1

Na niebieskiej trawie Idze idzie lepiej niż na zielonej

17

Zaryzykuję tezę, że Messi we wszystkich dotychczasowych meczach Barcy tego sezonu nie byłby w stanie dostarczyć Barcy większej jakości niż Robert.

4

@axegrinder Ja jestem zachwycony. Dosłownie spijam jego grę w meczach jak śmietankę

7

Nie, no takiego wejścia polskiego smoka Lewego to w życiu się nie spodziewałem. Byłem dość wyważony, 20-kilka goli w lidze, ok. 7 w LM w 10 meczach, a ten już dowalił do pieca 9 bramek mimo, że sezon dopiero się zaczął.

A gdzie aklimatyzacja? A gdzie przyzwyczajenie do innej ligi? A gdzie czas potrzebny do zrozumienia z kolegami? Przecież opuszczając Bayern miał wyjść z wygodnego środowiska gdzie znał wszelakie systemy na pamięć, a w Barcy miał się ich dopiero uczyć. Lewy ma boiskowe IQ na poziomie poza skalą - Barca to wyeksponowała, a w Bayernie wyglądał świetnie, ale jego gra nie była tak wieloaspektowa. W zeszłym sezonie widać było po Lewym zmęczenie środowiskiem Bayernu, w Barcy rozkwitł w wieku 34 lat i w każdym zagraniu widać, że facet jest najzwyczajniej szczęśliwy.
On jednoosobowo robi kolosalną różnicę i niebotycznie podnosi jakość.

Prosiliśmy o skutecznego napastnika, a dostaliśmy wielofunkcyjną maszynę do niszczenia rywali. Oby silniejsi rywale tego nie zweryfikowali, ale póki co jest rewelacyjnie.

11

Dziś Lewy 2 klasyczne hattricki - po jednym w każdej połowie

32

Użytkownik radlu ze strony Manchesteru United rozbawił mnie swoim komentarzem:
"Przynajmniej wiadomo dlaczego Ronaldo nie chciał grać w LE. Wiedział, że to dla niego za wysoki poziom."

6

@MESSIah16 Czepiasz się, Brytyjczycy popierają rodzinę królewską i jej istnienie, oraz co za tym idzie finansowanie.

4

Kolega @tomek8756 wrzucił zdjęcie z konta Kazimierza Grenia, w którym naśmiewa się z Bońka. Ciekawe czy wszyscy wiecie skąd te uszczypliwości w stronę naszego byłego prezesa? Kiedyś bowiem Borek przeprowadził taki oto wywiad 1:30, w którym Boniek zrobił z pana Kazia totalną szyderę (nawet Borek zadając pytanie musi powstrzymywać się ze śmiechu):


0

Jak nie kończysz w trzech setach, to nie wygrywasz w dwóch. Ja nie wiem, ale jakoś podobnie brzmiało to powiedzonko

2

@arasz1819 Twój szyderczy rechot z Mentala dotarł właśnie do mojego domu w postaci fali uderzeniowej

0

Niemce nas biją, Amerykany nas biją, gdzie te powstania z kolan?

2

Torres wczoraj gol i asysta do Lewego. Świetnie Ferran wyczuł dystans i wyszło miodzio wystawienie na gola.

0

Manchester okrutnie męczy się z Sociedad. Przypomnę, że potężny Xavi zrobił z Sociedadu potrawkę, którą zjadł na sucho.

14

Mi hattrick Lewego nie przysłonił faktu, że w Lidze Mistrzów Robert nie strzelił gola już od 23 minut.

2

@P33ck Dżem, Kult, T.Love, Riverside, TSA, a w sumie jest jeszcze wiele innych jak np. Republika, Maanam, Pidżama Porno itd

2

To prawda, że Lewy to drewno. Dziś to drewno zapłonęło i rozpaliło stadion i kibiców Barcy do czerwoności.

0

Wczoraj napisałem, że Ney jest w tym sezonie najlepszym graczem na świecie. Dziś po raz kolejny patrzę na Lewego i może trzeba będzie zmienić zdanie

6

Zieliński 2 gole i asysta z Liverpoolem? Co tu się wyprawia? Niesamowita historia i niesamowita forma naszego gracza

7

To podejście do wykonywanego zawodu Dembele w tym sezonie - opad szczęki do ziemi.

1

Sykora - to ten gracz za słaby na Lecha. To jak silny jest Lech?

2

Robert od pierwszego meczu ligowego Barcy, autentycznie króluje w naszym klubie. Fenomenalna jakość!

0

Ney w tym sezonie to zdecydowanie numer 1. Kosmita w akcji

1

Trzeba dzwonić i budzić Piechniczka. Leśny dziadek Messi zaraz zaczyna mecz.

0

A czemu na stronie nie ma jeszcze "Znamy składy"? Przecież Messi już gotowy

1

Ale kuriozalna sytuacja w meczu kosza Słowenia - Niemcy. W 1 sekundzie spotkania przy rzucie sędziowskim, zawodnik Słowenii wyskoczył w górę i przy lądowaniu skręcił sobie nogę.

4

@Kgorecki2500 Młodyś, głupiś, ucz się ucz na błędach

7

Niemce sobie nie radzą: Nagelsmann zawodzi w Bayernie, który nie liderem. Tuchel męczy się już absolutnie z każdym. No i Tusk ciągle drugi w sondażach

2

"Niemiec jest obecnie drugim najlepszym bramkarzem pod względem obronionych strzałów w LaLidze, oby tak dalej!"
Wiem co autor miał na myśli, jednak wolałbym, żeby tych interwencji Stegen miał jak najmniej wskutek dobrej defensywy zespołu.

1

@TheNekro94 What? Ale o czym mowa? Ja nie z tych siedzących w serialach

1

To niesłychane, że po sukcesie Haaga z Ajaxem, a mam na myśli 1/2 finału LM, włodarzom Barcy nie przyszło do głowy by spróbować zatrudnić Holendra. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej się dziwię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?