Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq To rzeczywiście było przerażające jak my te piłkę wyprowadzaliśmy spod bramki. I to z takimi technicznymi graczami. Niepojęte, ale przez cały mecz nad murawą wisiał baner "brak pomysłu"
2
U Xaviego od wiosny poraża kompletny brak pomysłu na grę zespołową. Poczekam do 5 kolejki, ponieważ może chłopcy mają ciężkie nogi po okresie przygotowawczym, ale jeśli przez kolejne 5 tygodni zobaczę, że powiela się schemat, w którym grupa piłkarzy technicznych, obdarzonych wyobraźnią i pierwiastkiem magicznym będzie grała tak szablonowo a wręcz prymitywnie, to zaczynam tę samą kampanię co Koemanem, tyle, że Koemana zwalniałem już po jego zatrudnieniu.
Pytanie o to czy Xavi się nadaje zadawałem przed sezonem jako kluczowe, bo skład z pewnością jest jakościowy. A szkoda byłoby ponieść takie straty, których odrobienie byłoby potem niemożliwe. Niestety, wczorajszy mecz był powtórką z tego widzieliśmy w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu, ale o zgrozo, ze świetnym składem.
Jestem dość przygnębiony i przedsezonowy niepokój co do naszego trenera ugruntował się
6
Skoro te same metody okazały się skuteczne, to znaczy, że barceloński odpowiednik chyba się zdrzemnął przed meczem. Miałem dojmujące wrażenie, że mecz mógłby trwać 180 minut, a Barca i tak gola by nie strzeliła.
4
Spokojnie to tylko awaria. Wciągniemy wnioski.
1
Lewandowski ma już passę 90 minut bez gola. Szkoda, niedawno miał podobną passę w prezezonie, a tu już w sezonie się skończył zanim się zaczął. Pozostaje zjeść granolę Ani na pocieszenie.
1
@arasz1819 Eh Ty zgrywusie : )
2
Ja dzisiaj nie znęcałbym się indywidualnie nad zawodnikami. Zaryzykuję stwierdzenie, że Barca nie była dziś kolektywem, co albo obarcza trenera, albo czas, którego trener potrzebuje więcej. Za całej kadencji Xaviego Barca nie jest zwartym zespołem, z kompaktowo grającymi formacjami (z wyjątkiem kilku meczów na krzyż), i dziś było nie inaczej.
0
@Melvin A to był pierwszy mecz Xaviego w roli trenera Barcy?
0
@BorzyKrzys Co Krzysiu? Co Ty do mnie piszesz?
1
@arasz1819 Ale on tak zazwyczaj piłkę brał, przebiegał i niewiele z tego wynikało. Nasi dwaj eksperci mieli sporo racji, ale też z drugiej strony de Jong, jak uparcie i pewnie słusznie utrzymujesz, ma naprawdę spory potencjał i można wykrzesać z niego więcej dla zespołu. Tylko czy my mamy właściwego trenera?
62
Dzisiaj de Jong niesamowicie przyspieszał grę. Za każdym razem dy dostawał piłkę zachowywał się jak by go zaprogramowali na ekspresowy transport piłki pod bramkę rywala.
1
W jednej akcji gdy trzech zawodników Rayo na środku boiska zagrało w dziada z Lewym, to musiał się zdziwić, jak piłka zapier**la między zawodnikami średniaka w La Lidze. Pewnie takie wymiany w Bundeslidze widział tylko w Bayernie.
16
Laporta, Ty lepiej już aktywuj piątą dźwignię na nowego trenera. Widzę, że mamy ciąg dalszy "myśli" szkoleniowej Xaviego. Ta druga połowa poza przebłyskami indywidualnymi rozwaliła mi psychikę, a jeszcze gdyby Rayo tę bramkę zaliczyli, to wyszedłbym z siebie.
0
Na plus dość pewna gra w defensywie i niezła gra skrzydłami co owocuje obiecującym rozwojem akcji.
Na minus mała liczba klarownych sytuacji bramkowych, często duże przestrzenie między formacjami, słabo (jak w zeszłym sezonie) wygląda klepanie w środkowej strefie murawy, brakuje błyskotliwych szybkich wymian między pomocnikami i zagrożenia przez środek.
Przyspieszenie następuje po tym gdy uda się szybko przetransportować piłkę na połowę rywala, w przeciwnym razie wyprowadzenie od tyłu absolutnie mnie nie przekonuje.
Ogólnie pierwsza połowa na ocenę dostateczną.
0
Gdy potentat zmiażdży kopciuszka we wcześniejszej fazie meczu i zapewnia sobie wysokie prowadzenie, z reguły potem odpuszcza w późniejszej fazie meczu, nie chcąc upokarzać rywala. Brentford też się w tę tradycję ładnie wpisuje.
2
United to idealny przykład na zilustrowanie co się dzieje, gdy kasa klubowa jest pełna, ale nie ma się sensownego pomysłu na budowę zespołu. Co szokujące, to fakt, że ta indolencja zarządu trwa od dekady. Kibice tego klubu muszą być zszokowani.
3
Oby jutro w "Wiadomościach" nie musieli wymyślać jak Tusk zablokował Lewandowskiego w debiucie ligowym w Hiszpanii.
10
Nie ma się co dziwić, że CR7 chciał zwiać z United. Ewidentnie widział co się kroi i miał rację. United w ofensywie nie gra absolutnie nic, a w defensywie odstawiają największy kryminał. Tam nawet Messi by nie pomógł.
3
Już czuję emocje przed meczem, temperatura ciała 41 stopni, puls 130 w stanie spoczynku, migotanie przedsionków i ciśnienie 165/111 - jest napięcie w oczekiwaniu.
0
Wykończenie świetne, ale jaką robotę przy bramce wykonał Haaland. Świetne zastawienie, a potem już stosunkowo łatwa asysta.
0
Guardiola dzisiaj w T-shircie za 15 złotych z Biedry
0
@PatrykBarca Zgłosiłem Cię do bana na stronie, do Brazylijskiej Federacji Piłkarskiej, FIFY, ONZ, organizacji Praw Człowieka i kilku pomniejszych instytucji
0
Ponieważ pojawia się wiele niedomówień na temat piłkarza wszech czasów, chciałem zakomunikować poprzez mojego avatara, że to Pele jest niekwestionowaną gwiazdą futbolu. Paryż jest we Francji, Słońce to gwiazda, a Pele to GOAT.
Praw fizyki pan nie zmienisz.
1
@Encore Ty Bruno nie siedź na necie, tylko zasuwaj na trening. Co to jest za bumelowanie od pół roku? Nic nie grasz, tylko kupony odcinasz. Opamiętaj się!
0
Oglądacie dzisiaj Messiego czy Barcę?
7
@Kessie Nie, my dopiero zaczynamy pić wieczorem
0
@P33ck s
0
@Gall @LS @tomek8756 Klubu piłkarskiego
3
Po jednej stronie Gerrard, po drugiej Lampard - dwie legendy jednego klubu naprzeciw siebie
4
@barejant Kompletnie się nie zgadzam. Jakimś dziwnym trafem nagrodę wygrywają zawsze jednostki wybitne, a ewentualne podważanie ich nie zmienia faktu, że grali wyjątkowo dobre sezony.
Benzemę dyskredytujesz w sposób absurdalny. Więc jeśli to ludzie o Twoim pojęciu o piłce mieliby decydować o "obiektywnych" wynikach Złotej Piłki, to zdecydowanie lepsza jest obecna formuła. Wg niej Benzema był najlepszy, bo taki rzeczywiście był.
Gdzie jest Benzema, a gdzie Ronaldo bez Benzemy to wszyscy doskonale widzimy.