Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem przed 4 kwartą trzeba naturalizować Lebrona i Duranta i jedziemy z nowymi wzmocnieniami.
1
Chłopaki pudłują trójki, osobiste, proste kontry. Nie róbcie takiego tartaku, bo przyjdzie ktoś z Lasów Państwowych i was wytnie
2
Moment psychologiczny jest trudny dla Polaków. Oni może tego nie wiedzieli, ale ktoś kto ogląda ich regularnie, wiedział, że nie unikną przeznaczenia.
1
Dzieje się dokładnie to co zapowiedziałem w przerwie meczu Polaków. 1 połowa to było zaburzenie, które razem z piramidami przyleciało z kosmosu
0
Ponieważ wczoraj Barca przegrała z Baya, wyjdę z nory i przypomnę moją tezę, że Xaviego do końca grudnia nie będzie w klubie.
0
Żydzi leją Arabów. W tym Araba Messiego.
0
Pamiętacie kto wczoraj wyglądał lepiej niż rywal do przerwy? I pamiętacie kto przegrał mecz?
Moja obawa jest taka, że po meczu Polaków będziemy się pytać jak mogli przegrać 2 połowę 20 punktami. Doncić jest w stanie odpalić wrotki, a z naszymi graczami różnie już bywało
5
Ponitka do przerwy 16 punktów, 7 asyst, 7 zbiórek. Mateusz gra dzisiaj koncert
2
@Bocheno1 Nie bluźnij. Podziwiaj posągowego Skandynawa
2
@Barca1992 @fart Co tu się wyrabia? Nasi leją Doncicia 12 punktami.
0
Wczoraj oficjalnie zakończył się miesiąc miodowy Lewego i Barcy.
4
Rok temu śmietanka UHT do kawy - cena 2 zł.
Dodajemy 16% inflacji
2 zł+32 g = 2,32 zł
Ja zapłaciłem dziś 3 złote czyli mniej więcej się zgadza. Hmm. Prawda.
29
Wczoraj wrócił jeden koszmar, towarzyszący Barcy od lat - ten zespół nie umie zabijać meczów/dwumeczów w sprzyjających okolicznościach. Rywal ogrywany niemiłosiernie, setki na talerzu, zanim Bayern się obudził powinien dostać 3 gongi, a wynik na koniec 0:2. Zabrakło instynktu killera.
Na Anfield też nic nie zapowiadało klęski. Ale jak to w Barcy - wylewiki w obronie, nieskuteczność pod bramką rywala i temat pozamiatany. Barca zbyt mało wyciska z własnej jakości.
Najbardziej mnie dobiło jak w meczykach Włodarczyk powiedział, że Bayern wygrał zasłużenie. Nie wiem na jakiej podstawie to powiedział, bo ja nie widziałem silnego i dobrze grającego rywala, tylko team który skorzystał w partaczonych setek Barcy i przez 45 minut był bezradny.
7
Ja tylko uświadomię co niektórym, że przegraliśmy z Bayernem, który w tym sezonie jest przeciętny. Dzisiaj też zagrali przeciętny mecz. Bardzo szwankowała ich gra ofensywna a defensywa była dziurawa. I z takim zespołem, wielkim tylko z nazwy, przegraliśmy 2:0.
1
No i z Interem zrobi się dwumecz o wyjście z grupy.
3
Gra Barcy najzwyczajniej nudzi w tej chwili
0
Za cholerę tej zmiany nie rozumiem. Za bardzo dynamiczni byliśmy?
3
Barca gra na 3+, a Bayern jest słabiuteńki. Lewy na razie załatwia kolegów koncertowo, marnując znakomite sytuacje. Dembele bardzo nieudane zawody, słabo wygląda wyprowadzenie spod bramki, gra kombinacyjna nie powala - w obu przypadkach koledzy nie pokazują się na pozycjach. Busi 2 rażące błędy, ale bez konsekwencji. Dużo niechlujności przy ostatnim podaniu i nie tylko. Lewy z pudłami to również zaliczyłbym jako element niechlujności.
Wynik nie oddaje przebiegu meczu, Barca powinna już prowadzić 2:0.
0
Ciekawe czy Busquets coś wywinie. Tak mi głos wewnętrzny podpowiada, że tak.
0
@pax Znając Ciebie, nawet przez chwilę nie spodziewałem się, że to przypadek. Obalasz fundamenty matematyki, ale wiem, że coś za tym stoi.
11
Idę spać. Jutro o tej porze pewnie będę cały w rozedrganiu emocjonalnym, więc trzeba dziś skorzystać z możliwości zaśnięcia w tybetańskim spokoju ducha.
1
Czyli z matematyki redakcji wynika, że 7.5 > 8. No trudno, wybaczam, w końcu to portal piłkarski.
25
Taki Kagawa to ma talent. Lewy nie, no musimy przyjąć, że pewnego poziomu nie przeskoczy.
1
@Survier Nie mówiąc o morzliwych wylewach defęsywnych
1
Ten mecz jutro mnie jara jak ćpun marychę albo marycha ćpuna.
7
@burixgm Wszystko wskazuje, że obejrzysz go w necie zagranicą
1
To ten Busi, będzie jutro nadanżać czy nie? Bo jak zacznie włanczać tryb zabawa w środku pola, to dostarczy nam ciężkich emocji.
0
@Xxxbarca4ever Każdemu polecam włanczać piękne wyrażenia do swojego repertuaru
6
@Kgorecki2500 Im mniejsze stawki, im więcej meczów, tym mniejsze szanse na wygraną.
Im mniej meczów na kuponie, tym większe szanse na wygraną.
To podstawy. Ale mniej meczów, to większa stawka by wygrać te same pieniądze. By to zrobić potrzeba odwagi, przełamania i braku obaw przed ewentualną przegraną. A potem konsekwencji by odrobić stratę.
Tymczasem człowiek wybiera więcej meczów, za mniejszą stawkę i małymi krokami mnoży przegrane i straty w kasie
0
Taki sucharek ode mnie:
Jakie drzewa ogrodnik sadzi na działce? Tuje
Jakie drzewa de Bruyne sadzi w na działce? Asystuje