3

Jutro balonik może pęc

2

Online 1965 cules. Jutro o tej porze przewiduję między 6-7 tysięcy. Strona zapłonie

40

Niepotrzebne skreślić:

Jutro o 23 po meczu:

1) Wiedziałem, pierwszy poważny rywal i Xavi rozkraczył się jak baletnica w czasie "Jeziora łabędziego". Nadmuchał PR na cieniasach, a jak wyszedł z baru pierwszy lepszy Mike Tyson, dostał plombę na zęby i wylądował na OIOM-ie.

2) Który to już raz Busi nie nadąża w meczu z renomowanym rywalem. Znowu to samo, zabawa z piłką na środku i gol po stracie piłki. To się nigdy nie skończy - dołączyć go do Alby i Pique i zostawić na mecze z Cadizem

3) Obrona dzisiaj powtórzyła wiekopomny występ na Anfield. Dzieci we mgle. Xaviemu można dać Maldiniego, Ferdinanda, Baresiego i Puyola z prime'u i zawsze będzie to samo. Niech Saudyjczyk wraca na pustynię.

4) I gdzie ten Lewy jak przyszedł mecz o stawkę? Pytam. Gdzie się podział? Niemcy dobrze wiedzieli co robią wciskając nam go za kupę kasy. A teraz Kahn siedzi w fotelu liczy kasę i świętuje 3 punkty.

5) Niemcy na kolanach! Wiedziałem, że tak będzie, skali błędów jakie dziś popełniali w obronie dorównuje tylko ich arogancja.

6) Xavi to nowy Pep Guardiola, nie ma co owijać w bawełnę. Tak ograć Bayern na ich terenie może tylko trener legendarny.

7) Nie widzę innej drogi niż autostrada do finału, w tej chwili nie ma może poza City zespołu na naszym poziomie. Xavi - prowadź Midasie trenerki

3

@Kgorecki2500 Uspokój mnie, że nie musisz starszym wyciągać kasy z konta by realizować swoje bukmacherskie hobby. Bo tu mi coś podpada ...

4

Czy ofiarą wyborów Xaviego padnie de Jong? Czy Gavi? Gavi poza 11 byłby bez sensu bo prezentuje świetną formę, jest wszędobylski i pracowity, a tu trza chłopa, który popracuje przy odbiorze, zamelduje się w nagolennikach rywali i zabiega ich ździebko. Busi raczej wyjdzie w podstawie, Pedri też. Ale nie byłbym pewien czy Bayern nie weźmie Busiego na karuzelę. W końcu może być jutro mniej gry stacjonarnej, a więcej obustronnej ganianki, w czym Busiemu trudniej wykazać swoje walory.

Może de Jong, Gavi i Pedri. Ja bym tak postawił, chciałbym zobaczyć jak wypadnie na tle Bayernu nasza trójka z niedalekiej przyszłości. Ogrywać ich razem i basta! Alba też miał liczby w zeszłym sezonie, z Pique Barca traciła mniej goli, dziś ich obu nie ma w składzie, a wszystko funkcjonuje jak należy. Czas na odważne decyzje.

7

@MesQueUnClub96 Nieprawda, nie czytałeś

4

@Gaz Nie postawiłbym go wyżej niż de Bruyne. Inne style, ale klasa podobna.

0

@Kessie A Grosicki za co?

9

Messi 7 kolejek - 7 asyst (oprócz 3 goli). Profesor w formie, ma ten przegląd chłopak

6

Trochę naciągane ...

2

Gdyby nie Włosi to byśmy wygrali dziś mecz

2

@Emhyr Raczej znakomity. Po 1/4 w MŚ co było już hiperwyczynem, ten wynik należy odebrać jako sensacyjny. My przed kolejnym EURO musimy grać w prekwalifikacjach.

Zasadniczo to nie powinno się zdarzyć

0

@Lisek No tak, Niemcom pisiory zarzucały Nordstream 2, a sami zrobili sobie Nordstream węglowy do Polski. A przecież jakiś czas temu pamiętam były zapasy węgla na hałdach w Polsce i nie było co z nim robić. To management!

3

Coś nieprawdopodobnego! Jakie jest prawdopodobieństwo, że 3 mecze z rzędu w turnieju koszykarskim zakończą się tym samym wynikiem? Nie wiem, ale podejrzewam, że są to liczby typu 1: 1mld, a może i znacznie więcej. Otóż dziś na Eurobaskecie wszystkie 3 mecze zakończyły się wynikiem 94:86.

Obserwuję NBA od wielu, wielu lat i nie przypominam by tego samego dnia zdarzyły się 2 takie same wyniki wśród nawet kilkunastu meczów. Choć może tu coś przeoczyłem.

@fart Widziałeś dziś Brada Stevensa na meczu Polska - Ukraina?

1

@Barca1992 Katastrofalnie pograli ostatnią minutę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

She did it, she did it!

0

@Rewolucja123 Pewnie wyjdę na smutasa i głupka, he he

4

Jabeur już odpuść Idze, chłopie

1

@Bocheno1 Tryplet

0

Iga ma dzisiaj dzień klaczy.

5

Dziś w meczu Barcy powaliło mnie jak kolosalną różnicę zrobiło wejście kilku topowych graczy. Nagle wszystko stało się ultra proste.

0

Jak rozumieć ten finał Igi po kilku tak słabych turniejach? Niepojęte, dziewczyna powstała jak feniks z popiołu

1

Na niebieskiej trawie Idze idzie lepiej niż na zielonej

17

Zaryzykuję tezę, że Messi we wszystkich dotychczasowych meczach Barcy tego sezonu nie byłby w stanie dostarczyć Barcy większej jakości niż Robert.

4

@axegrinder Ja jestem zachwycony. Dosłownie spijam jego grę w meczach jak śmietankę

7

Nie, no takiego wejścia polskiego smoka Lewego to w życiu się nie spodziewałem. Byłem dość wyważony, 20-kilka goli w lidze, ok. 7 w LM w 10 meczach, a ten już dowalił do pieca 9 bramek mimo, że sezon dopiero się zaczął.

A gdzie aklimatyzacja? A gdzie przyzwyczajenie do innej ligi? A gdzie czas potrzebny do zrozumienia z kolegami? Przecież opuszczając Bayern miał wyjść z wygodnego środowiska gdzie znał wszelakie systemy na pamięć, a w Barcy miał się ich dopiero uczyć. Lewy ma boiskowe IQ na poziomie poza skalą - Barca to wyeksponowała, a w Bayernie wyglądał świetnie, ale jego gra nie była tak wieloaspektowa. W zeszłym sezonie widać było po Lewym zmęczenie środowiskiem Bayernu, w Barcy rozkwitł w wieku 34 lat i w każdym zagraniu widać, że facet jest najzwyczajniej szczęśliwy.
On jednoosobowo robi kolosalną różnicę i niebotycznie podnosi jakość.

Prosiliśmy o skutecznego napastnika, a dostaliśmy wielofunkcyjną maszynę do niszczenia rywali. Oby silniejsi rywale tego nie zweryfikowali, ale póki co jest rewelacyjnie.

11

Dziś Lewy 2 klasyczne hattricki - po jednym w każdej połowie

32

Użytkownik radlu ze strony Manchesteru United rozbawił mnie swoim komentarzem:
"Przynajmniej wiadomo dlaczego Ronaldo nie chciał grać w LE. Wiedział, że to dla niego za wysoki poziom."

6

@MESSIah16 Czepiasz się, Brytyjczycy popierają rodzinę królewską i jej istnienie, oraz co za tym idzie finansowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?