1

@Bocheno1 Właśnie bardzo mnie zmartwiłeś w świetle moich ostatnich wpisów ...
Co za niezręczny komplement, mimo wszystko dzięki :)

0

Przypominam, Lewandowski - od 180 minut bez gola.

10

Dzień dobry pani Redaktor,

Życząc wielu owocnych łowów wśród twitterowych newsów, dodam, że Robert nie strzelił gola od 180 minut.

11

Chciałbym, żeby Barca w LM trafiła na Eintracht Frankfurt. Trener Niemców w zeszłym sezonie zjadł taktycznie Xaviego i ten dwumecz zapalił lampki alarmowe w mojej głowie co do naszego trenera.
Chciałbym, żeby Xavi w takim starciu pokazał, że problemem była tylko fizyczność i skład powstały z łapanki, a teraz mając wszystko na swoim miejscu, Barca takich rywali rozjeżdża

2

@tomek8756 Zatem kieruj się zasadą by dotrzeć do budynku z drzwiami gdzie znajdziemy produkty spożywcze. Tam z reguły napotkamy kasjerki, sprzedawczynie, które poprowadzą zagubionego konesera smaków

5

@HighestInTheRoom Mój przepis nie wskazuje konkretnej firmy, zatem jego zaletą jest uniwersalność.

2

@Rust_Cohle Oczywiście, fani wykwintnej kuchni są zawsze mile widziani

11

Z cyklu "Makłowicz dla nieambitnych" - odc.7 "Zupa pomidorowa"

1. Udajemy się do supermarketu, dyskontu lub sklepu
2. Wybieramy opakowanie naszej ulubionej zupy pomidorowej
3. Wsypujemy zawartość do szklanki lub kubka
4. Gotujemy wodę doprowadzając ją do wrzenia
5. Wrzątkiem zalewamy zawartość szklanki lub kubka
6. Mieszamy by uniknąć zbryłowania lub przypalenia
7. Dla dekoracji można dodać listek kolendry lub pietruszki

Smacznego!

Tytułem uzupełnia by uprzedzić pytania zatroskanych fanów dobrych smaków, podobną procedurę można zastosować dla dowolnych smaków zupy jak ogórkowa, rosół czy pieczarkowa.

@kryhaa


11

35-letni Fabregas dołącza do 2-ligowego Como, 35-letni Messi zostaje uznany najlepszym piłkarzem superpucharu Francji. To są właśnie te detale

4

@lucas/catalan Widać, że patrzysz na historię Ukrainy z polskiej perspektywy, a nie znasz kompletnie tej strony gdy Polacy chcieli zdławić wiele objawów tożsamości Ukraińskiej, coś jak Niemcy w trakcie zaboru w Polsce.
Polacy likwidowali min. cerkwie ukraińskie. Nienawiść do Polaków nie wzięła się z sufitu w 20 leciu międzywojennym.

Wyobrażam sobie twój nieznośny jazgot gdyby Ukraińcy czy Niemcy likwidowali kościoły.

W Polsce neonaziole typu Bąkiewicz organizują marsze za pozwoleniem władz i to tolerujesz. Zatem jesteś totalnym hipokrytą.

Tobie nie przeszkadza naziolstwo, tylko zależy czy jest ono polskie czy zagraniczne.
Zresztą twój patriotyzm jest dla mnie żenujący, objawia się patosem, machaniem flagą i hucznymi hasłami oraz świętym oburzeniem. Na głębszym poziomie jest kompletnie pusty.

W ogóle to połączenie: dziwki, samochody i wrzeszczący patriotyzm to jakaś obrzydliwa mieszanka.

5

Liczba dnia 180 - od tylu minut Robert Lewandowski zawodzi kibiców Barcy, Polaków, prawdziwych Polaków, świat i wszechświat, nie zdobywając goli.

3

Ale Neymar załadował cacko w okienko rywali. Strzał marzenie

3

MLS - Miejsce Leniwych Spadochroniarzy?

3

@Danny Gaucho Kolego, Twoje dane są żenujące. Ja strzeliłem kilka tysięcy goli

2

@Danny Gaucho Do mojego avatara nawet się nie zbliża.

32

Messi nie dość, że się skończył, to jeszcze nie ma prawej nogi.

0

Lewandowski 180 minut bez gola. Biorąc pod uwagę klasę zawodnikai oczekiwania, śmiało można nazwać Roberta największym niewypałem transferowym 21 wieku.
Nieprawdopodobnie się zaciął, ta koszmarna passa wydaje się nie mieć końca.

0

@arasz1819 Nie ma sensu żebyśmy otwierali znowu tę dyskusję bo ona wygląda tak:
To są argumenty ludzi, którzy są komuś nieprzychylni vs to są argumenty ludzi, którzy są w kogoś zapatrzeni.

Jeden dobry mecz Frenkiego? Kilka dobrych meczów Frenkiego? Czy o to chodzi z Frenkiem? Frenkie, którego jestem (a raczej byłem) wielkim zwolennikiem nie dostarcza regularnie wymaganej jakości i tyle. W Barcy, podobnie jak City, Bayernie, Liverpoolu trzeba grać 8/9 dobrych meczów na 10 a czasem wybity.
Nie wiem, może trenerzy nie byli kompetentni, ale jednak ja po de Jongu bym nie płakał.

7

@arasz1819 To brzmi jak argument z Koemanem i wygranym Copa del Rey. Formalnie masz rację, faktycznie całkowicie się mylisz.
Do oceny sytuacji bierze się więcej czynników pod uwagę.

Formalnie Brzęczek wywalczył awans, a wiadomo dlaczego wyleciał. Podobnie barcelońskim Brzęczkiem okazał się Koeman, a Depay nie pasuje do teamu i z jakichś względów Xavi (i nie tylko) to widzi. To klasyczna gwiazda nadająca się do lepszych średniaków, ale nijak nie da się go skojarzyć z finałem LM.

Poza tym, teraz jest komu strzelać.

3

@maroon Cały pewnie nie, w sensie to nie jeden chór, ale miażdżąca większość zawsze wyśmiewa idee patoprawicy

3

@arasz1819 Już widzę jak Pol i Stanowski wyjaśniają to zjawisko. Tyle, że do nich bardziej niż struny pasowałaby skakanka.

8

@lucas/catalan W Poznaniu będzie podobnie i mamy twoją opinię głęboko w ........ A naszą historię szanujemy

6

No i Bayern prowadzi 3:0, pozbył się problemu czyli Lewego, a Lewy w Barcy od 107 minut bez gola. Zostaliśmy nabici w butelkę - to oczywiste

2

Na dzisiaj Haaland to ciało obce w City. Kompletnie nie zgrany z kolegami, funkcjonujący poza schematami, podejmujący złe decyzje, nie rozumiejący swojego miejsca na murawie. Z drugiej strony, taki Nunez zagrał jakby znał się z the Reds od kilku sezonów - ważny udział przy dwóch bramkach i nieziemski wręcz ciąg na bramkę rywali. Poza tym szukanie gry i duża aktywność.

Zastanawiam się kto będzie rozrywał rywali na skrzydłach Manchesteru. Być może strata Sterlinga okaże się ważniejsza niż się wszystkim wydaje.

4

Widać, że z Haalanda będzie pożytek, bo nawet grając tak jak dzisiaj potrafi dojść do sytuacji i jest potencjalną groźbą. Potrzeba zgrania. Natomiast co robi w City Grealish to zagadka wszech czasów. On głównie się prezentuje - nie robi róznicy dryblingiem, nie zdobywa przestrzeni, grzecznie podaje na boki i do tyłu. Okropnie się na niego patrzy.

Ale rozegranie Thiago do Salaha to prawdziwy majstersztyk. Niezwykłe właściwości ma ten piłkarz, a z piłką przy nodze wprost nie idzie się na niego napatrzeć

1

@NaFazieHitman I jak się czułeś z tą niepożądaną życzliwością? Są to specyficzne miejsca. Zawsze zastanawia mnie ta wrogość ludzi, którzy jak @Zip obrażają człowieka za żarcik. Zwykła sprawa a ludzie szczekają jak kundle na widok kiełbasy.

8

@Mixtape Powiem jak niedzielny Janusz znad piwa, że ten mecz może rozstrzygnąć losy mistrzostwa.

2

@Janiama Mają rację, 107 minut bez gola? No kto to widział? Ja to skrupulatnie liczę

1

@KrychaFCB Ja nie jestem trans, jestem w stu procentach klasycznym homo.
Swoją drogą wizyta w takim klubie musi być specyficznym doświadczeniem. Poważnie mówiąc są to środowiska mocno odrzucające człowieka. W sensie, niech robią co chcą, ale przebywać z nimi to już znacznie gorzej

4

Dzień dobry pani Redaktor,

Dziękujemy za ten news, jest on bezcennym rodzynkiem na morzu monotonnego sernika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?