Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arasz1819 Ale mnie Twoja odpowiedź rozłożyła na łopatki. Wiedziałem, że Ty masz to coś, he he
3
Za epoznan.pl
12-latka w stanie upojenia alkoholowego na szkolnym boisku. Piła wódkę z 15-letnią koleżanką i była w stanie upojenia alkoholowego z objawami zatrucia.
https://epoznan.pl/news-news-131639-12_latka_w_stanie_upojenia_alkoholowego_na_szkolnym_boisku
Martwi mnie to, że już chyba nic mnie nie jest w stanie zdziwić. Nie widzę już żadnych granic
0
@Barca1992 174?
3
@NaFazieHitman Opis rodzicielstwa jakbyś nie był rodzicem. Co to bzdury z tym spaniem do 9. A pobudki nocne, walki z chorobami, nieprzespane noce, pilnowanie raczkującego dzieciaka żeby się ni zabił, nie mówiąc o zmęczeniu psychicznym wykańczającą rutyną. Nie mówiąc o dziesiątkach, setkach innych detali, które przeoczyłeś. Wiesz o czym marzą kobiety, które nasiedzą się z dzieciakiem lub kilkoma? Żeby wrócić do pracy i odpocząć od tego kieratu.
16
Żeby się nie okazało, że za 2 sezony Cucurella będzie hasał w defensywie Chelsea, Balde w Manchesterze City, a my będziemy mówić, że Alba ma świetne liczby i po raz kolejny oglądać, gdy ściga się z napastnikami jak niewydolny kurczak z lisem.
Jak to się stało, że Cucurella trafia do ceniącej skila defensywnego Chelsea, a my tego nie dostrzegliśmy?
3
@Messibestplayerintheworld Alves odszedł bo nie dawał odpowiedniej jakości, podobnie jest z Albą tyle, że jest on przyspawany do klubu. Jesteśmy już 3 sezony bez mistrzostwa a każdy dzień trzymania się pomników przybliża nas do kolejnego sezonu bez trofeów.
Niestety nie było człowieka, który podjąłby się zmian i ci niezastępowalni amigosi, zawsze ale to zawsze wysypią się w którymś momencie sezonu. Zespół musi zostać przebudowany bez sentymentów.
1
Julio, zasłabłem. Zasłabłem i nie wiem czy dziś odzyskam siły. Nieodrodna córa Monty Pythona
0
@david89 Gdyby klub skontaktował się ze mną w sprawie trenera, Koeman do nas nigdy by nie trafił. Niestety w klubie poziom ekspertów był poniżej internetowych. Poza tym nie wsadzaj wszystkich do jednego worka
0
@david89 Tym razem nie wywalam Xaviego jak Koemana, jednak przepowiadam, że do grudnia go nie będzie w klubie
0
@VeB10Ronnie Nie zgadzam się. To raczej pokazuje, że jesteś zaślepionym kibicem. Sam, mając dystans, patrzę na Barcę ze sporym rozczarowaniem, a wręcz obrzydzeniem od kilku sezonów.
Nie pisałem się wiele lat temu na klub, który sukcesy kupuje transferami za 140 mln. Zawsze krytykowałem Real i ich Galacticos, a teraz mam stary Real w Barcy, a Barcę w Madrycie.
0
Potrzebują czasu, albo tak zagrali jak ich trener przygotował
4
A kto to jest Foyth? Jaką on pełni rolę w Barcelonie?
2
@Kondziubarca Gerd Muller pewnie, albo Beckenbauer. Obaj Niemcy nie grali w czasach gdy Bayern miażdżył ligę, a w swoich reprezentacjach byli postaciami ikonicznymi, z osiągnięciami przebijającymi Lewego z łatwością.
2
Jakbym miał te męczarnie Barcy z Rayo oglądać jeszcze dłużej, to może niech zostanie jak jest.
Nie wiem, czy to nie jest narzekanie trenera, który nie dał rady taktycznie, na sztuczny problem. Już sam fakt, że po meczu zajmujemy się tematem zastępczym budzi brak zaufania do trenera. Czy to nie jest odwracanie uwagi od dania głównego, które okazało się bardzo nieświeże?
9
To było wczoraj. Po wejściu na stronę jest jeszcze po prawej stronie.
Pani Redaktor jeszcze w trybie wakacyjnym. Wybaczamy
1
@escarabajo No ale bez Glikiewicza wtedy to zestawienie. Nie mogę się z tym pogodzić.
2
@escarabajo I Gikiewicza, gracza kolejki nie wspomniałeś? To ja nie wiem, to Ty chyba zazdrosnym Niemcem jesteś.
1
Przypominam - do grudnia Xaviego w klubie nie będzie. Proszę nie odpisywać, nie szukać sensacji. Ewentualne pomyje na łepetynę przyjmuję od 1 stycznia.
1
@VamosRakieta To jest taka pisowska uczciwość, ale jestem za
0
@Xwowrak To nie jest temat dyskusji. Mam 8 klas podstawówki, jak Wojciech Kowalczyk
2
Środa jest dzisiaj, czy będzie dopiero jutro w środę, zgodnie z kalendarzem?
0
@Karzel Konserwatyzm w tym przypadku, jak rozumiem, nie dotyczy poglądów takich czy innych, ale odnosi się do sposobu organizacji, przyzwyczajeń, niezdolności do przełamywania schematów.
My wszyscy siedzimy w tak konserwatywnym stawie, że nawet lewica czy liberałowie są tym w sporym stopniu przesiąknięci. Popatrz na pragmatycznych Amerykanów, tam też masz konserwatystów, ale oni myślą niezwykle postępowo jeśli chodzi o naukę. I pewnie wynika to z innych priorytetów. Ja jestem absolutnie przekonany, że Amerykanin bez względu na afiliację światopoglądową, na pierwszym miejscu ma w głowie wielką, nowoczesną i dominującą Amerykę.
A żeby to osiągnąć, nauka jest kluczem.
1
@stone80 Nigdy nie zapomnę takiego polskiego profesora, fascynata od teorii superstrun i teorii wszystkiego, które miałyby wyjaśniać wszystkie zjawiska we Wszechświecie. Powiedział, że brakuje wystarczająco szalonego naukowca, który by wymyślił coś tak szalonego, oderwanego od standardowego toku myślenia, by tę teorię wiarygodnie sformułować.
To mi pięknie współgra z wytkniętym przez Ciebie konserwatyzmem w naszym społeczeństwie. Nauka konserwatyzmu nie premiuje.
0
@stone80 Bardzo interesujący wpis. Ja dorzuciłbym do tego punktozę, czyli ciułanie punktów za publikacje naukowe, co prowadzi w praktyce do tego, że za genialną ideę nie będziesz premiowany w szczególny sposób, a właśnie bardziej opłaca się ileś tam byle jakich artykułów naukowych w niezbyt prestiżowych periodykach, co premiuje nie geniuszy, a wspomniane przez Ciebie tępe Kaśki.
A przecież Czarnek jeszcze dowalił do pieca premiując publikacje w czasopismach religijnych i innych dziwnych takich.
A jak to wygląda na tle świata, to dowiadujemy się z rankingów światowych.
Coś jak rodzima Ekstraklasa, zadowolona z siebie, i wiecznie wybijająca sobie zęby po wyjścia z zatęchłego lokalnego bajorka.
9
Koronawirus mi wleciał do pokoju, ale ubiłem go mokrą szmatą
0
@JordiAlbion To jest prawda, ten trend do wmawiania, że uczelnia gwarantuje lepszą przyszłość zaczął się w latach 90-tych. Uczelnia daję świetną robotę, ale najlepszym i w wybranych dziedzinach. A teraz czas pokazuje, że fach zawodowy też fajnie człowieka ustawia na rynku pracy - pełna zgoda z kolegą
0
@Survier Myślę, że tu chodzi o co innego. Innowacyjność, nowe technologie, pionierstwo, dyktowanie trendów itp. itd. Oczywistym jest, że polskie uczelnie wyprodukują kolejnych inżynierów, specjalistów do wykonywania w miarę odtwórczej pracy na wysokim poziomie.
Ale pytanie brzmi, czy my narzucamy nowe trendy? A nie przypadkiem jest, że USA są hegemonem naukowym na świecie, oni pomysły wdrażają w życie, więc to nie jest ranking bez znaczenia.
2
Czy my Polacy jesteśmy naukowymi głąbami? Pojawił się najnowszy ranking uczelni na świecie:
1.Harvard (USA)
2. Stanford (USA)
3. Massachusetts Institute of Technology (MIT)
4. Cambridge (Wielka Brytania)
5. Berkeley (California, USA)
6. Princeton (USA)
7. Oxford (Wielka Brytania)
8. Columbia (USA)
9. California Institute of Technology (USA)
10. University of Chicago (USA)
I teraz nasze orły intelektu:
401-500 Uniwersytet Jagielloński (nie ma konkretnych miejsc)
401-500 Uniwersytet Warszawski
601-700 Akademia Górniczo-Hutnicza z Krakowa
801-900 Politechnika Gdańska
801-900 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
801-900 Uniwersytet Medyczny Wrocław
901-1000 Uniwersytet Adama Mickiewicza (Poznań)
https://www.shanghairanking.com/rankings/arwu/2022
1
@Ojciec5tkidzieci @Janiama Ja również się dołączam, życząc dużo zdrowia, dużo fajnych meczów Barcy i wielu, wielu komentarzy na naszej stronie.