8

A skąd to limo u Laporty? De Jong mu odpowiedział na kolejną ofertę obniżki pensji?
Doceńmy poświęcenie prezesa - widać negocjacje nie idą gładko.

1

Gra Espanyolu budzi nasze nadzieje na urwanie punktów Realowi. Warto czekać i oglądać

1

Dzisiaj bardzo niewyraźny Messi, choć ze strzałem w słupek i świetnym wypuszczeniem Neymara, który wywalczył karny.

Neymar wyglądał stosunkowo najlepiej z trójki wielkich, podczas gdy Mbappe był fatalny, a jego chamienie się w poszukiwaniu gola było ewidentne.

No i rzadko widziane zjawisko czyli słaby mecz Verrattiego.

Dziś gra Barcy w porównaniu do tego co pokazało PSG, to inny poziom, do którego Paryżanie się nawet nie zbliżyli.

2

Jednak mam jakiś taki niesmak, że strzelił gola Roberto a nie Robert

7

No no. Barca jest dzisiaj ładna wizualnie, elegancka, estetyczna i cierpliwa. Widzę dość dużą dokładność, praktycznie nie ma słabych punktów wśród zawodników.
Mecz pod 100% kontrolą, akcje bramkowe przecudne, pokazujące co znaczy dobre rozegranie piłki ze środka do skrzydłowego, po którym następuje doskonałe dośrodkowanie lub zagranie.
Dziś dostaliśmy próbki jak znakomite piłki potrafi zagrywać Raphinha. Właśnie takiej jakości podań spodziewaliśmy się gdy do nas przychodził a potrafią one zrobić kolosalną różnicę w meczu.

2

@Kgorecki2500 Świetna odpowiedź, w zasadzie wyczerpałeś temat

0

Lech wygrał - maszyna ruszyła i teraz tej lokomotywy nic nie zatrzyma. Lawina 9 sytuacji bramkowych to monstrum, które dziś zmiotło Piasta.

4

Czas na kolejne artykuły w niemieckich gazetach, o tym jak odejście Lewego odblokowało Bayern.

0

@sevs Sezon dopiero się zaczął. Ale póki co bawi się jak na dobrej imprezie

2

Pierwsza zapaść Arsenalu w sezonie, właśnie spadli na 3 miejsce w tabeli.

1

Jakie to jest bydlę nie do przepchnięcia z Haalanda!

3

Posada Pepa uratowana

0

No to jeszcze 45 minut walki Pepa o posadę.

0

City tak rozprawia się dziś z rywalami jak PiS z inflacją

4

City gra dzisiaj niezwykle jałową piłkę, mało ruchu, brak pomysłów na rozerwanie defensywy rywala. Coś jak my z RSSS, ale czy City ma swojego Ansu?

4

Przychodzi Liga Mistrzów i City znowu zawodzi. Tylko jak Crystal Palace dostało się do tych rozgrywek?

0

A czemu nie gra Aguero?

4

@Kitek1640 To też ostatnie słowa jakie Maguire usłyszał od ten Haaga.

1

@Encore No nareszcie, ile można było się obijać Bruno?

2

Widzę, że sporo osób nie rozumie co się wydarzyło w meczu Manchesteru United. No to wyjaśniam: Cristiano w pojedynkę wybronił dla United jednobramkowe prowadzenie. To oczywiste - wspaniała zmiana.

2

@tomek8756 Wywołaj lizusa pisowskiego eendrju czy jakoś tak. Kaczyński osobiście wszedłby mu na głowę, naszczał, wsadził węgiel w tyłek, a ten by to wszystko strząsnął i wyciągnął, po czym obwiniłby Tuska.

Rzecz w tym, że andrzejek z naszej strony to 1 z grona 35% tych bezrefleksyjnych lizusów i powiedz mi co myślący człowiek ma zrobić, skoro nic nie może zrobić? Przez ten beton nic się nie dostaje, żadne wiertło tego nie przebije.

Jedno wiem na pewno, do pisowskich głów dwutlenku węgla dociera w nadmiarze, widzę poważne objawy zaczadzenia

1

@Bocheno1 Wypraszam sobie, ja do gorących trafiam przypadkowo

1

O 20.45 w Serie A mecz zacznie drużyna, która obok Bayernu jest uznawana za faworyta do wyjścia z grupy C Ligi Mistrzów.

0

@Rust_Cohle Jaki Dodi, co za Dodi? Ja się nie zna na tych laramblowych intrygach.
Ja sam zastanawiałem się w zeszłym sezonie, czy nie podkablować Bruno do bana za to co wyprawiał na murawie

1

@Encore Wszyscy zbanowani tak mówią

0

@Encore Bruno, United wygrywa, a Ty siedzisz na banie. Co to za numery odwalasz? Jak Cię poważnie traktować?

1

@lucca87 Podobnie jak kolega @4cesc4 źle oczytaliście mój wpis. Pytam czy ten film to nie fejk, nagrany nie w szkole, tylko prywatnie by wywołać gównoburzę.

Dlatego bez nazwy szkoły, potwierdzenia, że ten gość jest nauczycielem, dla mnie to video jest bezwartościowe.

Mogę równie dobrze nagrać coś takiego z sąsiadem w poczekalni autobusowej

1

@MesQueUnClub_87 Jak chłopaki z T.LOVE powiedzieli: nikt nie śpiewa tak źle jak Muniek, ale nikt tak świetnie nie sepleni

0

@Barca1992 Taki film mogę nagrać gdziekolwiek, jakiej szkoły to dotyczy? Innymi słowy pytam czy ten filmik to ściema czy nie?

0

@Hubert102 Jako Poznaniak potwierdzam w 100%, Grabarz śpiewać nie umie w ogóle, ale słucha się go świetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?