13

Niesamowite! Jerzy Brzęczek w latach 2017-18 tak trenował Wisłę Płock, że zostawił samograja na sezon 2022/23. Trener-legenda

2

@P33ck Wbrew pozorom to bardzo prestiżowa pozycja, związana z dużą odpowiedzialnością.
@skubi99 A mogę dopytać w jakim klubie grałeś, bo 3 liga to już sporo znaczy? Pamiętam kolegę z podwórka, grywał ogony w 3-ligowej Warcie Poznań, a na naszym boisku był absolutnym dominatorem na nieosiągalnym dla nikogo poziomie.

1

@tristan87 Pele dziękuje i idzie na 2000 goli

2

Komentarz usunięty

2

Niebywałe, zawodnik Schalke zmarnował karnego, sędzia orzekł, że bramkarz opuścił linię zbyt szybko, i w powtórce gość znowu zmarnował karniaka. Co za indolencja

1

@Lautaro Patrząc na nick pomyślałbym, że raczej napastnik, jak pewien Argentyńczyk z Interu

1

@malicinho No to jednak zakres wymieniłeś znacznie przewyższający Inzaghiego, on raczej był liskiem chytruskiem w polu karnym.
@Pawel13sz Moim atutem był kosmiczny wyskok, ja grając w kosza przy swoim wzroście robiłem wsady, dosłownie skakałem kolegom po głowach, a koszykówka to był mój sport nr 1

0

@Bogan Wiesz, dlatego mnie tak dziwi, że za super playmakera, klepacza nad klepacze, Xaviego, tego fajnego klepanka jest tak mało.
A strasznie na to liczyłem. Jednak widać to nie tak łatwo wprowadzić.

Ale może się doczekamy, i liczę na więcej tego 12/12

1

@Pawel13sz 184cm

1

@Pawel13sz Napastnik jak zawsze najbardziej prestiżowy, a tradycyjnie najrzadziej ujawniają się bramkarze. Pamiętam na WF, zawsze największe sportowe zakały lądowały u nas miedzy słupkami.

1

@domin682 Twój wpis nic nie wnosi, poza potencjalnym biciem piany

3

Gdybyście zostali piłkarzami, jaka pozycja na boisku najbardziej by Wam odpowiadała i do czego mielibyście predyspozycje (charakterologiczne, fizyczne itd.)?

Ja od razu napiszę, że jestem lewonożny, i odpowiadałaby mi pozycja lewoskrzydłowego bo miałem (dawno temu) odrobinę depnięcia w nogach.

1

@DonMatteo901 Ja miałem na uwadze słabą 1 połowę, i dość słaby mecz z CFC, wybroniony raczej błędami sędziowskimi. No ale zgoda, że przy własnych słabościach kasowanie cennych punktów to też ważna umiejętność

0

@Awtameok_Klana Jeśli spokojny wpis uważasz za agresywny, a jednocześnie w sposób "merytoryczny" przenikasz moje myśli i znasz moje motywacje, to powiedz czy nasz dyskusja jest poważna?

Poza tym ja dodatkowo we wpisie głównym poprosiłem o dodanie własnych przymiotników charakteryzujących konserwatyzm. Zatem wręcz zapraszam do dyskusji, przecząc temu co Ty usilnie mi wmawiasz.


0

Spokojnie to już 3 kolejka. Po 2 meczach mógł przyjść kryzys i Tottenham ledwo wygrał.
Przed sezonem było hucznie w zapowiedziach, ale jako rywal City, czy Liverpoolu, to Totki trochę wyglądają żartobliwie.

0

@Awtameok_Klana O, to skoro Ty masz zdolność przenikania w moje myśli, i wiesz, że chciałem być kontrowersyjny, to rzeczywiście musiałeś posiąść jedyną nieomylną wiedzę o świecie.

A poważniej, ja pisałem, że konserwatyzm jest rygorystyczny w przestrzeganiu swoich zasad? Gdzie to zasugerowałem? Mam wrażenie, że dyskutujesz z samym sobą.

0

@BorzyKrzys Po co dyskutować, jak możesz pobłaznować. O tym Krzysiek mówię. Pozwolisz, że w przyszłości będę Cię całkowicie ignorował?

0

Conte w 2 połowie walczy o posadę

4

@Emhyr Nie, no już dam sobie spokój. Mam już 1000 bramek w karierze, więc zadowolę się 2 golami.

0

@Linghunter88 Ja patrzę jak na geja, jak Cię spotkam, to pomyślę "O matko, ratunku"

0

@MAGNETO To nie baity, nie wsadzaj mnie do swoich wyobrażeń. Każdy ciekawy temat jest wart podyskutowania.

0

@BorzyKrzys Twój wpis jest tak beztreściowy, że merytoryczne odniesienie się do niego jest niemożliwe.

Słuchaj jak masz coś do napisania, to wysil się trochę. Przeczytaj więcej wpisów niż wyjściowy, bo notorycznie przy ocenianiu mnie, jawisz się jak jakiś wioskowy mędrek. A z innych wpisów widzę, że stać Cię na wiele więcej.

Gdy do gry włączasz przekonania, emocjonalnie wrzucasz negatywną ocenę i nie wchodzisz w merytoryczną dyskusję. Atak, ocena i zero dyskusji.

Z Nawet Twoja krótka ocena mojego wpisu pokazuje, jak tragicznie zawężająco go zrozumiałeś.

0

@Awtameok_Klana Jeśli jest czerwona trawa w naturze, to możesz mi to wypominać, ja takiej nie znam.

Jakikolwiek postęp jest przeciwieństwem konserwatyzmu. Nawet postęp ewolucyjny, wymaga porzucenia starego i odkrycia nowego. Zatem w dziedzinie nauki nie jesteś konserwatystą.

Nie wiem dlaczego kilku użytkowników wciska usilnie naukowców w ramy konserwatywne. To, że jesteś w jednej dziedzinie zwolennikiem babcinych bamboszków, nie znaczy, że nie jesteś postępowy w innej i to nie wklucza antykonserwatywnego podejścia w innych aspektach życia.

Konserwatyzm nie odnosi się tylko do ideologii społeczno-politycznej

0

@Awtameok_Klana Masz rację, ludzie z mamą i tatą, są zawsze odpowiedzialni - to tyle a propos stronniczego wywodu dotyczącego premier z Finlandii.

Jeśli jesteś naukowcem to jesteś co najwyżej częściowym konserwatystą. Bo w części naukowej nie.

Nie myl światopoglądu dotyczącego życia społecznego z innymi sferami. Skoro w dziedzinie technicznej ktoś rozwija daną naukę, to znaczy, że jest w tym aspekcie przeciwieństwem konserwatysty - jest zwolennikiem rozwoju.
Np. zaraz wymyślę smartphone'a bo tradycyjny telefon stacjonarny jest zacofany.

Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli mówiąc o konserwatyzmie, to nie jest takie wąskie pojęcie

1

@Sulimo Podaj źródło stwierdzenia, że "płace u nas to dramat"
Ja widziałem już gdzieś to zdanie. Stosujesz kopiuj-wklej.
Czekam.

Nie no luz, nabijam się z tych kilku pieniaczy, którym wczoraj guma za mocno ścisnęła się w gaciach pod wpisem o Śródziemiu.

1

@escarabajo W Niemczech, np. w zespole Augsburg ostatnio też zagrało 3 Niemców i 8 obcokrajowców w pierwszej "11" w tym Gikiewicz (Giekiewicz, wiesz ten bramkarz z Polski, którego ........ ) zatem międzynarodówka jest standardem

0

Mam pomysł, a może Umtiti zrzekłby się tego chorego kolana i zagrał?

2

@Kgorecki2500 No dobra, ale nawet jak wygrasz, to co Ty chłopie zrobisz tymi 20 złotymi na czysto w tych czasach? Graj za tysiące i ciesz się tysiącami z wygranych, lub mostem po przegranych. Oddychaj pełną piersią, ciesz się pełnią życia, jakby jutro miało nie nadejść

2

@Criss18Barca Z jednym się nie zgodzę, ja lepiej znam się na piłce niż Xavi i podobnie wszyscy moi koledzy i koleżanki z La Rambli. Weź przestań.

0

Prowadź Ronald!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?