Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 I dalej się nie przebiło przez zbrojony beton, ze nie jestem lewicowy? Dlaczego ja mam cokolwiek tłumaczyć człowiekowi o zabetonowanej głowie? Jak zrozumiesz co to znaczy skrajny lewicowiec, to możemy dyskutować.
W przeciwnym razie musiałbym zamówić młot pneumatyczny.
0
@domin682 Przypadkowo przeczytałem powyższy wpis i wybacz, ale kompletnie nie zrozumiałeś wpisu @pax. To niestety częsta wada użytkowników tutaj, stąd nieporozumienia i bezcelowe dyskusje. On wręcz użył sarkazmu, gdy konserwatywnemu koledze pogratulował nieuświadomionych postępowych elementów w jego życiu.
W żadnym miejscu nie zachęca do pozostania w jaskini. Zasadniczo dyskutujesz teraz z samym sobą, a nie paxem.
1
@FC1899Barca A headers and tap-ins? Widzisz, zmieniłem tym wpisem GOATa.
0
@FC1899Barca Dzięki. @ranger3120 A to się da zaplanować, przecież to nie zależy ode mnie, a odzewu użytkowników. W ogóle nie rozumiem tego sztucznego problemu, że ktoś jest w gorących - te uwagi są dziecinne
0
@PatrykBarca A w tej 3 i 4 lidze mogę zapytać o zespoły i w jakim okręgu?
0
@mateushh To było dawno, ale wzór był typowy dla mediów nastawionych na kłamstwo. Co gorsza robili to inteligentniej niż TVPiS: informację prawdziwą mieszali z półprawdziwą, niepełną albo osadzoną w błędnym kontekście i wychodziło kłamstwo mające na celu wyrobienie sobie jednostronnej opinii o kłamstwie covidowym.
Takie metody budowania informacji, dla mnie obleśne, są nie do przyjęcia w cywilizowanym świecie (chyba jestem naiwny bo tego świata już chyba nie ma).
Na podobnym ale pojedynczym matactwie złapałem też TVN, który przemilczał liczbę zgonów okołoszczepiennych, co mogło mieć na celu nie zniechęcanie do szczepień, ale jednak mogło to też rzucić cień na wiarygodność stacji.
0
@arasz1819 Wyobrażam sobie jakie katusze przeżywasz czytając mój wpis, ale nie jest mi Cię szkoda, bo Twój wujek (kolejny) z Holandii niszczy mi Lecha w Poznaniu. Co to za wujek ten cały Brom?
0
A za 1,5 godziny dwóch piłkarzy z TOP 3 Złotej Piłki 2022 w akcji: Benzema i Vinicius Junior.
0
@koksik2700 Ale tzn. że miałeś dwie lewe nogi do futbolu?
1
@Emhyr Dzięki. Avatar zobowiązuje
1
@Barca1992 Dzięki, to już drugi raz dzisiaj. Jak to ktoś powiedział, poprzedni zniknął po jakimś czasie po interwencji VAR-u.
0
@Linghunter88 Mnie w homofobię nijak nie wciśniesz. Za to to co napisałeś jest przejawem tego co prawicowcy nazywają pogardliwie lewactwem. Ja bym dodał oszalałym. Kojarzysz róż z niemęskim kolorem, brak męskości z gejami werdykt skrajnego lewicowca: homofobia.
8
@FC1899Barca Kiedyś wysłuchałem materiału o covidzie na tym kanale i poziom kłamstw, dezinformacji, nieuctwa, manipulacji, stronniczości, wybiórczości zwalił mnie z nóg. Śmiało stwierdzę, że to była konkurencja dla TVPiS.
1
@Doren01 A Dembele głównie podaje i gra na skrzydle, czyli jednak można bez strzału
0
@ObiwanKenobi Następny ekspert od wybiórczych danych się znalazł. Jak mnie ta wasza nieuczciwość i wyparcie rzeczywistości wkurza to aż szkoda gadać.
Ten typ wyżej wyśmiewa lockdowny, a w szczycie ponad 20 tys. ludzi dziennie okupowało szpitale. Oni się nie liczą, a z dziwnych powodów 28 tys. pracowników kina jest ważniejszych. Chyba od szukania innej pracy się nie umiera. Ja można być tak stronniczym i jeszcze tak przekłamywać powody bankructwa?
3
Fantastycznie jest dysponowany Arsenal, a Jesus po zmianie środowiska wspaniale eksponuje swój szeroki zakres umiejętności. Z wiążącymi ocenami pewnie poczekamy do grudnia, ale póki co trybiki w maszynie pracują jak należy
0
@Zoker Wywołuję Cię tutaj populisto a nie pod wpisem, bo kłamliwie przedstawiłeś bankructwo Cineworld jako wyłącznie efekt pandemii, omijając inne przyczyny i obrażając mnie przy okazji. Tymczasem w pierwszym, lepszym artykule doczytuję:
"I chociaż (przynajmniej na razie) kina są znowu otwarte, a maseczki nie są
obowiązkowe, to kinom wciąż daleko do dawnej świetności. Po ich ponownych otwarciu po lockdownie widzowie nie wrócili tak tłumnie, jak liczyły na to sieci kinowe.
Zwłaszcza że oferta platform VOD w Polsce zwala z nóg, czego nie można powiedzieć o repertuarze kinowym. Niektórzy widzowie są już po prostu zmęczeni kolejnymi filmami superbohaterskimi czy kontynuacjami starych hitów, a ostatnio nieczęsto zdarza się tak ogromny przebój, jak "Top Gun: Maverick" czy "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Tym samym z kinem coraz częściej wygrywa Netflix, HBO Max czy Disney+."
Doniesienia nowojorskiej gazety pojawiły się zaledwie dwa dni po oświadczeniu
Cineworld, w którym spółka ostrzegła, że brak wysokobudżetowych kinowych hitów skutkuje mniejszą ilością widzów, co może utrzymać się aż do listopada. Jak podkreśliła brytyjska firma, może to skomplikować wysiłki na rzecz zmniejszenia jej zadłużenia. Dodała jednak, że prowadzi rozmowy na temat potencjalnego finansowania lub restrukturyzacji swojego zadłużenia."
4
@Zoker Bełkotliwy termin covidianie jest typowy dla antynaukowych populistów.
Wywoływanie mnie przy tej okazji jest czystą głupotą. Ja byłem za powszechnym szczepieniem, po to by starać się minimalizować liczbę lockdownów. Ale ograniczonym ludziom można tłumaczyć, a oni nadal swoje.
Nie każę Ci pukać się po głowie - nie chcę by huk echa Cię zabił
1
@Rust_Cohle Z procentami Don tworzył prawdziwe arcydzieła pisarskie. Mój ulubieniec
0
@BarcaFan2001 Nie wiem jak Ty to wywnioskowałeś, skoro w oryginalnym wpisie zachęcam do dzielenia się ze swoimi skojarzeniami z konserwatyzmem (mogą być pozytywne - nie ma ograniczeń), potem sam dodałem w kolejnych wpisach, że jestem częściowo konserwatywny (tak, mam takie pierwiastki) a generalnie jestem centrowy.
Pewnie nie znasz całości moich wpisów, stąd bardzo jednostronne wnioski, a mnie tak łatwo nie idzie sklasyfikować jakby niektórzy chcieli
Moim zdaniem podsumowałeś mnie zbyt ostro.
Również pozdrawiam
6
Barca to klub czy odłam religijny, że ciągle musi w coś wierzyć?
0
@7black4 Lepiej to wykasuj, bo zaraz niektórzy miłośnicy liberalizmu gospodarczego Cię zjedzą. I to żywcem
0
@MesQueUnClub_87 Pełna zgoda, z tym, że wcale nie uważam konserwatyzmu za negatywne zjawisko. To ludzie potrafią zrobić z dowolnego zjawiska całkowitą skrajność, a potem mamy radykalizację zamiast dialogu.
0
@q1 Prawe skrzydło
1
@Kacper1432 Nieszczególnie, tzn. jest jakiś taki nieśmiały. Nie ma tego z czego go znam w Lechu, czyli tych przebojowych akcji, wchodzenia w pojedynki.
Nawet jak Wolfsburg strzelił gola (nieuznany przez VAR) wszyscy się cieszyli, a Kamyk jakiś spłoszony na uboczu, bez reakcji i uśmiechu. Czuję, że musi się najpierw dostosować do realiów w Niemczech
0
@tomek8756 Ja jestem przed 50-tką, więc nie wiem czy ci to coś powie:
Absolutnie fenomenalne "Cudowne Lata" i bardzo popularny był w latach 90-tych "Bill Cosby Show"
13
Niesamowite! Jerzy Brzęczek w latach 2017-18 tak trenował Wisłę Płock, że zostawił samograja na sezon 2022/23. Trener-legenda
2
@P33ck Wbrew pozorom to bardzo prestiżowa pozycja, związana z dużą odpowiedzialnością.
@skubi99 A mogę dopytać w jakim klubie grałeś, bo 3 liga to już sporo znaczy? Pamiętam kolegę z podwórka, grywał ogony w 3-ligowej Warcie Poznań, a na naszym boisku był absolutnym dominatorem na nieosiągalnym dla nikogo poziomie.
1
@tristan87 Pele dziękuje i idzie na 2000 goli
2
Komentarz usunięty