i są najzwyczajniej w świecie niewygodną ekipą.

19

Takie podśmiechujki z Cristiano, a w wyjściowej jedenastce znalazł się jeden gracz z niższą notą od Ronaldo na whoscored - William Carvalho 6.69, czyli o 0,07 mniej niż sławniejszy kolega.

7

Asysta Ronaldo odmieniła losy meczu. Ja bym nawet odważył się na stwierdzenie, że zmieniła futbol.

2

Portugalia prowadzi 3:0. Król jest tylko jeden!

1

Enrique skończy jak w Barcelonie i jak Xavi w grudniu. Tako rzecze Comentateiro

50

Tak człowiek patrzy na całokształt gry Messiego w tym sezonie i z całą pewnością w całej historii nie było 35-latka, który grał na tak kosmicznym poziomie. Innymi słowy, jakichkolwiek 35 latków z historii deklasuje.
Ba, ten poziom jest tak wysoki, że Messi spokojnie rywalizuje z innymi piłkarzami w primie.
A już fakt, że reprezentacja Argentyny zbudowana jest wokół dziadka Leo, i funkcjonuje znakomicie to niespotykany fenomen. Tam widać najlepiej jak bardzo partnerzy darzą swojego kapitana zaufaniem. Wyjmij Leo i to jakby wyciągnąć mózg z organizmu.
Niesamowity facet

23

I gdzie są ci Niemcy bez Lewego? Nie istnieją

4

Bayern musi zwolnić Nagelsmanna. On zainfekował już nawet Niemcy Flicka

1

@8stoichkov8 Ten chór rozłożył mnie na łopatki. Już sam fakt, że wziął się za kawałek Rage'ów jest ... ujmujący

Rush jak zawsze poza skalą

2

Zaspałem, a nastawiłem budzik na 7:11. Może ciężar tego co przygotował Czesiu mnie przytłoczył.

3

@Bocheno1 Miarkuj chłopcze, miarkuj. To, że przeszliśmy na ty nie upoważnia do takiej hucpy w dowcipach : )

7

@masq Mam zgrzyt, gdy Ty jako osoba produkująca bzdury taśmowo, oceniasz kogoś kto wielokrotnie Cię przewyższa.

6

@Commandement Nieustanne atakowanie jednego piłkarza i jednostronne przedstawianie w negatywnym świetle nie jest negowaniem statusu, bez wypowiadania tego zdania?

Kiedyś naszemu koledze-trolowi w sposób niepodważalny wyjaśniłem, jak podważając Messiego w pewnym aspekcie, wrzucił de Bruyne do kosza z nieudacznikami.
Pseudologika fanatyka, prowadziła do wniosku, że legenda Belgii i M City, to przeciętniak, a to dlatego, że obsesyjna chęć ujmowania Leo, kazała kwestionować jego statystyki.
To był skutek uboczny własnej głupoty - rykoszet uderzający innych grajków.

Nie podważanie statusu legendy nie następuje poprzez gnojenie.

13

Komentarz usunięty

25

Ja wiem, że portugalski dziad nawiał, ale przypomnijcie sobie jak Sousa ustawił mentalnie Polaków na mecz z Anglią u siebie. Bez kompleksów i walcząc jak równy z równym. A dziś powrót do starych zwyczajów piłkarskich przykurczów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?